Άνοιγμα κόσμου 28 - Συζήτηση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
[voc]Εδώ μπορείτε να συζητήσετε για το άνοιγμα του κ28.[/voc]
 

DeletedUser

Ταχύτητα κόσμου: 1.8
Ταχύτητα μονάδας: 0.6

Γιατί να πέσει η ταχύτητα μονάδας; Οκ, με την ταχύτητα του κόσμου, αλλά ανεβάστε και την ταχύτητα μονάδας....
 

DeletedUser31486

Μια απορια αλλα εχει σχεση κ με τις προεγγραφες των κοσμων αλλα ειπα να την εκφρασω εδω

Δηλαδη οσο νωρις μπαινεις σε εναν κοσμο τοσο στην μεση σε βαζει του κοσμου?
Και αν μπεις στα τελει τις προεγγρεφης 10-15 ωρες πριν ανοιξει θα σε βγαλει πιο μακρια απο την μεση τους κοσμου δηλαδη θα σε βγαλει μονο με την φυλη σου σε μια ηπειρο?

Ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω ....
 

DeletedUser29797

Μια απορια αλλα εχει σχεση κ με τις προεγγραφες των κοσμων αλλα ειπα να την εκφρασω εδω

Δηλαδη οσο νωρις μπαινεις σε εναν κοσμο τοσο στην μεση σε βαζει του κοσμου?
Και αν μπεις στα τελει τις προεγγρεφης 10-15 ωρες πριν ανοιξει θα σε βγαλει πιο μακρια απο την μεση τους κοσμου δηλαδη θα σε βγαλει μονο με την φυλη σου σε μια ηπειρο?

Ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω ....

τι φοβασαι; μην βγεις στο κεντρο; μπες εσυ και πες τον αρχηγο σου να το κανει ολο γαλαζιο :p
 

DeletedUser

Δηλαδη οσο νωρις μπαινεις σε εναν κοσμο τοσο στην μεση σε βαζει του κοσμου?
Και αν μπεις στα τελει τις προεγγρεφης 10-15 ωρες πριν ανοιξει θα σε βγαλει πιο μακρια απο την μεση τους κοσμου δηλαδη θα σε βγαλει μονο με την φυλη σου σε μια ηπειρο?

Οχι, οι προεγγραφες ειναι για να κανονιστουν οι φυλες.
Η θεση στο χαρτη κανονιζεται απο την ωρα που θα ανοιξει ο σερβερ και την ωρα που θα ξεκινησεις εσυ.

Δηλαδη, εγω και εσυ μπαινουμε μαζι στις προεγγραφες αλλα εσυ ξεκινας με το ανοιγμα του κοσμου ενω εγω την επομενη μερα.
Εσυ θα βγεις στο κεντρο και εγω θα βγω προς τα εξωτερικα χωρια μακρια απο εσενα.
Οσο πιο πολλοι παικτες κανουν login πριν απο εσενα στον ανοιχτο κοσμο τοσο πιο εξωτερικα βγαινεις στο χαρτη.

Το αν θα εισαι ΒΔ ΒΑ ΝΔ ΝΑ εξαρταται απο το ατομο που σε προσκαλεσε, αν βγηκε πριν απο εσενα

Ελπιζω να σε καλυψα. Ζητω συγνωμη κυριοι διαχειριστες για το σπαμ.


Αντε να δουμε καμια καλη φυλη σε αυτον τον κοσμο. Καλες μαχες
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

DeletedUser26309

αυτο το οτι λετε οτι θα ανοιξουν οι προεγγραφες μια συγκεκριμενη ημερομηνια και τουλαχιστον στους 3 τελευταους κοσμους που εχω προσεξει δεν εχει γινει ΠΟΤΕ δειχνει ποσο νοιαζεστε για το παιχνιδι
 

DeletedUser31752

Τελικά με τις προεγγραφές τι θα γίνει?

Ας απαντήσει ένας υπεύθυνος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πως μπαίνουμε;

γιατί είμαι λίγο άσχετος:oops:

πηγαινε στην οθονη του υπολογιστη σου και φωναξε δυνατα ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ
αφου το κανεις αυτο πηγαινε στην αρχικη σελιδα
βρες με ποιο acc θα παιξεις κ28 και κανε συνδεση και προεγγραφη
μετα πατα νοτιοδυτικα
θα περασουμε ωραια:)
 

DeletedUser

Ρε παιδια γρηγορος κοσμος και θα βαλατε αργη ταχυτητα στρατευματων;

ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΙΚΑΝΕ ΡΕ ΣΑΣ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΟΣΜΟΥ

Οποιος δοκιμασει να φαρμαρει σε αυτον τον κοσμο ειναι πολυ γελασμενος και οσα για εμας του υπολοιπους υγιεις παιχτες θα μπουμε στον κοσμο να φαρμαρουμε το πρεμιουμ του εκαστοτε voithia.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή