Ανοιγμα κ30: Πανελληνιες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32840
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ναι εχτες το εφιαξα για ψηφισω στη δημοσκοπηση για της ρυθμισεις του κ30 και περιπου πριν μια εβδομαδα μπηκα στον 29 να δω τι παιζει στο παιχνιδη
σε πεισω η οχι δε μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη

Οκ με επεισες. Τον Κουρι τι τον εχεις;
 

DeletedUser


με επιασες ρε μεγαλε τι να πω τωρα μου εκανες τη μουρη κρεας ειπα περιπου μια εβδομαδα και μπηκα πριν 2μιση (ευχαριστω για το ενδιαφερον με εψαξες και στα στατσ και επιασες τον ψευτη )
-Sweetest Love x3 ποιος ειναι ο κουρης;
και επαναλαμβανω
σε πεισω η οχι δε μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλα δεν με νοιαζουν τα απομνημονευματα σου. Και δεν μιλαω μονο για σενα αλλα οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται...
 

DeletedUser

δε μιλησες μονο για μενα αλλα μιλας και για μενα και οταν μιλανε για μενα απανταω
ο κουρις ποιος ειναι θα μου πεις;
 

DeletedUser29831

Και γιατι να νοιαζει την εταιρεια περισσοτερο τα παιδια π εχουν πανελαδικες και οχι οσοι ειναι φοιτητες.Αυτο π θελω να πω ειναι πως δεν πρεπει να ληφθει καμμια διακριση για το ανοιγμα του κοσμου ολοι ανθρωποι π θελουμε να πεξουμε ειμασστε ουτε εσεις π εχετε πανελαδικες σημαινιε πως πρεπει να ανοιξει ο κοσμος νωριτερα ουτε καλυτεροι παικτες ουτε περισσοτερο πρεμ βαζετε...Για αυτο το ανοιγμα του κοσμου δνε πρεπει να λαβει υποψην τετοιες βλακεεις..Και εγω θελω να παω ενα τριμηνο διακοπες γινετε να ανοιξει τον Σεμπτεβριο τι αλλο θα ακουσουμε...
 

DeletedUser24126

Διαβαζω 3 σελιδες και το μονο που βλεπω ειναι το κομπλεξ ατομων που νοιαζονται μονο για τον εαυτο τους. ΠΡΩΤΟΝ λεωνιδα οι πανελληνιες καταλαβαινεις πως δεν εχουν καμια σχεση με τις δικες σ εξεταστικες ετσι? Καταλαβαινεις οτι δεν μπορεις να συγκρινεις τη σοβαροτητα αυτων των δυο ετσι? Εσυ μου λες αντι για αρχες Ιουνη να γινει τελη Ιουλη αν δν κανω λαθως. Αρα μιλας για καθυστερηση ΠΑΝΩ απο 1 μηνα σε αντιθεση με το παιδι που ανοιξε ωραια κ καλα αυτο το θεμα. Περαν αυτου ή εχεις εξεταστικη αρα δν μπαινεις(τι να μπεις μονο για 1 μηνα?) ή μπαινεις κ ας δινεις. Οποτε τι σε επηρεαζει να καθυστερησει για 15 ημερες? Για τα αλλα τα ζωα που λενε 'τι σας νοιαζει να καθυστερησει ο κοσμος' δεν κανω καν το κοπο να σχολιασω. Ποιο σελφις πεθαινεις δηλαδη. Συγκρινει ο αλλος τα οικογενειακα προβληματα και υποχρεωσεις και την τρελα του να ανοιξει πιο γρηγορα ο κοσμος με τις πανελληνιες. Δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σοβαρα. Φυσικα και μισο μηνα μετα να ανοιξει ο Κ31 δν εχει καμια απολυτος σχεση. Ο Κ30 για οσους δν το καταλαβαιναν ειναι απο τους ελαχιστος κοσμος που επιλεγουμε ΕΜΕΙΣ τις ρυθμισεις κατι που το κανει ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ. ΓΚΟΤ ΙΤ???Για αυτο φροντιστε αν δν εχετε ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ να συμφωνησετε με το παιδι που ανοιξε το θεμα οπως κι εγω για να δουμε περισσοτερα ατομα και ανταγωνισμα.


Η λογικη του να προσαρμοστει ενας ολοκληρος σερβερ σε 40-50 ατομα απο εδω μεσα που δινουν Πανελληνιες ειναι κατι παραπανω απο εξωφρενικη.Ολοι εχουμε υποχρεωσεις στη ζωη μας,ειτε αυτες λεγονται εξετασεις,ειτε εξεταστικες,ειτε οικογενεια,ειτε δουλεια ειτε διακοπες...Αν ο καθενας καθοταν και ζηταγε να ανοιξει ο κοσμος οποτε τον συμφερει αυτον(γιατι θα εχει περισσοτερο χρονο, δε θα εχει σκοτουρες στο κεφαλι του κτλ κτλ) ο κοσμος δε θα ανοιγε ποτε.Για αυτο το λογο,κοιταχτε να προσαρμοστειτε(αν εχετε τοση καψα πια να παιξετε στον κ30) στο προγραμμα του σερβερ,και οχι να προσαρμοσετε τον σερβερ στο δικο σας προγραμμα.Οσοι δε μπορειτε γιατι "εχετε εξετασεις",απλα μη μπειτε.Και εγω θα εχω εξεταστικη τον Ιουλη,ομως εδωωωω,θα μπω κανονικοτατα και ας ξερω οτι μετα τον 1 μηνα δε θα ειμαι τοσο ενεργος.Οσο για το ποιες εξετασεις ειναι πιο σημαντικες,ειναι αλλο θεμα και εξαρταται απο τη θεση στην οποια βρισκεται ο καθενας.Οταν ενα ατομο περιμενει να περασει 1-2 μαθηματα για να παρει πτυχιο απο Σεπτεμβρη και να πιασει δουλεια,οι Πανελληνιες αποτελουν το τιποτα μπροστα σε αυτην την εξεταστικη.Τεσπα,εγω προσωπικα δεν εχω θεμα να ανοιξει ο σερβερ αργοτερα(μεσα Ιουνιου),αλλα το να το ζητατε λες και θα επρεπε να ειναι αυτονοητο με βγαζει απο τα ρουχα μου...

Υ.Γ: Αμα φατε ρεσταρτ τις πρωτες βδομαδες του κοσμου,θελω να δω τι θα βγειτε να πειτε μετα οσοι επιμενατε να ανοιξει ο κοσμος αργοτερα,για να μπειτε "πρωτοι-πρωτοι".Και χαρη σας κανουν αν ανοιξει νωριτερα,θα βγειτε κανα ΡΙΜ μπας και τη σκαπουλαρετε.
 

DeletedUser2088

[aig]Το θέμα έχει ληφθεί υπόψιν,

ξέρετε ότι οι περισσότεροι εδώ έχετε μια η και δυο παραβάσεις,

αν έχετε να πείτε κάτι πάνω στο θέμα που άνοιξε ο δημιουργός, πείτε το,

στο επόμενο ολίσθημα το θέμα θα κλειδώσει!!![/aig]
 

DeletedUser24126

Και γιατι να νοιαζει την εταιρεια περισσοτερο τα παιδια π εχουν πανελαδικες και οχι οσοι ειναι φοιτητες.Αυτο π θελω να πω ειναι πως δεν πρεπει να ληφθει καμμια διακριση για το ανοιγμα του κοσμου ολοι ανθρωποι π θελουμε να πεξουμε ειμασστε ουτε εσεις π εχετε πανελαδικες σημαινιε πως πρεπει να ανοιξει ο κοσμος νωριτερα ουτε καλυτεροι παικτες ουτε περισσοτερο πρεμ βαζετε...Για αυτο το ανοιγμα του κοσμου δνε πρεπει να λαβει υποψην τετοιες βλακεεις..Και εγω θελω να παω ενα τριμηνο διακοπες γινετε να ανοιξει τον Σεμπτεβριο τι αλλο θα ακουσουμε...

Και ξερεις το αστειο τις υποθεσης ε??Στην εταιρια πιο πολλα λεφτα φερνει η φοιτηταρια που παιζει ακομη φυλετικες,γιατι εμεις τουλαχιστον βαζουμε και κανα πρεμ.Ερχονται τωρα τα 17χρονα-18χρονα που παιζουν τζαμπα(και καλα κανουν αφου δεν θελουν να χαλασουν λεφτα) και πανε να βγουν απο πανω με τις ημερομηνιες.Θα πρεπε κανονικα για κανα 2μηνο ΟΛΟΙ οι φοιτητες να αφησουν τις φυλετικες,να εβλεπε τα εσοδα η εταιρια με το κυαλι
 

DeletedUser29831

Και ξερεις το αστειο τις υποθεσης ε??Στην εταιρια πιο πολλα λεφτα φερνει η φοιτηταρια που παιζει ακομη φυλετικες,γιατι εμεις τουλαχιστον βαζουμε και κανα πρεμ.Ερχονται τωρα τα 17χρονα-18χρονα που παιζουν τζαμπα(και καλα κανουν αφου δεν θελουν να χαλασουν λεφτα) και πανε να βγουν απο πανω με τις ημερομηνιες.Θα πρεπε κανονικα για κανα 2μηνο ΟΛΟΙ οι φοιτητες να αφησουν τις φυλετικες,να εβλεπε τα εσοδα η εταιρια με το κυαλι
+1 απο εμενα
 

DeletedUser

ρε ειστε σοβαροι? καλα αυτος π λεει για 40-50 ατομα ειναι εκτος τοπου κ χρονου...περα απο αυτο αδυνατειτε ΟΛΟΙ να καταλαβετε κατι πολυ βασικο. ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ να καθυστερησει 15 μερες ο κοσμος γιατι να μη γινει? ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ να εξυπηρετηθουν τα ατομα που δινουνε γιατι να μη γινει? Εχεις κατι να κανεις σε 15 μερες που δεν θα το εκανες πριν? Και αν ναι, τι? Σκοπευεις να παιξεις μονο 15 μερες??? ΔΕΝ ΕΙΠΑ να γραψουνε στα τετοια τους τους φοιτητες, ειπα απλα οτι για να προσαρμοστει ο κοσμος σε αυτους πρεπει να αλλαξει κατα πολυ η ημερομηνια κατι που πραγματικα ειναι δυκολο. Αν για παραδειγμα ηταν να ανοιξει ο κοσμος 15 μερες πριν τελειωσουν την εξεταστικη τους ΕΓΩ πρωτος θα ελεγα να περιμενουν 15 μερες ακομα. Τι εχω να χασω? Ειμαστε σοβαροι τωρα? Απορω πως εχουμε καταντησει οι ανθρωποι εγωιστικα γουρουνια...Να μη βοηθησουμε τον αλλο επειδη δεν μπορουμε να βοηθηθουμε εμεις?? Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα. Η λογικη του να πεσουν ολοι στα ταρταρα για να ειναι δικαιο ενω μπορουν να τη γλιτωσουν οι 40-50 οπως 'λετε' ειναι ΑΘΛΙΑ.
 

DeletedUser24126

ρε ειστε σοβαροι? καλα αυτος π λεει για 40-50 ατομα ειναι εκτος τοπου κ χρονου...περα απο αυτο αδυνατειτε ΟΛΟΙ να καταλαβετε κατι πολυ βασικο. ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ να καθυστερησει 15 μερες ο κοσμος γιατι να μη γινει? ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ να εξυπηρετηθουν τα ατομα που δινουνε γιατι να μη γινει? Εχεις κατι να κανεις σε 15 μερες που δεν θα το εκανες πριν? Και αν ναι, τι? Σκοπευεις να παιξεις μονο 15 μερες??? ΔΕΝ ΕΙΠΑ να γραψουνε στα τετοια τους τους φοιτητες, ειπα απλα οτι για να προσαρμοστει ο κοσμος σε αυτους πρεπει να αλλαξει κατα πολυ η ημερομηνια κατι που πραγματικα ειναι δυκολο. Αν για παραδειγμα ηταν να ανοιξει ο κοσμος 15 μερες πριν τελειωσουν την εξεταστικη τους ΕΓΩ πρωτος θα ελεγα να περιμενουν 15 μερες ακομα. Τι εχω να χασω? Ειμαστε σοβαροι τωρα? Απορω πως εχουμε καταντησει οι ανθρωποι εγωιστικα γουρουνια...Να μη βοηθησουμε τον αλλο επειδη δεν μπορουμε να βοηθηθουμε εμεις?? Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα. Η λογικη του να πεσουν ολοι στα ταρταρα για να ειναι δικαιο ενω μπορουν να τη γλιτωσουν οι 40-50 οπως 'λετε' ειναι ΑΘΛΙΑ.

Φιλε,κατα πρωτον μην εξαπτεσαι,ερχονται και εξετασεις και πρεπει να εισαι ψυχραιμος.Κατα δευτερον,εγω δεν ειδα να λεει καπου οτι μπορει να γινει αυτο που ζητησατε,απλα ειπαν οτι το εχουν υποψη τους.ΑΝ λοιπον το αποφασισει και στα κεντρικα η εταιρια,τοτε ΜΠΟΡΕΙ να γινει κατι.Τριτον,εγω ειπα οτι δεν εχω κανενα προβλημα να ανοιξει και αργοτερα,αλλα μου την σπαει απιστευτα οταν το απαιτειτε σαν να ειναι κατι αυτονοητο.Τεταρτον,απο τα ποστ σου μαντευω οτι εισαι υποψηφιος και εσυ φετος Πανελλαδικων,και φωναζεις και οδυρεσαι οτι εχεις εξετασεις και δε μπορεις να μπεις Φυλετικες,αλλα σημερα ολη μερα στο φορουμ εισαι.Αμα θες να σε παρουν εστω και λιγο σοβαρα,τραβα ανοιξε και κανα βιβλιο.Και τελος,δεν ειναι καθολου δυσκολο να προσαρμοστει ο κοσμος και στις δικες μας υποχρεωσεις.Λεω να ανοιξω και εγω κανα thread να ζητησω να ανοιξει ο κοσμος αρχες Αυγουστου.Α ναι,και ο μπαρμπας απο απεναντι θελει να ανοιξει ο κοσμος κατα το Σεπτεμβρη,γιατι αυτους τους μηνες εχει δουλεια το ξενοδοχειο του και δε προλαβαινει να μπαινει...Τωρα που σου εδωσα ενα παραδειγμα,καταλαβες γιατι ακουγεται παραλογο στους υπολοιπους αυτο που λετε??Ο καθενας εχει υποχρεωσεις,αμα ομως θελει να ασχοληθει,βρισκει τον τροπο και τον χρονο...Και το να βριζεις και να φωναζεις στο φορουμ δε σε κανει σωστο και δικαιο...Αντε καληνυχτα σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εσυ και ο μπαρμπας απεναντι ειστε μοναδες...εμεις ειμαστε συνολο πολλων μοναδων...συγκρινεις ανομοια πραγματα νομιζω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

καλη επιτυχια παρεπιπτοντως σε ολους σας.ψυχραιμια κατα τη διαρκεια και ολα θα γινουν ευκολα
 

DeletedUser

Καλύτερα να ανοίξει μετά τις πανελλήνιες ο κόσμος, για το καλό όλων των παιδιών που δίνουν. Καλή επιτυχία σε όσους θα δώσουν !
 

DeletedUser32840

Μου προκαλει εντυπωση το οτι εχετε εμφανιστει γυρω στα 5 νεα ακκ σε μια μερα...
Μπειτε και με προηγουμενα ακκς σας μην ντρεπεστε:)
προσωπικα ειχα να παιξω 2 χρονια κ αποφασισα να επιστρεψω με το τελος των εξετασεων! για αυτο ειναι καινουριο
 

DeletedUser31881

Πως απ το αρχικο παιδι που ζητησε με ευγενικο τροπο τη μικρη αναβολη απο τους διαχειριστες καταληξατε σε τσακωμους και τετοια δεν το καταλαβα.
Μετα απ αυτο το "χαμο" που εγινε, λογικα θα κοιταξουν με πολυ προσοχη πιστευω για το ποτε θα ανοιξουν τον κοσμο, ωστε να μπορουν να καλυψουν με θετικο τροπο τον περισσοτερο κοσμο..

Α, λετε επισης οτι οπως ειναι οι Πανελληνιες ειναι και οι εξεταστικες, οι οικογενειες και λοιπα.
Πανελληνιες δινεις μια φορα (μπορεις και παραπανω, αλλα πιστεψτε με γω αυτα που τραβαω φετος θα σας συνιστουσα να μην τα περασετε) ενω στην εξεταστικη υπαρχει και το επομενο εξαμηνο, πιο μικρου ειδους προετοιμασια, καλυτερη συγκεντρωση κι εστιαση σε συγκεκριμενο μαθημα,οχι φτου κι απ την αρχη. Οσον αφορα την οικογενεια, εκει εξεταζεσαι καθημερινα σε διαφορους τομεις,αλλα αυτο ειναι πιο γενικευμενου περιεχομενου, δεν καθοριζει τη ζωη σου απ τη στιγμη που ειναι ηδη καθορισμενη απ τον τροπο που ζεις καθημερινα (ρουτινα)..

Αυτα ειχα να πω, καλη επιτυχια σ'εμας που δινουμε Πανελληνιες και στους φοιτητες με τις εξεταστικες τους (ευελπιστω του χρονου τουλαχιστον να ειμαι κι εγω).
 

DeletedUser32840

[aig]Το θέμα έχει ληφθεί υπόψιν,

ξέρετε ότι οι περισσότεροι εδώ έχετε μια η και δυο παραβάσεις,

αν έχετε να πείτε κάτι πάνω στο θέμα που άνοιξε ο δημιουργός, πείτε το,

στο επόμενο ολίσθημα το θέμα θα κλειδώσει!!![/aig]

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΤΩΡΑ ! ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕ ''ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ''(χωρις να θελω να προσβαλλω κανενας Ελληνα) ! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ (εκτος απο ορισμενους)! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ! ΕΓΩ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΩΣ...
 

DeletedUser31881

εκανες ενα λαθος, εβαλες κεφαλαια γραμματα.
παρολ'αυτα μην εξαπτεσαι, κριτικη του καθενος ειναι.. μερικοι ζουν για να κριτικαρουν. το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να δινεις και μεγαλη σημασια σε μερικα ατομα.
 

DeletedUser32840

Και ξερεις το αστειο τις υποθεσης ε??Στην εταιρια πιο πολλα λεφτα φερνει η φοιτηταρια που παιζει ακομη φυλετικες,γιατι εμεις τουλαχιστον βαζουμε και κανα πρεμ.Ερχονται τωρα τα 17χρονα-18χρονα που παιζουν τζαμπα(και καλα κανουν αφου δεν θελουν να χαλασουν λεφτα) και πανε να βγουν απο πανω με τις ημερομηνιες.Θα πρεπε κανονικα για κανα 2μηνο ΟΛΟΙ οι φοιτητες να αφησουν τις φυλετικες,να εβλεπε τα εσοδα η εταιρια με το κυαλι

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΡΕΑΣΜΑΤΑ? ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΡΕΜΙΟΥΜ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ? ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑΞΙΟΙ! ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΟΠΩς ΛΕΣ, ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΑΧΑΝ ΚΑΝ! ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΡΙΧΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ...ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΚΑΙ ΟΠΩς ΣΕ ΚΟΒΩ ΘΑ 'ΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΥΝΟΥΝ ΤΑ ...ΤΟΥΣ!

- - - Eνημερώθηκε - - -

εκανες ενα λαθος, εβαλες κεφαλαια γραμματα.
παρολ'αυτα μην εξαπτεσαι, κριτικη του καθενος ειναι.. μερικοι ζουν για να κριτικαρουν. το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να δινεις και μεγαλη σημασια σε μερικα ατομα.

φιλε δεν με νοιαζει πια...ετσι κ αλλιως θα παω σε αλλο σερβερ και μπαν να φαω δεν με νοιαζει, απλα νιωθω οτι καποιος πρεπει να τα πει ! σε ευχαριστω παντως ! καλη σου επιτυχια !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή