βγηκαν lc

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31340
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31340

Βγηκαν τα lc στον 28 αλλα εχω μια ερωτηση σε αυτον που τα εβγαλε. Εφοσον κανεις δεν εχει 10κ ληστη και για να κανεις λσ θες περιπου 7000κ πως τα εβγαλες; Μαθε μας και εμας την προηγμενη τεχνικη σου.
 

DeletedUser31931

και εγω που εχω 7κ φαρμ δεν εχω ουτε σταυλο τι με λες...
 

DeletedUser

Φιλε, πρωτα ξεκινας στρατωνα, περνεις τους ξιφομαχους και τους στελνεις.
Αυτο θα σου παρει μοναχα μιση με μια ωρα να φτιαξεις στρατωνα και ξεκινας φαρμαρισμα κατευθειαν.
Οποιος εχει αυτη τη λογικη και εχει διπλα του βαρβαρο την εχει βγαλει για μια βδομαδα ;)
 

DeletedUser31340

ναι υπολογισε ποσους πορους θες για σταυλο και για λσ και οτι ακνεις δεν εχει 10κ ληστη και μετα ελα μιλα μας. Εγω ξερω τον τροπο αγορα ;) δινω 10πρεμ γ να μου ρθουν ποροι
 

DeletedUser

Βγηκαν τα lc στον 28 αλλα εχω μια ερωτηση σε αυτον που τα εβγαλε. Εφοσον κανεις δεν εχει 10κ ληστη και για να κανεις λσ θες περιπου 7000κ πως τα εβγαλες; Μαθε μας και εμας την προηγμενη τεχνικη σου.

Η απάντηση είναι η αγορά.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Βγηκαν τα lc στον 28 αλλα εχω μια ερωτηση σε αυτον που τα εβγαλε. Εφοσον κανεις δεν εχει 10κ ληστη και για να κανεις λσ θες περιπου 7000κ πως τα εβγαλες; Μαθε μας και εμας την προηγμενη τεχνικη σου.

πλεον υπαρχει μια επιλογη στην αγορα που αγοραζεις πορους για 10πρεμ
ολα παιχνιδακι ειναι

ΥΓ:Ποιος εβγαλε lc?:O
 

DeletedUser

Εγω εβγαλα βραβειο επιπεδο 1.
Κατσε πληρωνε :p :D
 

DeletedUser31340

http://prntscr.com/2llm6x αγορακι κοιτα λιγο τα βραβεια αυτουνου που εκανε λσ και θα καταλαβεις μονο αν δεις το βραβειο που ειναι για τις ανταλλαγες εμπορων για το τι εγινε
 

DeletedUser

Ωραιος ο zaro-Nik
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

και πολυ καλα κανουνε ! αφου τους δινεται επλογη γιατι αφου μπορουν, να μην την χρησιμοποιησουν ? αυτα τα οφελη εχει η νεα ρυθμιση :p
 

DeletedUser31340

αν χωσεις ποσα χρηματα μπορεις ν κανεις πλεον ακαδημια σε μια βδομαδα.

Οσο για αυτο που ειπες nuke them all φαινεται ποσο καλο σκιλλ θα πρεπει να εχεις για να το λες αυτο
 

DeletedUser31340

αν επαιζε στον 2 η εστω στον 12 θα σου λεγα ενταξει αλλα απο τον 16 και μετα οι κοσμοι ειναι απαισιοι.10μηνος γυρος θα πρεπει να λεγονται αυτα οχι κοσμοι...
 

DeletedUser

Ο κόσμος 9 είναι από τους καλύτερους που έχω παίξει.
 

DeletedUser

Επειδη βλεπω οτι παλι αμπελοφιλοσοφιτε χωρις λογο και ουσια καμια αλλα αντιθετα γλυφετε ο ενας τα του αλλου θα μπω κατευθειαν στο θεμα.

original vampire elijah@ Αμα η ρυθμιση για την αγορα πρεμιουμ απο την αγορα παραμεινει νομιζω οτι το παιχνιδι θα περιοριστει μονο σε ατομα με γερο πορτοφολι. Οσο αδικο και αν δειχνει ετσι ειναι το παιχνιδι και ετσι ειναι οι κανονισμοι. Ο κοσμος 28 ειναι καταληλος στις αγοροπωλησιες πρεμιουμ καθως ο μεν πωλητης μπορει να φτιαξει ποραδικα να μην φαρμαρει και να πουλαει ικανοποιητικα ποσα και ο μεν αγοραστης μπορει να αγοραζει απο ατομα που μονο με ποραδικα του παρεχουν τους 1000 πορους για 10 πρεμιουμ(αν και μεταξυ μας εγω πουλαω 50 για 10 και αγοραζουν μερικα αγορια).
 

DeletedUser10824

πλεον υπαρχει μια επιλογη στην αγορα που αγοραζεις πορους για 10πρεμ
ολα παιχνιδακι ειναι

ΥΓ:Ποιος εβγαλε lc?:O

Συγνώμη μάλλον δεν κατάλαβα καλά.
Αγοράζεις πόρους από άλλους παίκτες πάντα έτσι;
Όχι από το σύστημα.


Υ.Γ
Κάνατε τον χάρτη όπως στην έκδοση για τα κινητά.
Γνώμη μου.
ΑΘΛΙΟ. και τα κεφαλαία για να τονίσω και να δώσω έμφαση,ευχαριστώ.

Βάλτε τον παλιό χάρτη.
 

DeletedUser

Το να κάθεστε τώρα μερικοί να συζητάτε για rank 1,αν πληρώνει και πότε έβγαλε lc είναι το λιγότερο αστείο μιας και ο κόσμος είναι ενεργός 1μιση μέρα!
Και ναι ρε φίλε έχει λεφτά και πληρώνει...ε και ?Το θέμα είναι μετά τι γίνεται!Άρα θα τα ξανα πούμε σ'ένα μήνα να δούμε τι γίνεται,αν και εγώ προσωπικά ξέρω ποιος θα ναι rank 1.

* To account zaro-Nik στον κ22 κατέρριψε πολλά ρεκόρ γι αυτό ρωτήστε πρώτα να μάθετε πριν πείτε οτιδήποτε!

ΥΓ . Filologiggy μάθε Προ!
ΥΓ1. Zaro θα τα πούμε division 2 !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ακόμα και το παιχνίδι έχει γίνει ταξικό... That 's the point.
 

DeletedUser

Ο κόσμος 9 είναι από τους καλύτερους που έχω παίξει.

Σε παρακαλώ μην ξαναμπεις φόρουμ ρε συ...Έλεος με τον κάθε ανάπηρο...Κάθε σου ποστ είναι τεστ νεύρων για τους νοήμονες!

Μάγκας ο ζαρο αν μπορούσαν κ οι άλλοι που χώνουν πρεμ με αντίκρισμα την πυξίδα με ωραία χωριά για αυτους που τα παίρνουν να κάνανε την ίδια μαγκιά ή καλύτερη..Αν πριν σαν καλός παίκτης είχε πλεονέκτημα μια φορά τώρα έχει παραπάνω..άλλωστε δείτε το κ αλλιώς..με την ρύθμιση για το πρεμ κ γω αν μπω τώρα μπορεί να 'χώσω' τα διπλάσια του ζαρο..αλλά με τη διαφορά ότι θα τα χω πάρει από όλους όσους δίνουν πρεμ στην αγορά...Δείτε κ τη θετική πλευρά
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή