Να κ ενα τρενο της προκοπης (From SoL Wth Love)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31752
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31752

Σε προκαλώ να βάλεις στοιχεία που σου είπα εγώ ο ίδιος να σου δώσω ακκ , εγώ αντιθέτως μπορώ να σου βάλω που όταν έφαγες μπαν μας ζήταγες ακκ και δεν σου έδινα , επίσης πάλι πριν λίγο καιρό μου ζήτησες να σου βρω ακκ και σου είπα όχι και πριν λίγες μέρες μπήκες με καινούργιο ακκ και ζήτησες να μπεις στην φυλή (μάλλον θα τρόλαρες) και πάλι σε απέρριψα για 3η φορά .

Γιατι να μπω στον κοπο να αποδειξω κατι που κ οι δυο ξερουμε οτι εγινε .....

Εγω οντως σ ζητησα αλλα εσυ ποτε δεν αρνηθηκες (για να λεμε κ τα συκα συκα )

Κ απο οτι ξερω εγω 2 φορες σ ζητησα........κ δν ειπες ποτε εσυ οχι δεν σ δινω



Αλλο αν βαζεις κ εσυ την σαλτσουλα σου



[jor]
+10 για απαράδεκτη συμπεριφορά
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[jor]
Δόθηκαν ποινες.
To θέμα μεταφέρθηκε στο πολιτική και προπαγάνδα.
Μην σπαμμάρετε και μην ξεφεύγετε απο το θέμα :)
[/jor]
 

DeletedUser

@ rossi.007 βλέπω τους κοσμους που παιζεις κ παραξενευομαι λιγο επειδη θα δωσεις πανελληνιες φετος αν δεν κανω λαθος κ ελεγες οτι δεν θα επαιζες φετος (διορθωσε με αν κανω λαθος)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γιατι να μπω στον κοπο να αποδειξω κατι που κ οι δυο ξερουμε οτι εγινε .....

Εγω οντως σ ζητησα

Μετα απο αυτο το ποστ οφειλεις να μην ξαναεμφανιστεις στο forum για τους επομενους 2 μηνες.
 

DeletedUser31752

Οντως ναι εχω πανελληνιες φετος......αλλα δεν αντεξα την απομονωση τωρα ειδικα το καλοκαιρι απο τις φυλετικες ....[voc]****************[/voc]


[voc]Έχετε 2 μήνες στη διάθεσή σας για να σκεφθείτε αν θέλετε να επιστρέψετε στο forum.

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού :)[/voc]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
[voc]****************[/voc]

Και πως ενιωσες τωρα;
Ποιο [voc]*****[/voc] εισαι εσυ [voc]*****[/voc]; Ωραια ανατροφη σου δωσανε [voc]*****[/voc]. Μιλα πιο ωραια [voc]*****[/voc]
Μπες με το xlempouras τωρα και μιλα και αλλο με τον εαυτο σου


[voc]+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Μία αναφορά θα ήταν αρκετή...[/voc]
 

DeletedUser

Και πως ενιωσες τωρα;
Ποιο [voc]*****[/voc] εισαι εσυ [voc]*****[/voc]; Ωραια ανατροφη σου δωσανε [voc]*****[/voc]. Μιλα πιο ωραια [voc]*****[/voc]
Μπες με το xlempouras τωρα και μιλα και αλλο με τον εαυτο σου


Απο το xlebouras θα μπαινει ειναι σιγουρο ή θα φτιαξει κανενα νεο ακκ κ θα το παιζει καποιος αλλος :)
Εγω οταν εδινα πανελληνιες παντως ειχα συστημα με τις φυλετικες,διαβασμα και τις εξοδους (για το καλοκαιρι,για την σχολικη σεζον ειχε βγει απο το προγραμμα οι φυλετικες :( )
 

DeletedUser18467

παρακαλω πολυ
μας χαλατε τα στατς
οταν περνουμε φαλαγγι τα παικτακια σας μην τα πετατε εξω
6 τεμαχια ως τωρα καταγραφονται σαν αγνωστου και αυτο μου την δινει
τι φοβαστε βρε παικτακια της nhs μην σας βαλουν χερι που μας κυρηξατε πολεμο και τα χανετε το ενα πισω απο το αλλο ?
σεις μας κυρηξατε πολεμο καλα μου


επισης παρακαλω τους nhs να κανουν μια συγχωνευση ακομα γιατι οι 3 που εχουν κανει δεν φτανουν
τελικα ειμαστε η μονη σοβαρη φυλη δω μεσα

σολαρουμε
καλο 15αυγουστο
 

DeletedUser12247

Ρε γερο-kosparta ακομα δεν βγηκες στην συνταξη στις φυλετικες?Βαλτε καμμια γουρουνοπουλα τον 15αυστο να μαζευτουμε και ασε τα σολαρισματα για αλλη φορα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή