βγηκαν lc

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31340
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δεν παραπονέθηκα απλα είπα την γνώμη μου... ;) και άλλοι βγάζουν το απόγευμα και χωρίς πρεμ... πες μ τωρα ποιος θεωρείται ποιο καλός... οεο; ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σιγά τι κάνετε που βγάλατε λσ χωρις πρεμ... έχω ένα φιλαράκι που έχει 3-4 στο σταύλο του χωρίς να παίζει φυλετικές γατάκιααααα....
 

DeletedUser

δεν μπορω να καταλαμβω τι σας νοιαζει που βαζουν πρεμ,τι νομιζετε οτι η ιννο-γαμες ειναι μη κερδοσκοπικη εταιρια? εχει αναγκες και πρεπει να βγαζει τα εξοδα και να εχει κερδος...(οσο περισσοτερο κερδος τοσο το καλυτερο γι αυτην) δεν νομιζω ουτε να σε αναγκαζει ομως να πληρωσεις,το παιχνιδι ειναι δωρεαν για μετα ειναι δικια σου επιλογη... εαν δεν υπηρχαν ατομα να βαζουν πρεμ,να ξερετε οτι δεν θα υπηρχε η δυνατοτητα να παιξουμε φυλλετικες μαχες,γτ θα ειχε χρεωκοπησει η εταιρεια...επισης οκ βαζει καποιος 10.000 πρεμ και κανει ενα καλο σταρτ απ...μετα απο εκει τι? εαν δεν μπορει να ανταπεξελθει στις απαιτησεις του παιχνιδιου θα βρειτε ετοιμα χωρια... επισης το παιχνιδι εδωσε την δυνατοτητα σε οσους δεν εχουν την δυνατοτητα να βαζουν πρεμ,να το κερδιζουν...παιξε χαλαρα 27-28 και στο επομενο κοσμου που θα εχει την ιδια ρυθμιση ,θα ειστε εσεις στη θεση του παιδιου και θα το παιζετε φραγκατοι με τα χρηματα αλλων ... καλη συνεχεια.... σμουτς
 

DeletedUser

οχι εγω δεν τα έβαλα με κανεναν για πρεμ... απλα υποστηριξα οτι έχει γίνει ταξικό παιχνίδι... ;) και απλα λέω μην κολάτε έτσι σε συγκεκριμενα άτομα... Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΡΕΧΕΙ... Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΦΕΥΓΕΙ... ;) ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή