αρχισατε παλι τα ιδια???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18099
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18099

καλημερα
αρχισατε παλι τα ιδια?
σε καθε κοσμο ετσι θα γινεται??
δεν γινεται σε εναν κοσμο να υπαρχει λιγη σοβαροτητα?
καντε καμμια 20 ακαδημιες αν ειναι να κερδισετε στα σιγουρα

μια φυλη το πολυ και μια ακαδημια
οτιδηποτε περισσοτερο απο αυτο ειναι γελοιο
δεν αναφερομαι ειδικα στους go..ειναι τυχαιο παραδειγμα

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

G.O
G.O.
G.O..
G.O!
G.O!!
G.O!!!
G.O.!!
:clap::clap::clap::clap:
 

DeletedUser

Παλι μια ζωη τα ιδια μην ανισηχεις οπου ν' ε θα φυγουν We have war...!:axe:
 

DeletedUser26255

υπαρχει ηδη αλλο θεμα για τους γκο...θα δουμε τι θα κανουμε με αυτους
 

DeletedUser18099

εγω δεν το εγραψα ειδικα για τους go
για ολες τις φυλες το γραφω
αν θελετε να παιξετε σε εναν κοσμο και να αξιζει ας σταματησουν πια τα ******ιοζιλικια με τις 15 ακαδημιες και τις 30 ενωσεις φυλων με αποτελεσμα να παιρνουν τις ηπειρους σε κανενα 2μηνο και τον κοσμο σε 6μηνο και να μην ευχαριστιεται το παιχνιδι κανεις αλλος εκτος απο κατι πιτσιρικια που ειναι στις διοικησεις
 

DeletedUser

εγω δεν το εγραψα ειδικα για τους go
για ολες τις φυλες το γραφω
αν θελετε να παιξετε σε εναν κοσμο και να αξιζει ας σταματησουν πια τα ******ιοζιλικια με τις 15 ακαδημιες και τις 30 ενωσεις φυλων με αποτελεσμα να παιρνουν τις ηπειρους σε κανενα 2μηνο και τον κοσμο σε 6μηνο και να μην ευχαριστιεται το παιχνιδι κανεις αλλος εκτος απο κατι πιτσιρικια που ειναι στις διοικησεις

Μόνο πιτσιρίκια δεν είναι στην διοίκηση φίλε
 

DeletedUser30684

καλημερα
αρχισατε παλι τα ιδια?
σε καθε κοσμο ετσι θα γινεται??
δεν γινεται σε εναν κοσμο να υπαρχει λιγη σοβαροτητα?
καντε καμμια 20 ακαδημιες αν ειναι να κερδισετε στα σιγουρα

μια φυλη το πολυ και μια ακαδημια
οτιδηποτε περισσοτερο απο αυτο ειναι γελοιο
δεν αναφερομαι ειδικα στους go..ειναι τυχαιο παραδειγμα

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

G.O
G.O.
G.O..
G.O!
G.O!!
G.O!!!
G.O.!!
:clap::clap::clap::clap:

Τα ίδια γίνονται σε όλους τους κόσμους φίλε μου και πάντα αυτές η φυλές είναι η πρώτες που φεύγουν από το χάρτη !
:rip: :rip:
 

DeletedUser31611

Ενταξει ειναι και αυτος ενας τροπος παιχνιδιου ο καθενας οπως θελει δικαιωμα του παιξτε το παιχνιδη σας και αυτοι το δικο τους δεν χρειαζεται τοσο κραξιμο. Και επισης δεν παει να πει οτι οποιος ειναι σε διοικηση με 50 ακαδημιες ειναι και παιδακι νταξει ηρεμιστε απλα παιξτε και θα φανει στο μελον τι θα γινει.
 

DeletedUser

Ενταξει ειναι και αυτος ενας τροπος παιχνιδιου ο καθενας οπως θελει δικαιωμα του παιξτε το παιχνιδη σας και αυτοι το δικο τους δεν χρειαζεται τοσο κραξιμο. Και επισης δεν παει να πει οτι οποιος ειναι σε διοικηση με 50 ακαδημιες ειναι και παιδακι νταξει ηρεμιστε απλα παιξτε και θα φανει στο μελον τι θα γινει.

τι τροπος παιχνιδιου ειναι ρε? θα λεμε και μακακιες τωρα?
 

DeletedUser5800

Ρε παιδια δεν καταλαβαινω γιατι εχετε ζοριστει ολοι.... Φυσιολογικα μ αυτες τις φυλες γελας, τις φαρμαρεις και διαλυονται φυσιολογικα μεσα σε εναν μηνα... Αλλα με τους Gow βλεπω να γινεται πολλη φασαρια που εμενα μου λεει οτι εχουν δυνατο συνολο και πολλοι τους φοβουνται...

Καντε το παιχνιδι σας και μην τρελενεστε... Δεν υπαρχει κανενας κανονας που να απαγορευει η να θετει οριο φυλων, συμμαχιων η ακαδημιων.... Επομενως οτι και να λετε, δεν αλλαζει κατι... Θα τους πεισμωσετε απλα και θα τους βρειτε πιο δυνατους απ το αναμενομενο...
 

DeletedUser

Ρε παιδια δεν καταλαβαινω γιατι εχετε ζοριστει ολοι.... Φυσιολογικα μ αυτες τις φυλες γελας, τις φαρμαρεις και διαλυονται φυσιολογικα μεσα σε εναν μηνα... Αλλα με τους Gow βλεπω να γινεται πολλη φασαρια που εμενα μου λεει οτι εχουν δυνατο συνολο και πολλοι τους φοβουνται...

Καντε το παιχνιδι σας και μην τρελενεστε... Δεν υπαρχει κανενας κανονας που να απαγορευει η να θετει οριο φυλων, συμμαχιων η ακαδημιων.... Επομενως οτι και να λετε, δεν αλλαζει κατι... Θα τους πεισμωσετε απλα και θα τους βρειτε πιο δυνατους απ το αναμενομενο...


Εντάξει το άκουσα και αυτό δηλαδή μας λες ότι άμα πεισμώσουν θα γίνουν δυνατή?

Εγώ πιστεύω ότι στο τέλος θα κλασουν επειδή θα τους πεισμωσουμε ...! :doh:
 

DeletedUser

Επομενως οτι και να λετε, δεν αλλαζει κατι... Θα τους πεισμωσετε απλα και θα τους βρειτε πιο δυνατους απ το αναμενομενο...
Θα φτιαξουν αλλες 5 υποακαδημιες των ακαδημιων τους και 3-4 συμμαχιες συν 5 Σ.Ε. για να εχουν ασφαλη αναπτυξη και στο τελος θα νικησουν τον κοσμο γτ θα εχουν στρατολογησει το 90% του κοσμου :p
Αλλα θυμηθειτε τους avengers(καμια 10 ακαδημιες),τους GTP(στρατολογουσαν οτι υπηρχε) τι παθανε
Η τακτικη να στρατολογεις οτι υπαρχει και μετα να τους κανιβαλιζεις(που θα το καταλαβουν ολα τα προβατα αυτης της φυλης καποτε) ισως γυρισει εναντιων τους
 

DeletedUser28045

και ομως εχουν πολεμο με eu. ο αρχηγος τους λεει βαρεθηκε να περναει τις ακαδημιες
 

DeletedUser

Αυτος βαρεθικε εμεις που το βλεπουμε τι να κανουμε ?.:rolf:
 

DeletedUser5800

Θα φτιαξουν αλλες 5 υποακαδημιες των ακαδημιων τους και 3-4 συμμαχιες συν 5 Σ.Ε. για να εχουν ασφαλη αναπτυξη και στο τελος θα νικησουν τον κοσμο γτ θα εχουν στρατολογησει το 90% του κοσμου :p
Αλλα θυμηθειτε τους avengers(καμια 10 ακαδημιες),τους GTP(στρατολογουσαν οτι υπηρχε) τι παθανε
Η τακτικη να στρατολογεις οτι υπαρχει και μετα να τους κανιβαλιζεις(που θα το καταλαβουν ολα τα προβατα αυτης της φυλης καποτε) ισως γυρισει εναντιων τους

Συμφωνω 100% απλα οι Avengers ηταν φαρμες με ολη την εννοια, τους φαρμαραμε 15 ατομα, 40 απ αυτους αναμεσα μας, οι Gow ειναι σαφως ανωτεροι απο αποψη ποιοτητας, αλλα και παλι κατα τη γνωμη μου δεν μπορεις να διαχειριστεις αποτελεσματικα πανω απο 2 φυλες, ποσο μαλλον 5...

Και σαφως η στρατηγικη που λες στο 90% των περιπτωσεων γυριζει μπουμερανγκ.

Οι μονες που εχω δει να τα καταφερνουν ηταν οι Ερρορ σε εναν κοσμο οπου ομως στρατολογησαν οτι καλυτερο κ οι εχθροι τους (με εξαιρεση Ασυλουμ και Ιππεις) ηταν για κλαμματα...

Και την Sos στον 23 που παροτι 3 φυλες, περιπου 300 ατομα, σταθηκαν καλα.
 

DeletedUser23684

Για οφελος σας λειτουργουν καλε...
Μενει μονο να το εκμετταλευτειτε...
 

DeletedUser

Καλα φιλαρα περιμενο το τελος του κοσμου....!:noob:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή