Ιστορία.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31262

Καλησπέρα σε όλους. Το όνομα μου είναι Γιώργος και είμαι 16 ετών. Ξεκίνησα να παίζω φυλετικές μάχες από τον κ1 και σταμάτησα στον κ10 περίπου. Ξανάρχισα στον κ24 να παίζω σοβαρά, και ξαναμπήκα τώρα στο κ30. Από τότε μέχρι σήμερα έχω γνωρίσει πάρα πολλά είδη παιχτών, (άσχετους, ικανούς, ταλαντούχους, καμένους, κ.τ.λ.). Ωστόσο το παρακάτω γεγονός θα σφυρηλατεί την ελληνική κοινότητα για πάντα. Όσοι κόσμοι και να ανοιγοκλείσουν ποτέ δεν θα υπάρξει ένα ενωμένο community, με συνεργάσιμα μέλη και με την υποτυπώδη ωριμότητα και ιδιοσυγκρασία να καταλάβουν ότι για να γίνει το παιχνίδι πιο δημιουργικό δεν χρειάζονται περισσότερα events αλλά περισσότερη ομαδικότητα και καλή διάθεση . Πολλοί λοιπόν ίσως λόγο της ηλικίας μου να με πείτε μικρό ή κάτι παρόμοιο, μα πραγματικά το πρόβλημα δεν πιστεύω ότι είναι μέσος όρος ηλικίας των παιχτών αλλά η αντικειμενικά καλή συμπεριφορά και ωριμότητα που πρέπει να δείχνουν στο παιχνίδι. Δεν κάνω αυτό το post με σκοπό για να δείξω κάτι,.αλλά για να επισημάνω την ανάγκη του Ελληνικού community για ένωση και συνεργασία μεταξύ των μελών της, και γιατί πραγματικά πιστεύω ότι οι φυλετικές μάχες είναι από τα λίγα παιχνίδια που δεν απαιτούν μόνο κάψιμο αλλά προωθεί το πνεύμα της συνεργασίας και της εμπιστοσύνης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή