Αρχισαν τα οργανα .....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30832
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

εδω θα δειξουν αμα αξιζουν οσα λενε απο την αρχη του κοσμου :p
 

DeletedUser30244

Μπα..Μου αρεσει να βλεπω τους μεγαλους παικταραδες των Βικινγκς να ριχνουν κλαμα :oops:

εδω δεν παει το :κλαιει καλυτερα οποιος κλαιει τελευταιος; :D

myLIFEyourEND
κανεις δεν λεει τα στατιστικα μιλανε απο μονα τους ;)
 

DeletedUser

ακομα δν μπηκαν οι πρωτες φεικ και εγινε σαλος για την ασχετοσυνη της καθε φυλης...αν ειναι δυνατον..
περιμεντε ωρε παλικαρια να πεσουν τα πρωτα πλανα και μετα βγαλτε τα στηθια σας οξω για να ζητωκραυγασετε..
και καπου ειδη οτι η aje στελνει φεικ με δορια κτλ και οτι ενταξει εδω εληξε ο πολεμος..οπα λιγο...ενταξει και απο τις δυο πλευρες πεφτουν φεικ με δορια αλλα δν μπορεσα μεχρι στιγμης να καταλαβω που ειναι το προβλημα..εφοσον τις αναγνωρισατε καντες τες και αγνοηση..οσοι κοιμοσασταν προσεχτε μηπως δν ηταν δορια τελικα..
παντως εμενα δεν με ενδιαφερουν και πολυ αυτα..ενα εχω να πω μονο..καλες μαχες και ας κερδισει ο καλυτερος..να ευχαριστηθουμε λιγο το παιχνιδι δν ειναι το νοημα;;ή κανω λαθος;;
 

DeletedUser30832

ακομα δν μπηκαν οι πρωτες φεικ και εγινε σαλος για την ασχετοσυνη της καθε φυλης...αν ειναι δυνατον..
περιμεντε ωρε παλικαρια να πεσουν τα πρωτα πλανα και μετα βγαλτε τα στηθια σας οξω για να ζητωκραυγασετε..
και καπου ειδη οτι η aje στελνει φεικ με δορια κτλ και οτι ενταξει εδω εληξε ο πολεμος..οπα λιγο...ενταξει και απο τις δυο πλευρες πεφτουν φεικ με δορια αλλα δν μπορεσα μεχρι στιγμης να καταλαβω που ειναι το προβλημα..εφοσον τις αναγνωρισατε καντες τες και αγνοηση..οσοι κοιμοσασταν προσεχτε μηπως δν ηταν δορια τελικα..
παντως εμενα δεν με ενδιαφερουν και πολυ αυτα..ενα εχω να πω μονο..καλες μαχες και ας κερδισει ο καλυτερος..να ευχαριστηθουμε λιγο το παιχνιδι δν ειναι το νοημα;;ή κανω λαθος;;

Συμφωνω απολυτα μαζι σου κ γι αυτο το αρχικο μου ποστ ηταν στο χαλαρο μηπως δουμε λιγο παιχνιδι

Θα μπορουσα να λεω οτι εσπασαν την Σ.Ε κ μας βαρεσαν ξαφνικα κτλ κτλ που λενε σε ολους τους κοσμους

Αλλα εμας αυτο δεν μας πειραζει καν, καποια στιγμη η λογικη ελεγε οτι θα χτυπηθουμε

Ισα ισα που εχουμε κ εξτρα κινητρο τωρα

Αντε καλες μαχες κ απο δω κ περα θα μιλανε τα στατιστικα
 

DeletedUser

Συμφωνω απολυτα μαζι σου κ γι αυτο το αρχικο μου ποστ ηταν στο χαλαρο μηπως δουμε λιγο παιχνιδι

Θα μπορουσα να λεω οτι εσπασαν την Σ.Ε κ μας βαρεσαν ξαφνικα κτλ κτλ που λενε σε ολους τους κοσμους

Αλλα εμας αυτο δεν μας πειραζει καν, καποια στιγμη η λογικη ελεγε οτι θα χτυπηθουμε

Ισα ισα που εχουμε κ εξτρα κινητρο τωρα

Αντε καλες μαχες κ απο δω κ περα θα μιλανε τα στατιστικα

αυτά με τις Σ.Ε κλπ είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε όλοι περιμέναμε πότε θα χτυπηθούμε και εσείς ετοιμάζατε το χτύπημα και εμείς γιαυτό και τα χωριά στο μέτωπο είναι στακαρισμενα... τώρα αν σας προλάβαμε εμείς είναι άλλη κουβέντα.. γιαυτό μην αρχίσετε να το πιπιλίζετε... παίξτε το παιχνίδι και τα άλλα θα φανούν στην πορεία απλά μην καβαλάτε πολύ το καλάμι μην πέσετε και χτυπήσετε..
 

DeletedUser30244

αυτά με τις Σ.Ε κλπ είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε όλοι περιμέναμε πότε θα χτυπηθούμε και εσείς ετοιμάζατε το χτύπημα και εμείς γιαυτό και τα χωριά στο μέτωπο είναι στακαρισμενα... τώρα αν σας προλάβαμε εμείς είναι άλλη κουβέντα.. γιαυτό μην αρχίσετε να το πιπιλίζετε... παίξτε το παιχνίδι και τα άλλα θα φανούν στην πορεία απλά μην καβαλάτε πολύ το καλάμι μην πέσετε και χτυπήσετε..

λιγο δυσκολα γιατι ειμαστε εξαιρετικοι καβαλαρηδες ;) τα στατιστικα θα ανοιξουν(οπως πρεπει εννοειτε) σε μια βδομαδα για να εχει νοημα να δουμε τι παιζει,απο τωρα ειναι νωρις.
 

DeletedUser

αυτά με τις Σ.Ε κλπ είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε όλοι περιμέναμε πότε θα χτυπηθούμε και εσείς ετοιμάζατε το χτύπημα και εμείς γιαυτό και τα χωριά στο μέτωπο είναι στακαρισμενα... τώρα αν σας προλάβαμε εμείς είναι άλλη κουβέντα.. γιαυτό μην αρχίσετε να το πιπιλίζετε... παίξτε το παιχνίδι και τα άλλα θα φανούν στην πορεία απλά μην καβαλάτε πολύ το καλάμι μην πέσετε και χτυπήσετε..

παντελονατα λογια
 

DeletedUser2088

[aig]Πραγματικά τα έχασα με αυτό το θέμα,
δεν μπορώ να βρω τι μπορείτε να πείτε για να μην κάνετε σπάμ
τέλος πάντων ..... η βρείτε να πείτε κάτι εντός θέματος, η να ζητηθεί από τον δημιουργό του να το κλειδώσουμε.[/aig]
 

DeletedUser31309

Καλημερα σας παιδια...εχω πολυ καιρο να ποσταρω και ειπα να κανω την αυτη εντυπωσιακη εμφανιση μου για οσους με ξερουν να καταλαβουν πως ο προ επεστρεψε και μαλλον θα πρεπει οι παικτες, απ τις φυλες αυτης της συμαχιας των ΑΝΤΖΕ και ΕΡΓΚΑ που εχουν αξιολογο συνολο, να αρχισουν να πανικοβαλονται...και να μην σπασετε απ εδω και απ εκει μετα τα πλανα μας :axe: :axe:
θελω να δω πλανα παιδες...βαριεμαι τις φεηκ............
 

DeletedUser31309

μικρη δεν μας λες ποια εισαι στο παιχνιδι ομως...γιατι κρυβεστε μερικοι-ες...?? τα ιδια καθε φορα ακομη και στο εξωτερικο και ειχα καιρο να μπω να πω τα δικα μου...δεν πειραζει στη συνεχεια θα κρυφτεις και εσυ οταν θα χανετε χωριουδακια....χαχχαχααχχαχαχα
:axe:
 

DeletedUser

μην καβαλάς το καλάμι πολύ λέμε μην τρέχεις εσύ να κρυφτείς στο τέλος :axe:
 

DeletedUser30832

[aig]Πραγματικά τα έχασα με αυτό το θέμα,
δεν μπορώ να βρω τι μπορείτε να πείτε για να μην κάνετε σπάμ
τέλος πάντων ..... η βρείτε να πείτε κάτι εντός θέματος, η να ζητηθεί από τον δημιουργό του να το κλειδώσουμε.[/aig]

παρακαλω οπως το κλειδωσετε

αλλωστε εγιναν αλλα 2 ποστ με στατιστικα
 

DeletedUser

Καλημερα σας παιδια...εχω πολυ καιρο να ποσταρω και ειπα να κανω την αυτη εντυπωσιακη εμφανιση μου για οσους με ξερουν να καταλαβουν πως ο προ επεστρεψε και μαλλον θα πρεπει οι παικτες, απ τις φυλες αυτης της συμαχιας των ΑΝΤΖΕ και ΕΡΓΚΑ που εχουν αξιολογο συνολο, να αρχισουν να πανικοβαλονται...και να μην σπασετε απ εδω και απ εκει μετα τα πλανα μας :axe: :axe:
θελω να δω πλανα παιδες...βαριεμαι τις φεηκ............

Φίλε μου όχι απλά έχουμε αρχίσει να πανικοβαλόμαστε αλλά συζητάμε να πατήσουμε μία ομαδική διαγραφή να τελειώνει το πράγμα
αφού επέστρεψε και ο προ , θα το πω στα παιδιά να τελειώνουμε όσο ποιο γρήγορα γίνεται όχι τίποτα άλλο είναι και χαμένος χρόνος .
 

DeletedUser32301

Παντως οι Βικινγκς σε καθε κοσμο που παιζουν τρωνε πυξιδα :clap:

Απλα ισως στον κ28 με τις στρατολογησεις και τους ανυπαρκτους πολεμους καταφεραν να επιβιωσουν :cop:
 

DeletedUser19330

το ακοουσα και αυτο ειπαν οι Aje για ανυπαρκτους πολεμους που ο παιχτης σας με της περισσοτερες απωλλειες ειναι στην θεση 40 ο μονος λογος μου εχετε επιβιωσει μεχρι τωρα ειναι οτι δεν χτυπιοσασταν ουτε με Ιταφ ουτε με βικινγκς
 

DeletedUser28220

ελαααα ρε νταφες...το οτι ειναι μπροστα σε επιθετικες απωλιες δεν παει να πει τιποτα εφοσον χτυπαγες στην ηπειρο σου ολα τα σαπακια και οτι ηταν ψιλοκαλο η το στρατολογουσες η εκανες καμια συμμαχια....επισης εχεις γαλαζιο και μωβ ολο το χαρτη σχεδον(δεν λεω αυτο δειχνει σιγουρα μεγαλη παιχτικη ικανοτητα) :noob:
εχεις μαζι σου ολτη την οικοεγενια μπλου,τιτανς,σος στρατολογησες 5s και παλι φημες λενε οτι η βικινγς ηθελε και σ.ε με εργα ομνες και εφαγε ακυρο.... :oops:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή