Φορουμ και μια προσωπικη συναστρία.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24216

Εκτιμούμε αφάνταστα την προσπάθεια του δημιουργού να ευχαριστήσει την ΟΔ,
αλλά παραβίασε κανόνα γιατί δεν πήρε άδεια από κανέναν για να το κάνει,




ορισμενες φορες ξεπερνατε και τις προσδοκιες μου. :)
 

DeletedUser2088

[aig]Eiτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι,
αυτό το παιχνίδι το αγαπάμε ΚΑΙ εμείς όσο και εσείς,

έχετε επιλέξει παιχνίδι στρατηγικής και αυτό σημαίνει ότι θέλετε να αξιοποιήσετε ένα μυαλό που έχει αποθέματα,
αλλιώς θα διαλέγατε ένα παιχνίδι τύχης

και ενώ εμείς σεβόμαστε την νοημοσύνη σας, κάποιοι από εσάς νομίζετε ότι μπορείτε να υποβιβάσετε την νοημοσύνη των άλλων,

μερικές φορές δεν ξέρω τι να υποθέσω ούτε εγώ για άτομα που δεν παίζουν bingo αλλά φυλετικές.[/aig]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
[aig]Eiτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι,
αυτό το παιχνίδι το αγαπάμε ΚΑΙ εμείς όσο και εσείς,[/aig]

Και πως το αποδεικνυετε αυτο, οταν υπαρχουν λογαριασμοι 5 ετων η ακομα και 7 οπως λενε στο αλλο φορουμ και τον αποκλειεται για τον ACAB; Ντροπη να συμπεριφερεστε ετσι σε πελατες σας. Το αλλο με τη νοημοσυνη αστο, δεν ισχυει καν. Αν ισχυε δεν θα αναιρουσατε με επιχειρηματα της πλακας τους πελατες σας και οταν τα βρισκατε σκουρα θα κλειδωνατε αιτησεις. Τελος παντων, δεν εχω ορεξη ουτε να φαω ποινη για επιθεση προς την ΟΔ(αλλωστε λεγομενα μελος του παιχνιδιου σχολιαζω) ουτε ορεξη να κλειδωσεις το θεμα του παιδιου. Καλο βραδυ


[aig]10 πόντοι για 8.β.

Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32596

Εκτιμούμε αφάνταστα την προσπάθεια του δημιουργού να ευχαριστήσει την ΟΔ,
αλλά παραβίασε κανόνα γιατί δεν πήρε άδεια από κανέναν για να το κάνει,




ορισμενες φορες ξεπερνατε και τις προσδοκιες μου. :)

Οι κανόνες είναι για να τηρούνται και αυτός νομίζω είναι και ο λόγος ύπαρξής τους. Επίσης η ποινή εκτός από σωφρονιστικό χαρακτήρα λειτουργεί και ως παράδειγμα προς αποφυγήν για οποιονδήποτε άλλο. Με αυτά κατά νου μπορούμε να καταλάβουμε ότι αυτό το σχόλιο της ΟΔ είναι φυσιολογικό και στο πνεύμα των κανονισμών, καθώς προσπαθεί να αποτρέψει περαιτέρω παρεμφερείς ενέργειες. Άρα δεν καταλαβαίνω τι το αρνητικό έχει αυτό το σχόλιο της ΟΔ.
 

DeletedUser30988

"Αγαπάμε το παιχνίδι οσο εσείς" χαχαχα τουλάχιστον αστείο,εδω φίλτατε αιγοκαιρε υπάρχει μια διαφορα όμως,και ξέρεις ποια είναι?το οτι εσείς πληρώνεστε γιαυτο που κάνετε και καλά κάνετε αλλα ας ξεχωρισουμε κάποια πράγματα αλλο δουλεια και αλλο παιχνίδι,αλλη χαρά παίρνουμε εμείς άλλη εσείς...
 

DeletedUser24216

[aig]Eiτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι,
αυτό το παιχνίδι το αγαπάμε ΚΑΙ εμείς όσο και εσείς,

έχετε επιλέξει παιχνίδι στρατηγικής και αυτό σημαίνει ότι θέλετε να αξιοποιήσετε ένα μυαλό που έχει αποθέματα,
αλλιώς θα διαλέγατε ένα παιχνίδι τύχης

και ενώ εμείς σεβόμαστε την νοημοσύνη σας, κάποιοι από εσάς νομίζετε ότι μπορείτε να υποβιβάσετε την νοημοσύνη των άλλων,

μερικές φορές δεν ξέρω τι να υποθέσω ούτε εγώ για άτομα που δεν παίζουν bingo αλλά φυλετικές.[/aig]



Το σχολιο σας δεν εχει καμια σχεση με το δικο μου.

για να μαι ειλικρινης δεν καταλαβαινω καν τι θελετε να πειτε.

Εγω απλα ειπα (διοτι μαλλον σ αυτο το φορουμ πρεπει να γραφονται ολα λιτεραλλυ) οτι η φραση
"εκτιμω που μ ευχαριστεις αλλα δεν εχεις ζητησει αδεια απο κανενα για να με ευχαριστησεις οποτε παραβιασες κανονα"

αν σε εσας (και στον Old Fashioned φυσικα) δεν σας φαινεται καθολου αστεια, εγω παω πασο. Θα ελεγα και I rest my case, αλλα τα αγγλικα απαγορευονται απο κανονα.
εγω παντως ομολογω οτι γελασα.
αυτα, συνεχιστε.
 

DeletedUser2088

"Αγαπάμε το παιχνίδι οσο εσείς" χαχαχα τουλάχιστον αστείο,εδω φίλτατε αιγοκαιρε υπάρχει μια διαφορα όμως,και ξέρεις ποια είναι?το οτι εσείς πληρώνεστε γιαυτο που κάνετε και καλά κάνετε αλλα ας ξεχωρισουμε κάποια πράγματα αλλο δουλεια και αλλο παιχνίδι,αλλη χαρά παίρνουμε εμείς άλλη εσείς...

[aig]Κάνετε λάθος είμαστε εθελοντές (εκτός από ένα άτομο).[/aig]

Το σχολιο σας δεν εχει καμια σχεση με το δικο μου.

για να μαι ειλικρινης δεν καταλαβαινω καν τι θελετε να πειτε.

Εγω απλα ειπα (διοτι μαλλον σ αυτο το φορουμ πρεπει να γραφονται ολα λιτεραλλυ) οτι η φραση
"εκτιμω που μ ευχαριστεις αλλα δεν εχεις ζητησει αδεια απο κανενα για να με ευχαριστησεις οποτε παραβιασες κανονα"

αν σε εσας (και στον Old Fashioned φυσικα) δεν σας φαινεται καθολου αστεια, εγω παω πασο. Θα ελεγα και I rest my case, αλλα τα αγγλικα απαγορευονται απο κανονα.
εγω παντως ομολογω οτι γελασα.
αυτα, συνεχιστε.

[aig]Όπως πάντα ξεκινήσατε από το τέλος και χάσατε την ουσία του θέματος, όλα καλά!!![/aig]
 

DeletedUser32596

Το σχολιο σας δεν εχει καμια σχεση με το δικο μου.

για να μαι ειλικρινης δεν καταλαβαινω καν τι θελετε να πειτε.

Εγω απλα ειπα (διοτι μαλλον σ αυτο το φορουμ πρεπει να γραφονται ολα λιτεραλλυ) οτι η φραση
"εκτιμω που μ ευχαριστεις αλλα δεν εχεις ζητησει αδεια απο κανενα για να με ευχαριστησεις οποτε παραβιασες κανονα"

αν σε εσας (και στον Old Fashioned φυσικα) δεν σας φαινεται καθολου αστεια, εγω παω πασο. Θα ελεγα και I rest my case, αλλα τα αγγλικα απαγορευονται απο κανονα.
εγω παντως ομολογω οτι γελασα.
αυτα, συνεχιστε.

Ξεκίνησες λέγοντας κάτι, χωρίς να το τεκμηριώσεις. Ωραία, σου φαίνεται αστεία, γιατί σου φαίνεται αστεία όμως. Πού ακριβώς διαφωνείς; Δεν είναι λογικό, τουλάχιστον για εμένα, να προσδίδεις χαρακτηρισμούς αναίτια.
 

DeletedUser24216

Ορισμενα πραγματα δεν χρειαζονται περαιτερω αναλυση.

αν σε εσενα και τον αιγοκερω δεν σας φαινεται αστεια η λογικη "εκτιμω που μ ευχαριστεις αλλα δεν ειχες αδεια να ευχαριστησεις οποτε παραβιαστηκε κανονας" τοτε δε μπορω να βοηθησω παραπερα :)

Ειναι σαν να κανω εναν κανονα "οποιαδηποτε λεξη με πανω απο δυο αλφα μεσα θα επισυρει προειδοποιηση καταχρησης αλφα" και αν ημουν αντμιν πχ να γινοταν κανονας.
παλι θα ηταν κανονας, παλι θα ηταν ενημεροι οι χρηστες, παλι θα επρεπε να τον τηρουν αλλα παλι λολ.


@Αιγοκερως : "Όπως πάντα ξεκινήσατε από το τέλος και χάσατε την ουσία του θέματος, όλα καλά!!!"
ποια ουσια του θεματος εχασα, εγω ανακινησα το τοπικ με αυτο που εγραψα, η ουσια ειναι -φυσικα- αυτο το ποιντ που ηθελα εγω (!) να κανω.
 

DeletedUser32596

Ορισμενα πραγματα δεν χρειαζονται περαιτερω αναλυση.

αν σε εσενα και τον αιγοκερω δεν σας φαινεται αστεια η λογικη "εκτιμω που μ ευχαριστεις αλλα δεν ειχες αδεια να ευχαριστησεις οποτε παραβιαστηκε κανονας" τοτε δε μπορω να βοηθησω παραπερα :)

Ειναι σαν να κανω εναν κανονα "οποιαδηποτε λεξη με πανω απο δυο αλφα μεσα θα επισυρει προειδοποιηση καταχρησης αλφα" και αν ημουν αντμιν πχ να γινοταν κανονας.
παλι θα ηταν κανονας, παλι θα ηταν ενημεροι οι χρηστες, παλι θα επρεπε να τον τηρουν αλλα παλι λολ.


@Αιγοκερως : "Όπως πάντα ξεκινήσατε από το τέλος και χάσατε την ουσία του θέματος, όλα καλά!!!"
ποια ουσια του θεματος εχασα, εγω ανακινησα το τοπικ με αυτο που εγραψα, η ουσια ειναι -φυσικα- αυτο το ποιντ που ηθελα εγω (!) να κανω.

Συνεχίζεις όμως να ταυτολογείς. Διατυμπανίζεις συνεχώς πόσο αστεία είναι η εκπεφρασμένη θέση, αλλά δεν εξηγείς γιατί. Δε θεωρώ ότι υπάρχουν πράγματα που μπορούν να σταθούν μόνα τους, χωρίς αιτιολόγηση. Δεν επιζητώ "περαιτέρω ανάλυση", όπως αναφέρεις, απλώς μία αιτιολόγηση του γιατί κάτι που γράφτηκε είναι "αστείο".
 

DeletedUser24216

οκ, μισο να δωσω μια κατανοητη απαντηση.


"ηταν αστεια γιατι γελασα"
 

DeletedUser2088

[aig]Μακάρι πάντα να μπορούμε να σας κάνουμε να γελάτε και κατά συνέπεια να σας χαρίζουμε υγεία,

Ας επανέλθουμε τώρα στο θέμα που εσείς ανοίξατε και είναι οι προσωπικές σας συναστρίες.[/aig]
 

DeletedUser31340

Και πως το αποδεικνυετε αυτο, οταν υπαρχουν λογαριασμοι 5 ετων η ακομα και 7 οπως λενε στο αλλο φορουμ και τον αποκλειεται για τον ACAB; Ντροπη να συμπεριφερεστε ετσι σε πελατες σας. Το αλλο με τη νοημοσυνη αστο, δεν ισχυει καν. Αν ισχυε δεν θα αναιρουσατε με επιχειρηματα της πλακας τους πελατες σας και οταν τα βρισκατε σκουρα θα κλειδωνατε αιτησεις. Τελος παντων, δεν εχω ορεξη ουτε να φαω ποινη για επιθεση προς την ΟΔ(αλλωστε λεγομενα μελος του παιχνιδιου σχολιαζω) ουτε ορεξη να κλειδωσεις το θεμα του παιδιου. Καλο βραδυ




By aigokairos[/aig]

Συγγνωμη κιολας αλλα το ACAB ξερουμε ολοι καλα τι σημαινει και ειναι προσβλητικο για μια ομαδα ατομων η για ενα επαγγελαμ ασχετα ειτε μας αρεσει ειτε οχι. Ειναι επσιης ακρο ρατσιστικο να κατηγορεις στο συνολο μια ομαδα ανθρωπων. Δικαιως αποκλεισαν τετοιους λογαριασμους αν υπηρξαν αιτησεις απο καποιους που τους ενοχλουσε... Ειτε ειναι υπερ ειτε κατα της ιδεολογιας του καθενος θα πρεπει να παραδεχτουμε ολοι οτι ειπα γιατι δεν ειναι παραλογο

συγγνωμη που βγηκα εκτος θεματος απλα ηθελα να του απαντησω
 

DeletedUser24216

[aig]Μακάρι πάντα να μπορούμε να σας κάνουμε να γελάτε και κατά συνέπεια να σας χαρίζουμε υγεία,

Ας επανέλθουμε τώρα στο θέμα που εσείς ανοίξατε και είναι οι προσωπικές σας συναστρίες.[/aig]



Οχι, το θεμα ειναι το φορουμ.
Μπορει οι μοντς να παιζουν στα δαχτυλα τους κανονες και ποτε αυτοι παραβιαζονται, ομως εγω παιζω στα δαχτυλα τα νοηματα των τοπικς που εγω ανοιγω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή