Υαινες, πιγκουινοι και κλειδωματα.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24216

Αιτουμαι ως δημιουργος να ξανανοιξει το θεμα. Το θεμα μου ηταν κατι πολυ συγκεκριμενο και δεν εχω καμμια ευθυνη εγω αν μπαινει ο καθε πικραμενος στα τοπικς και γραφει οτι θελει για μπανς, για κατηγοριες σε ΟΔ, για το μεσανατολικο η για το αν υπαρχουν πιγκουινοι στην στρατοσφαιρα***.

Μεταφερετε τα ποστς που αναφερονται αλλου σε αλλο τοπικ, η οπως αλλιως λεγεται καντε split το τοπικ.

αυτα, ευχαριστω.



*** απαντηση στο ζητημα : ναι, υπαρχουν.
 

DeletedUser33200

Ειναι δυσκολο να καταλαβεις οτι κανεις δεν ασχολειται με το τι γραφεις;:oops:
 

DeletedUser32200

συγχαρητηρια ρε μεγαλε τρανε Darkling με ξεφτιλισες μπραβο ωραια ψεματα
απλως να ξερεις οτι ειναι απλως ενα παιχνιδι και γι αυτο δε καθομαι να ασχοληθω με τις φανφαρες σου αλλα απλως θα σε παραδεχθω
επειδη αν και εθισμενος και κομπλεξικος ... εχεις χιουμορ
εγω εξαλλου δεν ξαναπαιζω φυλετικες οποτε δε με πολυνοιαζει το κεφι μου το εκανα
(Πανος)
 

DeletedUser24216

Χαιρομαι πολυ και χαρηκα οπως οταν εμαθα τα νεα.
Φευγεις οπως πρεπει και οπως πρεπει στον καθενα που επαιξε και παιζει οπως εσυ. Αποτελεις ντροπη για το παιχνιδι.

Εν τελει φευγεις οπως σου αξιζει. Κυνηγημενος και χλευασμενος -σχεδον- απ ολους.


υ.γ. τα εγω δεν ξαναπαιζω και τα εγω εκανα το κεφι μου, να τα πεις σε οσα παιδια ησουν και καλα ηγετης τους απο LD μεχρι και την τελευταια φυλη που βρεθηκες και τους πουλησες μεσα σε 1 λεπτο αναλογα με, ναι, το κεφι σου.

Το κεφι σου και σ αλλη παραλια λοιπον.
 

DeletedUser26663

Γεια σου ρε Πιγκουίνε άρχοντα! :)
Για εμένα θα είσαι πάντα θρύλος των φυλετικών!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή