Ποσο υπολογιζετε?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32150
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32150

Παιχνιδι ειναι φιλε,ημασταν σε αντιπαλες φυλες στον 28,στον 29 ετυχε μερικα παιδια να ξεκινησουν μαζι
Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα που γινεται αυτο με παιχτες φιλε
 

DeletedUser22552

Ωραιος ρε fizz!!
Επειδη εμαθα οτι ρίχνεις πολλές πυξίδες γενικα, μηπως να αλλαξεις το ονομα σου σε fizz o pixidiaris?
 

DeletedUser

οταν το παιχνιδι το αντιμετωπιζεις σαν παιχνιδι τοτε ολα γινονται...δεν νομιζω οτι τα παιδια εχουν να χωρισουν κατι.διασκεδαστε το και χαρειτε το παιχνιδι χωρις εμμονες!Οποιος το αντιμετωπιζει σαν real life τοτε ειναι για λυπηση!
 

DeletedUser18255

Ωραιος ρε φιλε ελπιζω να παιζεις με τσαγανο και μερακι και οι πυξιδες θα ερθουν
 

DeletedUser22552

οταν το παιχνιδι το αντιμετωπιζεις σαν παιχνιδι τοτε ολα γινονται...δεν νομιζω οτι τα παιδια εχουν να χωρισουν κατι.διασκεδαστε το και χαρειτε το παιχνιδι χωρις εμμονες!Οποιος το αντιμετωπιζει σαν real life τοτε ειναι για λυπηση!


Δυστυχώς για μένα οι φυλετικές ειναι κατι παραπάνω απο ενα game
 

DeletedUser29797

Μοιράζεις και πυξίδες απ οτι βλεπω.. Μια χαρα!

χαχαχαχα κλαιω! ρε αφηστε το παιδι. ετυχε στον 28 να πεσει στα χερια μου ενα πριντ απο νομπλαρισμα του παιχνιδιαρη με 2500 ξιφοι και 2000 δορια. ξερω ξερω ηθελε να τα σπασει. χαχαχα!
 

DeletedUser32150

Αλε Ισκανταρ k28
:rip:

Περιεργο αυτο π λες γτ δν βγαζω ξιφοι,μονο βαρυ :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μην με ρωτάτε για ποιους λογούς δεν μαρεσει να γράφω στο external έχω 4 σελίδες λογούς ακριβός ποιο πάνω. Αν κοιτάς δεν είναι καλύτερο?

Τουτ 120 ελαφρά είχα 2 ώρες πριν βγει η προστασία.
 

DeletedUser22552

Βρομίκουλε σορρυ κιολας αλλα δεν θυμάμαι να σε ρωτησε και κανεις γιατι δεν γράφεις στο εξτερναλ :D

noob.com μολις φανηκε ποσο ασχετος εισαι.. η πανοπλία δεν παίζει ρόλο σε κοσμο με νυχτερινή.. καλές πυξίδες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω νομιζω ο φιζζ ειναι μεγαλη παιχτουρα και θα παει πολυ μπροστα στο παιχνιδι

θα ηθελα και εγω να συνεργαστουμε φιλε μου
 

DeletedUser

Δυστυχώς για μένα οι φυλετικές ειναι κατι παραπάνω απο ενα game
lipamai gia sena
distixos merikoi xanoun thn pragmatikh tous zoh gia ena game


[aig]Προειδοποίηση για Greeklish

Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή