Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser22614

πφφφφφφφφφ τωρα θελετε και μυστικα?θα σου πω εγω ενα μυστiκο .δεν νομιζω φιλε μου.οσο για το παικτικο επιπεδο δεν γνωριζω τι παικτες εχετε εσεις και τι οι υπολοιπες φυλες αλλα για την αρχικη κουτουρου και μερικα παιδια που ηρθαν λιγο αργοτερα μαζι μας μην το ξαναπεις γιατι εκτιθεσαι.αλλο που ειμαστε τελειως κουτουρου και παιξαμε χαλαρα τον κοσμο.τις περισσοτερες απωλειες τις ειχαμε εμεις που δεν πολεμησαμε καθολου οπως λετε σε σχεση με ολους τους μεγα στρατηλατες του κοσμου που πολεμουσανε συνεχεια.και τι βαραγατε μυγες και δεν γραφατε ODA?
 

DeletedUser31721

με την λογικη αυτη δλδ εμεις δεν μπορουμε να εξασφαλησουμε την θεση των παικτων μας easy.
πως θα πουμε παιξε σε παικτη που πρεπει να βαλει πριμιουμ κ ξαφνηκα εσεις ξανα λετε τον κλείνουμε βαρεθήκαμε ?
τοτε δεν υπαρχει νοημα στη κινηση σου γτ απλα το κανεις κ καλα για να πεις οτι μας δεινεις μια ευκαιρια στα λογια και να χαμε να λεγαμε..
και οπως σου ξανα ειπα μιλας για κατι που δεν προκειτε να γινει εκτος μονο αν πεσουν πολλες μαχες δεν υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βγουν αλλο τα μυστικα σε μας που ειμαστε το 1/5 του χαρτη.



mpelas2003
"δεν γνωριζω τι παικτες εχετε εσεις"
μπορεις να μαθεις απ τον καισαρα μας ξερει μαζι παιζαμε Κ13
"μην το ξαναπεις γιατι εκτιθεσαι"
δεν εκτιθεμαι ποτε εγω οταν μαθεις ξαναμιλαμε...
ειχατε μια ήπειρο απ την αρχη του παιχνιδιου για να αναπτυχθείτε ανετα και εγω εχω κοκκινα απ την αρχη του παιχνιδιου μεχρι τωρα επρεπε να ειχατε 5 απωλειες απ ολους με το βαθος κ το χαρτη σας.
επισης ακουω συνεχεια αυτα τα ODA=επιθετικες απώλειες δλδ απο αυτο μαλλον κρίνετε τους παικτες.. snipe δεν μπορει να κανει ουτε το 10% ολου του Κ27 κ dodge ουτε 2% και και θα μας πεις οτι υπαρχει επιπεδο παικτικο επειδη πατήσατε το αποστολη οκ?
λογου χαρη voi8eia επιπεδο παικτηκο στο - απολειες πρωτος οπως κ σε ποντους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22614

αδερφε στην ηπειρο μας ειχαμε 2 πολυ καλες premade φυλες,οι οποιες ηταν πολυ ποιο συμπαγης απο εμας μιας και εμεις ημασταν σε σχημα τοξου πιανοντας πολυ μεγαλο μερος του χαρτη και με αρκετη αποσταση μεταξυ μας.απο την μερα που εληξε η προστασια τα παντα ητανε κοκκινα.το βαθος της ηπειρου εμεις το δημιουργησαμε παιζοντας πολυ χαλαρα οπως εγραψα και παραπανω.ολοι οι υπολοιποι αυτο ελεγαν αλωστε στην αρχη οτι η ηπειρος μας ηταν η ποιο αμφιροπη.αφου ξερεις τον καισαρα δεν μπορει να μην ξερεις και με ποιους ηταν συμπαικτης.επιπεδο δεν υπαρχει οπως λες αλλα δεν ειδα να κανετε και κατι σημαντικο τοσο καιρο.και τελος το ζητουμενο ποιο ειναι το ποιος την εχει ποιο μεγαλη?καλοι παικτες σιγουρα ηπαρχουν σε ολες τις φυλες.και το παιχνιδι αδερφε δεν ειναι μονο ντοντζ και σναιπ.
 

DeletedUser31721

βεβαια εκτος το dodge και το snipe ειναι κ το λαδακι..ελεος
τεσπα το πως κρινει ο καθενας τους παικτες ειναι επιλογη του για να παρηγορείτε μαλλον και οχι για το αν γνωριζει φυλετικες μαχες με dodge ,με snipe ,με reclaim, backtime ktl..

"επιπεδο δεν υπαρχει οπως λες αλλα δεν ειδα να κανετε και κατι σημαντικο τοσο καιρο"
http://prntscr.com/37whlg
http://prntscr.com/37wi80
http://prntscr.com/37wif6
ΑΡΟΞΟΛ- ή -- ή --- ή WAR
και μια ακομα αποδειξει οι τελευταιες συμμαχιες σας.

αυτα απο μενα δεν εχω διαθεση να αντιπαρατεθω με κανεναν σας
καλη συνεχεια
 

DeletedUser

Ας μας απαντησει καποιος αν συνεχιζουμε γιατι ο λογαριασμος μου βρισκεται σε αδρανεια και πιθανοτατα κοκκινισαν οι αποθηκες:)
 

DeletedUser31147

Ας μας απαντησει καποιος αν συνεχιζουμε γιατι ο λογαριασμος μου βρισκεται σε αδρανεια και πιθανοτατα κοκκινισαν οι αποθηκες:)
Έχουν περάσει τόσες ώρες και ο φήμης δεν έχει απαντήσει .
Αντίθετα ο cafe και κάποιοι άλλοι είπαν τα δικά τους και ο κάθε ελάχιστα νοήμον άνθρωπος μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του .
Προφανώς η πρόταση που έγινε έγινε με την ελπίδα ότι θα την αρνηθούμε και θα έχουν να λένε .
Εμείς με την στάση μας δείξαμε ποιος είναι ποιος .
Δεν θα περιμένουμε όμως άλλο . T ο χρονόμετρο σε λίγο θα ξεκινήσει και πάλι .
@cytaris


Τα στατιστικά είναι ο ευκολότερος τρόπος να πει κανεις ψέματα . Ακούω oda ακούω τέλειες άμυνες με snipe και όλα τα σχετικά .. Βλέπω κατατάξεις με πολέμους φυλων βλέπω printscreen ...να βάλω και εγώ ένα λοιπόν .. δέστε την στήλη παρακαλώ που έχω σημαδέψει με κόκκινο χρώμα . αναλογια χαμένων κερδισμένων χωριων . Δέστε τα νούμερα σας δέστε τα δικά μας και σταματήστε πλέον τα παραμυθια ..Ποιος είχε επίπεδο και ποιος ήταν επίπεδος φαίνεται καθαρά εδώ . http://prntscr.com/37xbx9
 

DeletedUser31721

"Εμείς με την στάση μας δείξαμε ποιος είναι ποιος . "
ετσι ειναι.

τωρα αυτο που εδειξες με printscreen ειναι μονο για να δειξεις οτι υποτιμάς τη νοημοσυνη μας ετσι?
ακομα κ οι κανιβαλισμοί ειναι μεσα στο ποσοστο αυτο ,,δεν ξερω αν το γνωριζεις, επισης οι ν300ν1 στη φωτο σου αν δεις εχει με τον ιδιο τροπο 6.4 http://prntscr.com/37xpzh
http://prntscr.com/37xnmn

αυτα που εδειξα εγω ηταν οι πολεμοι κ ποιες απ αυτες τις φυλες δεν υπαρχουν πια και το ποτε εγιναν..

Επισης οτι εσυ μπορεις τωρα να καθεσαι στον υπολογιστη σου δεν σημαίνει οτι μπορει να ειναι κ ο Γιωργος με τις υποχρεωσεις που εχει αυτη την περιοδο.

οτι προανέφερα ηταν η γνωμη μου (οπως λες "και κάποιοι άλλοι είπαν τα δικά τους")
παρακαλω οτιδηποτε στο game φτανει για εδω νομιζω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

"Εμείς με την στάση μας δείξαμε ποιος είναι ποιος . "
ετσι ειναι.

τωρα αυτο που εδειξες με printscreen ειναι μονο για να δειξεις οτι υποτιμάς τη νοημοσυνη μας ετσι?
ακομα κ οι κανιβαλισμοί ειναι μεσα στο ποσοστο αυτο ,,δεν ξερω αν το γνωριζεις, επισης οι ν300ν1 στη φωτο σου αν δεις εχει με τον ιδιο τροπο 6.4 http://prntscr.com/37xpzh
http://prntscr.com/37xnmn

αυτα που εδειξα εγω ηταν οι πολεμοι κ ποιες απ αυτες τις φυλες δεν υπαρχουν πια και το ποτε εγιναν..

Επισης οτι εσυ μπορεις τωρα να καθεσαι στον υπολογιστη σου δεν σημαίνει οτι μπορει να ειναι κ ο Γιωργος με τις υποχρεωσεις που εχει αυτη την περιοδο.

οτι προανέφερα ηταν η γνωμη μου (οπως λες "και κάποιοι άλλοι είπαν τα δικά τους")
παρακαλω οτιδηποτε στο game φτανει για εδω νομιζω
Τα στοιχεια που έβαλα αφορούν μονο πολέμους και όχι κανιβαλισμούς . Οποιος θέλει να διαπίστωση την γνησιότητα τους δεν έχει παρα να κλικάρει ΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ και μετά ΠΟΛΕΜΟΙ ΦΥΛΩΝ .


ο ΓΙΩΡΓΟΣ όπως λες μπορεί να έχει δουλειές και να μην κατάφερε να απαντήσει αλλα εσύ είσαι ευχαριστημένος με την εικόνα που παρουσιάσατε σήμερα με τις απαντήσεις σας στην διαπραγμάτευση της πρότασης ? Όλοι βγήκατε και δηλώσατε φύλαρχοι , όλοι είχατε και διαφορετική άποψη .
Ποιος τελικά δεσμεύει την φυλή σας με τον λόγο του δεν κατάφερα να το ανακαλύψω .
Ούτε και μπορώ πλέον να ρισκάρω , ακόμα και να βγει κάποιος και να πει ότι αυτός είναι ο αρχηγός , να έχει πάλι δουλειές δυο μέρες να μην μπει καθόλου να σπάσει ο διάολος το πόδι του να μαζέψετε τα μυστικά και να κλείσετε τον κόσμο .
Ευκαιρίες είχατε πολλές . Όταν έκανα το πρώτο βήμα εγώ να σας πλησιάσω , όταν σας έγγραφα εδώ να μαζέψετε τον cafe , χθες όταν σταμάτησε το χρονόμετρο .
Εδώ όμως οι ευκαιρίες τελειώνουν .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32062

Ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει την δικη του προσωπικη αποψη την οποια και εξεφρασε, τωρα το τι θα γινει θα το πει ο φιμης οταν μπει και οι υπολοιποι θα την σεβαστουμε.
 

DeletedUser

,,,,,,,,,,,, Όταν έκανα το πρώτο βήμα εγώ να σας πλησιάσω , όταν σας έγγραφα εδώ να μαζέψετε τον cafe , χθες όταν σταμάτησε το χρονόμετρο .
Εδώ όμως οι ευκαιρίες τελειώνουν .


για να κατλαβεισ ποσο ωριμαζει η γελοιοτητα σου, βρηκεσ ευκαρια τωρα που εφαγε μπαν απο το φορουμ και δεν μπορει να σου απαντησει, να ασχοληθεισ παλι με τον τον καφε.
http://prntscr.com/37z2lo

τωρα θα μου πεισ οτι δεν το διαβασεσ αυτο. εεε;

πολυ πρεπει να σε εχει πικρανει ο καφεσ τελικα. μαλλον πικροσ καφεσ πρεπει να ειναι για να βγαζεισ τοση χολη. δεν εξηγητε αλλιωσ.
 

DeletedUser31147

Καλά ..έναν άνθρωπο να σε συμπαθεί πραγματικά από την φυλή σου και να σου πει την αλήθεια για το ποιος γίνετε γελοίος δεν έχεις ?
Εσύ με βάση το γνωστό μακάριοι οι πτωχοί tw πνεύματι νομίζεις ότι με αντιμετωπίζεις με επιτυχία . Καταλαβαίνω . Οι άλλοι όμως από εκεί που προσπαθούν να επιχειρηματολογήσουν και να κρατήσουν ένα επίπεδο δεν σου έχουν πει μια κουβέντα ακόμα ? Δεν ντρέπονται που τους αναγκάζεις να ταυτίζονται μαζί σου ?
Το ban ναι το είδα .Και τι δηλαδή έκανα strabo ? Γύρισε πίσω στα post μου και θα δεις ότι εδώ και καιρό σας έλεγα να τον μαζέψετε .


και το συμπέρασμα για να κλείσουμε επιτέλους .. Η παρέα σας αποδείχτηκε κότες . Κάποιοι από την φυλή σου πιστεύω ότι ήθελαν να συνεχίσει ο κόσμος . Εσείς όμως η παρέα γύρω από τον cafe αποδείχτηκε ότι μονο λόγια και δηλώσεις ήσασταν . Σας έδωσα την ευκαιρία να παίξουμε . Τι κάνατε ? Βάλατε την ουρα στα σκέλια δηλώσατε υπεράνω ,κάνατε την φιγούρα σας για τσιπουρα και αποκαλύψεις σκανδάλων και όπου φύγει φύγει .. θα μας πεις τελικά , τα πούπουλα τα κάνετε όλοι από την ίδια μεριά χωρίστρα ?
 

DeletedUser

ακομα σε κραζουν ρε περσονα?ελεος ρε εχει ανοιξη θεμα για εσενα σε ολους τους κοσμους...σταματα να παιζεισ επιτελους δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι αμπαλος και μισητος για τους περισοτερους?Μονο κατι λαμογια σαν και εσενα σε δοχοντε στις φυλες τους και εκει παλι τους την κανεις ελεος..
 

DeletedUser

χαχαχα. κι αυτοσ απο την παρεα τη δικη μου ειναι; ο καφεσ τον εβαλε κι αυτον να γραφει μαζι μου;

και για το παιχνιδι τωρα.

εκλεισεσ ενα κοσμο που απο ολουσ εχει κριθει ωσ ο χειροτεροσ. λουσου τον τοτε. αν σε ικανοποιει η αυταπατη οτι εδωσεσ ευκαιρια στη σεκσ να παιξει, ψαξε λιγο τα προηγουμενα ποστ και δεσ καποια σημεια που μιλανε για IQ. εκει θα βρεισ και την απαντηση στα προβληματα σου. αν τα βρεισ και τα καταλαβεισ, τοτε θα μπορεσεισ να καταλαβεισ ποσο κενοσ εισαι τελικα. δεν το πιστευω ομωσ.
 

DeletedUser10094

ρε θα μας τρελανεις εσυ....δεν πας καλα φιλος πρεπει να το κοιταξεις λιγο το θεμα σου.......ναι για εσενα μιλαω με την σφηνομενει τυροπιτα στον εγκεφαλο ,,,,που θα μας πεις να ντρεπομαστε κιολας,,,,,εσυ θα επρεπε να ντερεπεσαι και ν απας να κρυφτεις απο τις σπηλιες που εχεις βγει......μας εδωσες και την ευκαιρια να παιξουμε....μεγαλοκαρδε......ετσι εχεις αντιληφθει οτι δεινοντε οι ευκαιριες?για κουνα λιγο το κεφαλι σου να δεις αν κανει θορυβο....και για να σε μαθω το πως γινοντε οι συμφωνιες μετα απο μια προτασει γινετε αντιπροτασει.....στην αντιπροτασει απαντησες με αερολογιες.....εδω δεν σεβαστικες εσυ την δηκια σου προτασει θα ηθελες να την σεβαστουμε εμεις......αντε κο κο κο και στο λαγουμι σου.........
 

DeletedUser24216

Σιγά,σκούπισε τα δάκρυά σου που μας το επιτρέπετε κιόλας....καλά σας λέει ο cafesynrice κότες.....ζητάς και 7 μέρες ειρήνη....γελάνε και οι πέτρες μαζί σου.


εσενα σε συμπαθησα. εισαι απ τους γνωστους παικτες-στρατιωτακια "το πε η αρχηγαρα-ετσι θα ειναι"
 

DeletedUser30047

ωχ θεε μου ακομα δεν εκλεισε ο κοσμος πρεπει να ξαναμπω????
 

DeletedUser31147

ακομα σε κραζουν ρε περσονα?ελεος ρε εχει ανοιξη θεμα για εσενα σε ολους τους κοσμους...σταματα να παιζεισ επιτελους δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι αμπαλος και μισητος για τους περισοτερους?Μονο κατι λαμογια σαν και εσενα σε δοχοντε στις φυλες τους και εκει παλι τους την κανεις ελεος..

Μπορείς να γίνεις ποιο συγκεκριμένος όταν λες ότι μονο λαμόγια με δέχονται στην φυλή τους και πάλι τους την κάνω ?
Για παράδειγμα στον 26 με δέχτηκες στην φυλή σου εσύ και ο Μπόκος και στον 27 Ο blackbirth jim . Και την έκανα όπως λες .
Αυτούς λοιπόν εννοείς λαμόγια ?

@nikvak76
Όχι ότι με νοιάζει και πολύ , αλλα έτσι να σου φύγουν οι απορίες ..δεν βάζεις κανένα να σου διαβάσει την πρόταση που έγινε ? Ίσως , δύσκολο βεβαια , να διαπιστώσεις ότι σαφέστατη και συγκεκριμένη .




Όλα όσα γράφετε πλέον εδώ είναι περιττά και έχουν στόχο μονο να απαλύνουν την ήττα σας και να καλύψετε την δειλία που δείξατε αρνούμενοι να συνεχίσετε αυτόν τον κόσμο .


Η αντιστροφη μέτρηση έχει ξαναρχίσει "και αυτη" την φορα δεν έχουμε σκοπό να την σταματήσουμε όπως πριν .
 

DeletedUser10094

τελικα εισαι μπουφος και δεν τον κανεις.....σου ειπε κανεις οτι δεν καταλαβα κατι η μηλισα εγω για το τι λεει η προταση σου?απλα παιδι με ειδηκες αναγκες εγω ειπα οτι υπαρχει και αντιπροταση....και εκει μουγκα στην στρουγκα....μην μας απηλεις για την αντιστροφη μετρηση δεν πιανει σε εμας,,,,,,γιατι εμεις οπως μαθαμε να κερδιζουμε ετσι μαθαμε να χανουμε κιολας...εσυ εχεις πολλα καρβελια να φας ακομη........το καταλαβες η θελεις να στο ξανα πω.....



[aig]προειδοποίηση για ρατσιστικό σχόλιο,

Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

τα παιδια με ειδικες αναγκες ειναι πολυ καλυτεροι ανθρωποι απο εσενα, που το χρησιμοποιεις για να βρισεις αλλον.

ετσι για να τα βαζουμε σε μια σειρα.
 

DeletedUser31147

τελικα εισαι μπουφος και δεν τον κανεις.....σου ειπε κανεις οτι δεν καταλαβα κατι η μηλισα εγω για το τι λεει η προταση σου?απλα παιδι με ειδηκες αναγκες εγω ειπα οτι υπαρχει και αντιπροταση....και εκει μουγκα στην στρουγκα....μην μας απηλεις για την αντιστροφη μετρηση δεν πιανει σε εμας,,,,,,γιατι εμεις οπως μαθαμε να κερδιζουμε ετσι μαθαμε να χανουμε κιολας...εσυ εχεις πολλα καρβελια να φας ακομη........το καταλαβες η θελεις να στο ξανα πω.....


Επιτέλους . Είναι η πρώτη φορα που κάποιος από εσάς παραδέχεται την ήττα του .


Για τις συμβουλές σου και την κριτική σου σε ευχαριστώ . Κυρίως γιατί δείχνουν ότι δεν ανήκουμε στην ίδια κατηγορια , και αυτό είναι ότι ποιο σημαντικό για μένα .
 
Κορυφή