να και κάτι ενδιαφαίρον στην κ54 (Dice vs E.A.)

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30692

Καλά Ανέστη και εσείς premade είστε. Ασχέτως το πόσους μπορέσατε να μαζέψετε είστε premade.
 

DeletedUser30988

χαχαχαχα σοβαρα τωρα φιλε -Sweetest Love x3 ?μπορω αν θες να σου στειλω εγω ο ιδιος μυνημα που ο αρχηγος σας ελεγε στον αρχηγο μας πως ειστε πρεμαδε...."Οταν οι Phx εγιναν Ε.Α. ο αρχηγος σου ετρεχε να μας πει μη βαρεσετε κλπ κλπ" εγω ειμαι δισε αν δεν το ξερεις,εμεις ειχαμε ετοιμο πλανο για φοενοιξ και ξαφνικα βλεπουμε πως κανατε ενωση και ο αρχηγος μας ετρεξε και ειπε τι κανετε?ειχαμε πλανο γιαυτους και οχι μην βαρατε...και κατι ακομα που ξεχασα...αυτα τα του τυπου αν ασχολειθουν σας εχουν για πλακα και τετοια ξερουμε ολοι πολυ καλα πως ειναι βλακειες,τι θα πει αν ασχοληθουν?αν δεν ειχαν σκοπο να πανε μπροστα τι μπηκαν τοτε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Ειτε στον πολεμο κερδισει η dice ειτε στον πολεμο κερδισει η E.A και οι 2 ειναι χαμενοι!!!


Τροφη για σκεψη!!!
 

DeletedUser32487

Και γιατι το λες αυτο? Οποιος κερδισει κερδιζει μια ολοκληρη ηπειρο, πολλα χωρια, και νεες στρατολογησεις! Δε μπορεις να προβλεψεις τιποτα χωρις να ξερεις στις φυλετικες, πολλα γινονται που δε περιμενει κανενας!
 

DeletedUser21861

Με τον ρυθμο που γινεται ο πολεμος ομως μεχρι να υπερισχυσει ουσιαστικα 1 φυλη θα κανει ντου αλλη φυλη απο αλλου!!!
 

DeletedUser32487

και παλι, οπως ειπα ποτε δε ξερεις τι μπορει να γινει, μπορει στο τελος να γινουν συμμαχοι για να σταματησουν το ντου απο αλλου, μπορει να κανουν ενωση, μπορει να κανουν ΣΕ. Κανεις δε ξερει τι μπορει να γινει.
 

DeletedUser

Με τον ρυθμο που γινεται ο πολεμος ομως μεχρι να υπερισχυσει ουσιαστικα 1 φυλη θα κανει ντου αλλη φυλη απο αλλου!!!

Σε καμιά 45 θα παίζει εσύ , μήπως να το καθιερώσουμε ρε φιλαράκι ?
Όταν μία φυλή κλείνει γρήγορα την ήπειρο της εγώ λέω οι άλλες ήπειροι να αρχίζουν τις αγκαλίτσες .
Οχ παναγία μου με αυτά που ακούω θα τρελαθώ τελείως , έχει χαθεί τελείως το νόημα του παιχνιδιού .
Κρίμα και πίστευα ότι ξέρεις κάτι κύριε υπερασπιστή της αγκαλίτσας .
 

DeletedUser

Ειτε στον πολεμο κερδισει η dice ειτε στον πολεμο κερδισει η E.A και οι 2 ειναι χαμενοι!!!


Τροφη για σκεψη!!!

βρε βρε,,, μη μου πεις πως εισαι αυτος που ξερω??? εεεε??


που ξερεις μπορει η μια να το παρει ευκολα το ματς :p
 

DeletedUser21861

Οχι γιωργο αλλος ειμαι!!! Οσο αναφορα τις αγκαλιτσες καλες ειναι και αυτες ποιος κανει πολεμο τωρα!!!
 

DeletedUser30988

Πλευρά 1:
Φυλές: Dice
Πλευρά 2:
Φυλές: Ε.Α., Ε.Α.2, E.A., Α.Α, Α.Α 1, Α.Α 2, Α.Α 3, TWRS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 22
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: 17

chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 100,189
Πλευρά 2: 22,344
Διαφορά: 77,845

chart


ηταν που μας ειχαν για πλακα...
 

DeletedUser21861

Οι κλοουν που ειναι??? Καλα αυτο ελειπε μια τετοια φυλη σαν εσας να την εχει καποιος για πλακα αλλα ο κοσμος ειναι ακομη στην αρχη!!!
 

DeletedUser32487

Για βαλτε κανενα νεο στατιστικο να δουμε τι γινετε με μονο την dice και Ε.Α...:confused:
 

DeletedUser33217

οχι :hmmm: τωρα αλλαζουν τα πραγματα αρκετα εσεις τι λετε?
 

DeletedUser

θα δειξει... το να μαζεψεις μεγαλα ακκ σε μια φυλη δεν θα πει οτι θα εχει και καλη πορεια....

νομιζω πρεπει να περασουν μερικες μερες να δουμε δειγματα γραφης
 

Joy Boy

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
oi nhs me tetoia dioikisi 8a ti xasoun tin ipeiro...na me 8umi8eite...


[aig]Προειδοποίηση για Greeklish

1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

αν παει να γινει κατι τετοιο θ αστρατολογηθει η φυλη που την απειλει μην ανησυχεις
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή