αυτοι ειναι οι μεγαλοι εχθροι με τα μεγαλα πλανα τους

  • Δημιουργός θέματος koko13
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Οτι εισαι ενας ασχετος που βγηκες στο φορουμ να μας επιδειξεις τα σκιλλ σου και ολοι σε κραζουν+ επειδη παιζεις στις ΜΥΓΕΣ νομιζεις οτι εισαι καποιος:p

Φιλαρακι ακριβως αυτο που ηθελα να πω!Με καταλαβαινεις!
 

DeletedUser32029

νομίζω ότι έχει λόγο που δεν απαντά σε μένα :(
 

DeletedUser

τις νιουκ δεν τις εφαγα εγω ειναι απο αλλους παικτες ...Για πια σκιλ λες οτι βγηκα να το παιξω παικταρας???Δεν νομιζω να λεω κατι για τα σκιλ μου πουθενα...εσυ που τα ειδες???:hmmm:

Εισαι χαρακτηριστικο της φυλης σου τελικα...Εκανες τα δικα σου και μολις σε πηραν χαμπαρι και επεσε το κραξιμο βροχη αρχισες τις κολοτουμπες!
 

DeletedUser

ναι πολυ κραξιμο εφαγα απο τους ανηπαρκτους εχεις δικιο φιλε καλυτερα να κρυφτο στο καβουκι μου!!
 

DeletedUser

Σορρυ κιολας κοκο αλλα οταν βαζεις θεμα στο φορουμ με τις αναφορες που εχασες μολις 2 χωρια και σε ξεφτυλιζει και ο coplay σου(ετσι φαινεται τουλαχιστον) ξεφτυλας και ασχετος εισαι....
 

DeletedUser

Σορρυ κιολας κοκο αλλα οταν βαζεις θεμα στο φορουμ με τις αναφορες που εχασες μολις 2 χωρια και σε ξεφτυλιζει και ο coplay σου(ετσι φαινεται τουλαχιστον) ξεφτυλας και ασχετος εισαι....

Μην εισαι κακος!!Απλα του παιδιου πρωτη φορα του εκαναν επιθεσεις στις φυλετικες!Ετυχε λοιπον να αποκρουσει το πλανο αυτο και βγηκε να το πανυγηρησει!Ας του πουμε ενα συγχαρητηρια λοιπον να ευχαριστηθει!Να νομιζει οτι εκανε και κατι οχι τιποτα αλλο!
 

DeletedUser12338


ξερεις ειχαμε και καποιον αλλον που εβγαινε αλλου και ελεγε ειστε νουμπαδες και ειστε χαβαλες και μπλα μπλα μπλα...
αλλα ξερεις στην αρχη εκανε τρελιτσες και γουτσου γουτσου μεχρι που εβλεπε σπαθακι μας και εκανε το σταυρο του να μην ειναι κανονικη.και οχι τιποτα αλλο 2 του παιρναμε 4 επαιρνε πισω ..τον κατατασαμε στους τοπ νουμπαδες εκεινου του κοσμου. μαλλον στον 26 πρεπει να σε ενταξουμε σε αυτη την κατηγορια ;). γιαυτο μην λες μεγαλες κουβεντες και κανε το παιχνιδι σου .
 

DeletedUser

ξερεις ειχαμε και καποιον αλλον που εβγαινε αλλου και ελεγε ειστε νουμπαδες και ειστε χαβαλες και μπλα μπλα μπλα...
αλλα ξερεις στην αρχη εκανε τρελιτσες και γουτσου γουτσου μεχρι που εβλεπε σπαθακι μας και εκανε το σταυρο του να μην ειναι κανονικη.και οχι τιποτα αλλο 2 του παιρναμε 4 επαιρνε πισω ..τον κατατασαμε στους τοπ νουμπαδες εκεινου του κοσμου. μαλλον στον 26 πρεπει να σε ενταξουμε σε αυτη την κατηγορια ;). γιαυτο μην λες μεγαλες κουβεντες και κανε το παιχνιδι σου .

τωρα μου βουλωσες το στομα,δεν εχω λογια,με ξεστομησες!!!Το παιχνιδι μου αυτο ειναι αν σου αρεσει καλως αν οχι μην το κοιτας επισης και το τι γραφω ειναι δικο μου δικαιωμα...
 

DeletedUser23148

παρακαλω καποιος να βαλει καινουρια στατιστικα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή