Έναρξη κόσμου 30!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29426

Αφρικάνε aka el greco θέλουμε προβλέψεις και για τον και για το μουντιάλ...
 

DeletedUser31752

Γτ αν μπεις σε 2 κοσμους γαι πρεμιουμ θα μαζεψεις 8 χιλ μετα μπαινεις σε εναν κ τα χωνεις εκει ουτε λεφτα χαλλας ουτε τιποτα..

Ετσι πιστευω με το νεο συστημα βγαινουν κερδισμενοι κ οι παικτες....
 

DeletedUser29156

καλησπερα και απο εμενα.

1. σε κανενα κοσμο δεν ειδα να κερδιζει αυτος που ερηξε premium και ποτε δεν ειδα στο τελος του κοσμου να βρισκοντε σε πρωτες θεσεις παιχτες που με premium πηγεναν μπροστα στην αρχη

2. η εταιρεια χρειαζεται λεφτα για να υπαρχει και να μας παρεχει το παιχνιδι οποτε ολοι μαζι ας πουμε ενα μεγαααλο ευχαριστω στους πραγματικους χορηγους του παιχνιδιου :clap:

3. πλεον ολοι μπορουν να εχουν premium χωρις να χρειαστει να ξοδεψουν χρηματα (προσωπικα παιζω παραληλα σε ολους τους κοσμου και πανε μηνες που εχω να παρω καρτα ) αρκει να θυσιασουν (κ27) μερικους κοσμους (εδω που τα λεμε μπορεις και να πουλησεις πορους μαζευοντας premium, και μια χαρα να παραμεινεις στο κοσμο (κ28)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαζι σου!
Εγω αρνουμε να σπαταλησω λεφτα για ενα παιχνιδι! Αλλα τελικα οποιος σπαταλησει τα περισσοτερα κερδιζει, ετσι καταντησαμε!

Ποιος σε ρωτησε τι κανεις;
Πως καταληξαμε στα φραγκα ρε φιλε για το γκειμ

-Avrilios- αν και δεν σε χωνευω και πολυ εγραψες...
 

DeletedUser33067

Δεν ψηφισατε τσιπρα να παει ευρωπη να τα σπασει ολα να πτωχευσουμε και μετα να δω ποιος θα εχει χρηματα να βαζει premium
Ψηφισατε σαμαρα και μας τρεχουν απο τις τσεπες,παρτε τις συνεπειες τωρα με το πρωτογενες πλεονασμα

Ψηφιζω τσιπρα για ενα πιο δικαιο συμπαν,ψηφιζω σαμαρα για να με φανε τα σκατα

Ποσο πρεμ εχει μαζεψει αυτος;
Κοιτα εγω Κ29 ειχα βγαλει 8000-9000 premium οποτε ναι δν ειναι ολοι με λεφτα αλλα μερικοι τα περνουν εξυπνα :)
 

DeletedUser29156

Πολύ νωρίς για προβλέψεις και για τον κόσμο αλλά και για το μουντιάλ .

καλα εδω κανεις περιγραφες κοσμων που δεν εχεις παιξει καν , και δε θα δωσεις στο λαο σου μια προβλεψη ? οχι τωρα που εγινες ντιβα να ξεχνας τον λογο που ολοι σε αγαπησαμε !

.......καλα μη το περνεις πανω σου οτι σου εχω σουρει ισχυει ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κοιτα εγω Κ29 ειχα βγαλει 8000-9000 premium οποτε ναι δν ειναι ολοι με λεφτα αλλα μερικοι τα περνουν εξυπνα :)

Ναι ρε αυτο λεω. Πολυ διαφορα ως τωρα. Ουτε 100 λεηλασιες δεν εχει ομως...
 

DeletedUser29426

@ el greco φίλος εσύ όπως είπε και ο πρωταθλητής μιλάς για φυλές πριν ανοίξει ο κόσμος οι περισσότερες φυλές μπήκαν εγώ ξέρω 1 που δεν μπήκε ακόμα και αντε να μπουν άλλες 1-2 το πολύ τις επόμενες μέρες ...

Επίσης , εσύ πάντα βγαίνεις για προβλέψεις οπότε εσένα ρωτάω ...

Ολλανδία για μουντιάλ (πληρώνει)

@ -sweetest love x3 δεν καταλαβαινω το λογο φιλε
 

DeletedUser33067

Ολλανδια ε?
Αληθεια εμεις δν εχουμε ματια να δουμε?
Και κατσε ακομα στα νοκ αουτ 1 παιχνιδι ειναι μια κακη μερα και πας σπιτι σου εξαλλου δν εχουμε δει ουτε 1/3 ομαδες και αμεσως τα fanboys βγηκατε να ακυρωσετε τελειως την ισπανια και λετε ολλανδια για το κυπελλο
Ααα και κατι που θυμηθηκα απο τον speaker που ειπε τι πνευμονια εχει αυτος ο robben τωρα εγω γινομαι κακος αν πω τι συκωτι του εχει απομεινει του robben?(και οποιος καταλαβε καταλαβε ;))
 

DeletedUser

Αν κανουμε φυλετικο μουντιαλ και καταφερουμε να μη σφαχτουμε μεταξυ μας θα το παρουμε αερα :p
 

DeletedUser31752

Εκει που ειμουν πρωτος στην 55 ερχετε ο DIMITRISB κ μ διαλυει καθε ονειρο που ειχα χτισει με τον κοπο μ... :(
 

DeletedUser29426

Eπειδή είμαι σίγουρος πως η συζήτηση θα πάει πάλι στο πρέμιουμ είναι επιλογή του καθενός πόσο και αν θα ξοδέψει , οπότε και να αρχίσετε πάλι να λετε ξοδεύει πολύ κτλπ δεν θα καταφέρετε και κάτι...:(
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

DeletedUser32487

εγω το πιατευω το παιδι εχει σταβλο.
αλλα εγω εχω 240... δυστηχως σε ξεπερασα..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή