ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ & ΟΥΠΣ

  • Δημιουργός θέματος antwnio
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

καλησπέρα σε όλους!

ο πόλεμος κουτουρού με ούπς έφτασε και τυπικά στο τέλος!

ένα μεγάλο συχαρητήρια σε όλα τα παλτα!!
και ένα μπράβο στα παιδιά της ούπς!

άλλωστε η αξια του ηττημένου δίνει δόξα στον νικητή! έτσι λένε!

ένα συχαρητήρια σε όλα τα παλτα γιατί μονο εύκολος δεν ήταν αυτός ο πόλεμος μιας και η αναλογια ήταν 1 προς 3 κατά μας!

αλλα αυτό που με χαροποίησε περισσότερο είναι ότι όλα τα παλτά μας έδειξαν και το ανολογο ήθος χωρίς παρατράγουδα!

παλτουδακια μου συχαρητήρια!!
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
ενταξει ειπαμε συγχαρητηρια στους κουτουρου, ειπαμε καποια πραγματα που έγειραν την ζυγαρια ,ειπαμε και για το skill και την οργανωση που εχεται ομως το να λες για 1 vs 3 ειναι λιγο καπως υποτιμιτικο και αντιπροσωπευει την δικια σας αληθεια για αυτο ισως και η επιλογη της φρασης κατα μας(=κατα την αποψη μας?) να μην ειναι τυχαια.... η γενικη αληθεια ειναι οτι ο πολεμος ηταν ισως απο αποψη ποσοτητων σε σχετικη ισοροποία....εκτος αν θεωρείτε οτι ο jim ειναι μια φυλη μονος του:wow:.... προσωπικα εγω δεν ειμουν στη δοιηκηση και δεν μπορω να μιλήσω εκ μερους της ουπς απλα δεν νομιζω να σχολιάσει καποιος απο αυτους που ηταν, ισως γιατι μπηκαν στα καβουκια τους ή ασχολουνται με αλους κοσμους
 

DeletedUser

υποτιμητικό δεν ξέρω αν είναι αλλα είναι η αλήθεια!

όταν άρχισε ο πόλεμος εμείς είχαμε μια ακαδημία και αρχίσαμε την δεύτερη με μεμονωμένη στρατολόγηση.

η ούρς είχαν δυο ακαδημίες γιατί ενώθηκαν με μονολ λαβέ.

βάλε άλλη μια ακαδημία η v300

και ακόμα μια η sat

άρα πάμε σε αναλογια χωριων 3 προς 1

ο πόλεμος ήταν κουτουρού vs ούρς,sat,v300
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή