SOL και ψάρεμα, ξυπνάτε κοκοβιοί.....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33145
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33145

λυπάμαι αλλά μετά την άρνησή σας να απαντήσετε σολίστες
άνοιξα νέο θέμα (για να μην κάνω και διπλό ποστ)

επέστρεψα λοιπόν από το ψάρεμα,
άτυχη ψαριά σήμερα.... μονο γύλους και κοκοβιούς έπιασα,
οι γύλοι είναι πολύχρωμα ψαράκια αλλά με φτωχό κρέας ούτε κακαβιά δεν κάνεις με δαύτους
και οι κοκοβιοί είναι τόσο μπουνταλάδες που πιάνονται και χωρίς δόλωμα.

τώρα γιατί αυτή η ψαριά έχει σχέση με την SOL? θα μου πείτε....

μα ότι έκανα εγώ σε τρεις ώρες το έκανε η SOL σε 30 μέρες
μάζεψε όλους τους γύλους (άχρηστους)
και όλους τους κοκοβιούς (όπου δούνε αγκίστρι τσιμπάνε)

παιχτάκια της SOL όσο είναι καιρός βρείτε μια φυλή να κάνετε παιχνίδι,
όσο παραμένετε εκεί κάποια λιθρινάκια που σίγουρα είστε μέσα,
τσάμπα θα πάτε,
φαγητό για τους καρχαρίες που σας υποθάλπουν θα γίνετε,

ότι και να κάνετε 40 θα πάρουν τον κόσμο
και πολλοί από εσάς δεν είσαστε στο πρόγραμμα να μπείτε στην σαραντάδα,

όπως σας στρατολογούσαν για να σας κάνουν πάχυνση
έτσι θα σας πετάξουν για να σας σφάξουν όταν έχετε παχύνει αρκετά.
 

DeletedUser8132

Σοβαρά μιλάς τώρα???

Δεν το πιστεύω...!!!!

Πατάω τώρα εγκατάληψη, τι ξεφτυλίκια είναι αυτά!!!! :angry:
 

DeletedUser33188

παρακαλώ κάποιον άντμιν ή να τον πετάξει από το εξωτερικό ή να φέρουμε κάποιο ψυχίατρο.. σε λίγο θα πατήσω διαγραφή για να μην τον ακούω αυτόν τον τύπο..πόσο ρεζίλι θες να γίνεις ακόμα ρε φιλαράκο;;; έφαγες μια πυξίδα και από τότε ξεκίνησες το μαύρο;; δεν το αντέχεις ρε αγορίνα άστο..πήγαινε πιες ένα γάλα κι ένα τήλιο να καλμάρουν τα νευράκια μην μας πάθεις τίποτα και άντε για ύπνο και άσε εμάς που ξέρουμε, να παίξουμε!!!!
Υ.Γ το εξωτερικό δεν είναι για να προσφέρει ψυχολογική υποστήριξη στους πυξιδιασμένους αλλά για να μιλάμε και να σχολιάζουμε το παιχνίδι. άντε για ψάρεμα τώρα ίσως εκεί τα καταφέρεις λίγο καλύτερα...χειρότερα πάντως, αποκλείεται
 

DeletedUser8132

Mην μιλάς εσύ μπρουτάλ, αποκαλύφθηκαν τα αίσχη σου!!!

Πήγαινε βρες καμιά σοβαρή φυλή να κάνεις πόλεμο και βγάλε λίστα των 40 που θα κλείσετε τον κόσμο και μην γράφεις στα εξωτερικά!!!
 

DeletedUser

Βασικα γεια σου, εγω τα ψαρια τα τρωω δεν μιλαω για αυτα οπως εσυ. μαλλον κανας παρετρεχαμενος πικραμενος ψαρας θασαι που δεν εχει ιδεα απο το αθλημα, και πηγαινει στους φιλους του και λεει οοοοο κοιτα ψαρια που επιασα, οπως τωρα εδω,
οοοοο HATERS της SOL κοιταξτε τι εγραψα.
Λοιπον εισαι ενα μηδενικο, τσαμπα αναπνεεις τον αερα που αναπνεουμε και εμεις. βασικα καλη η πυξιδα?τι γευση εχει?αλμυρη?γλυκια?
αντε τρεχα τωρα να κλαφτεις με ολο το group των haters, και να κλαιτε ομαδικα για την μοιρα που σας βρηκε.
ΝΟΥΜΠΑΚΛΑ ΑΣΧΕΤΕ !
 

DeletedUser8132

Σε παρακαλώ, ο άνθρωπος ψαρεύει irl, προσπαθεί να ψαρέψει και στο forum...

Πάντως εγώ ήξερα ότι οι μπούφοι τρέφονται με σκουλίκια, δεν ήξερα ότι τρώνε και κοκοβιούς :oops:
 

DeletedUser33145

ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑαπαπαπαπαπαπαπα
τι μένος είναι αυτό?
γιατί τόση κακία μαζί μου?
δυο άτομα από τα 80 με κολλήσατε στον τοίχο...
ντρέπομαι...
τστστστστστστστστσ κακά παιδιά.


Mην μιλάς εσύ μπρουτάλ, αποκαλύφθηκαν τα αίσχη σου!!!

Πήγαινε βρες καμιά σοβαρή φυλή να κάνεις πόλεμο και βγάλε λίστα των 40 που θα κλείσετε τον κόσμο και μην γράφεις στα εξωτερικά!!!

σαν ελ γκρεκο μπορεί να μιλάει το επιτρέπεις?
[SPOIL]
xwiIuXw.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser33188

σαν ελ γκρέκο βασικά μπορώ να πυξιδιάζω όμως..πιστεύω θυμάσαι :clap: :rolf:
 

DeletedUser18255

αλαννταλον καλυτερα να συνεχισεις το ψαρεμα γιατι οι φυλετικες προκαλουν νευρικες διαταραχες παντως γενικα οι γιατροι ειπαν να σου λενε παντα ναι :D
 

DeletedUser

Ρε φιλε για πες με ποιο ονομα επαιζες πριν την θαυμασια πυξιδα που σου ριξαμε???
Και γενικα πες κανενα ακκ σου για να γελασουμε ολοι εδω στην κληση...
 

DeletedUser8132

εσύ απαντάς εξ ονόματι αυτού που έκανα την ερώτηση?


Αν ρωτάς τον El Grecο αναφέρεσαι στο account γενικά και όχι σε πρόσωπο, άρα απαντάει όποιος από τους co θέλει.

Αν η ερώτηση απευθύνεται σε μένα δεν την διατύπωσες σωστά, μπορώ να πω πάντως ότι έχω πάρει pass ελευθέρων απαντήσεων από την διοίκηση, μπορώ να τους κράζω ελεύθερα.

Πες μου λίγο με ποιό λογαριασμό έπεζες στον κ30 ή αν παίζεις ακόμα να στείλω πόρους!! Με φτιάχνει άσχημα η αντίσταση που προβάλεις παιχτούρα μου!!!
 

DeletedUser33145

αλαννταλον καλυτερα να συνεχισεις το ψαρεμα γιατι οι φυλετικες προκαλουν νευρικες διαταραχες παντως γενικα οι γιατροι ειπαν να σου λενε παντα ναι :D

ευχαριστώ που με καταλαβαίνεις, εσένα άρχισα να σε συμπαθώ...(L)

επί του θέματος τώρα...
πείτε, ποιους έχετε βάλει στον στόχο να στρατολογήσετε και εγώ θα σας πω που θα κάνετε πλάνο μετά.
 

DeletedUser8132

Έχω ακούσει φήμες ότι θα στρατολογηθούν άτομα από κ17, κ20 και κ28, σου στέλνω print σε πμ να τα βγάλεις όλα στη φόρα!! (Γιατί αν τα πω εγώ θα με πάνε εσωτερικό, δεν κάνει να μιλάω άσχημα)
 

DeletedUser18255

αλαννταλον μια ερωτηση στους 40 παιχτες συμπεριλαμβανεις και τους ρουφιανους των αλλων φυλων που εχει φυτεψει η sol;
 

DeletedUser

αλαννταλον εισαι κακος, πολυ κακος.
εισαι βασικα λιγο καημενος.
 

DeletedUser33188

λοιπόν εγώ σαν ακκ της διοίκησης σε ενημρώνω πως θα στρατολογήσουμε: grhv, kyriakos1, topakos, lefterhs, garfield, gray, gath, alkhs7 και επίσης άλλους 3 admin έτσι για μούρη. οι ρουφιάνοι μας δυστυχώς δεν μπορούν να χωρέσουν γι αυτό θα φτιάξουμε ακόμα μια Ρ.SOL και ΡSOL προκειμένου να τους χωρέσουμε κάπου..τέλος σκοπεύουμε να κάνουμε μια μεγάλη αγκαλίτσα με DT προκειμένου να κλείσουμε τον κόσμο φιλικά, ο πυξιδοπομπός σου. :noob:
 

DeletedUser28887

Στείλε μ ένα κείμενο για τον τατσόπουλο όπως έχουν οι χιλίαδες ρουφιάνοι και απαντησε στο ερωτηματολογιο των 10 ερωτησεων και θα σε πω ποσο τραχονοπλαγιας πλωμαρίου εισαι..Κάλα φίλε πόσο κλάμα πόσο πικραμένος είσαι πονάει η πυξίδα από το πρώι το ίδιο κλάμα εχουμε παικτες π μιλαμε γενικα για τις φυλετικες και αντιπαλες φυλες κ μιλαμε ομορφα πολιτισμένα και εσύ και κατι αλλη σαν και έσενα κλαίνε..

Άμα θες πες μας με τι καλάμι παίζεις ή δεν το παίζεις


Το κο-πλευ του Βρουταλ..
 

DeletedUser33145

αλαννταλον μια ερωτηση στους 40 παιχτες συμπεριλαμβανεις και τους ρουφιανους των αλλων φυλων που εχει φυτεψει η sol;

σε όλους τους πολέμους τους ρουφιάνους τους χρησιμοποιούσαν και μετά τους εκτελούσαν,
θέλω να πιστεύω ότι σε αυτό θα κάνετε το ίδιο και εσείς...

εγώ απάντησα σοβαρά,
έχετε το σθένος να απαντήσετε και εσείς σοβαρά στην ερώτηση που σας έκανα,
το να με αποφεύγετε με ειρωνείες σας εκθέτει στους θαυμαστές σας,
αλλά αν αυτό σας γεμίζει κάντε το!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή