LOD VS Boys & CxC VS OUT

  • Δημιουργός θέματος georg aekara
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Υπαρχει και το Fair Play σε ολα τα παιχνιδια οπως και στις φυλετικες.
Δεν βλεπουμε καποιους βεβαια να το τηρουν και στεναχωριεμε για το τι θα απογινουν οι φυλετικες καθως μετα και το τελευταιο συμβαν(το οποιο προκαλεσε ερωτηματικα και απεχθεια) ελαχιστοι ειναι αυτοι που θα ξαναξεκινησουν σε επομενο κοσμο και μονο αυτοι οι "παιχτες" θα μεινουν.
 

DeletedUser

τι λες βρε αρχηγοπουλο... βαζει καποιος παρανομα σκρικπτακια η παιζει σε κοινες συνδεσεις η δεν ξερω εγω τι αλλο παρανομο βρεικε η Ο.Δ και ολοι οι αλλοι να παιζουν κομπλε και βαση κανονων δεν νομιζω να ειναι και αξιο για fair play...
ισα ισα που για μενα καποιοι απο μια φυλη που στιριζει το μετωπο και ποιανετε παικτης τους παρανομος,μπαναριζετε και ξαφνικα παει ολος ο κοπος τους χαμενος θα επρεπε να παρεξηγηθουν...

*(τα παραπανω ειναι προσωπικη μου αποψη)
 

DeletedUser

τι λες βρε αρχηγοπουλο... βαζει καποιος παρανομα σκρικπτακια η παιζει σε κοινες συνδεσεις η δεν ξερω εγω τι αλλο παρανομο βρεικε η Ο.Δ και ολοι οι αλλοι να παιζουν κομπλε και βαση κανονων δεν νομιζω να ειναι και αξιο για fair play...
ισα ισα που για μενα καποιοι απο μια φυλη που στιριζει το μετωπο και ποιανετε παικτης τους παρανομος,μπαναριζετε και ξαφνικα παει ολος ο κοπος τους χαμενος θα επρεπε να παρεξηγηθουν...

*(τα παραπανω ειναι προσωπικη μου αποψη)

Καλημερα. Αισθανομαι θιγμενος για το συμβαν. Αν το θεωρουσα δικαιο αυτοματα σε θεωρω σωστο σε ολα.

Και οντως αν οτι συναιβει ηταν σωστο παλι σωστο σε ολα σε βρισκω.

Αλλα μαλλον δεν ξερεις τι εχει γινει. Γι αυτο αφησε με να εκφραζω την γνωμη μου. :)
 

DeletedUser

Δεν σου ειπα να μην εκφρασεις την γνωμη σου.. απο την στιγμη φυσικα που το κανω και ο ιδιος...αλλα ζητας κατι για κατι που λες οτι δεν γνωριζω και ισως να μην γμωριζουν οι αντιπαλες σου φυλες..αρα πως ζητας να παιξουμε το fair play??? εγω εκει κολισα!!
Επίσης το οτι αερολογω για το ποιος ειναι ο λογος που μπηκε η ποινη δεν σημαινει οτι δεν γνωριζω...
 

DeletedUser

σημασια εχει οτι μετα απο αρκετους κοσμους ανοιξε ενδιαφερον κοσμος. πολλες μαχες , καλοι παικτες , και καλες φυλες. Οσο για τα μπαν παντα θα υπαρχουν καποιοι που παραβιαζουν κανονες και παντα θα υπαρχουν καποιοι που θα γκρινιαζουν .
 

DeletedUser22273

πραγματικα μετα τον κ17 βλεπω τοσο καλο κοσμο!!!μιλαω παντα προσωπικα!!!!καλες φυλες ολες και παρα πολυ ξυλο αν και εχει πολυ δρομο ακομα!!!το ερωτημα ειναι για πιο λογο εχουν πεσει τα μπαν???υπαρχει καποιος να μας πει ετσι για να γνωριζουμε και οι υπολοιποι?
 

DeletedUser30657

Λετε για καλες φυλες και καλο κοσμο...

Ετσι ειναι οι καλοι κοσμοι?
Γεματοι τζαμπατζιδες και αερολογους?

Στους καλους κοσμους κρεμανε 7 φυλες-ακαδημιες για να φτιαχτει η μητρικη?

Στους καλους κοσμους μπαινουν vanblackηδες και κανουν διπλωματια που γελαν κι οι πετρες?


Οι καλοι κοσμοι ειναι γεματοι ρουφιανους για να μπορουν οι φυλες να κερδισουν τον κοσμο??


Α! μαλλον ενα ακομα στατιστικο του καλου κοσμου στον οποιο με αξιωσε ο παντοδυναμος να παιξω ειναι και οι βαρβαροφαγιες σε ποσοστο μεγαλυτερο απο καθε αλλο ελληνικο κοσμο..


Καλως ή κακως οι out και οι lod, παραδειγματικα και μονο λογω στρατηγικων κ.λ.π. πρεπει να φανε ενα ban IP για να ανεβει επιτελους λιγο το επιπεδο στον σερβερ.. Πονανε τα ματια μου να βλεπω στο μετωπο μονο 5000 ποντους χωρια.

Ποση νουμπιοσυνη πλεον..


Καποιος απο πανω ειπε για fair play..
Γενικοτερα ας ξεχωρισουμε 2 εννοιες... νομιμος- ηθικος.. Αλλο το ενα αλλο το αλλο... Μπορει να εχουν κοινα πεδια αλλα ....

Τελος ας κανω και μια προβλεψη... με το κλεισιμο του 26 πιστευω θα χαθουν γυρω στους 20-50 παιχτες επιπεδου απο τον ελληνικο σερβερ..


lebanta

(θουκο κ26 love for ever)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24400

παρα πολυ καλος κοσμος .... ισως ο καλυτερος για να μαθεις ότι :

Οι καλοι κοσμοι ειναι γεματοι ρουφιανους για να μπορουν οι φυλες να κερδισουν τον κοσμο??

ο κοσμος αυτος μας διδαξε πολλα, και ισως συνεχιζει να μας διδασκει, αφου καποιοι που πιεζαν τον vanblack και τα κατεφερα τελικα να τον πείσουν να αλλαξει σε ενα βραδυ πολιτικη απεναντι στους LOD και να βρει πατημα η CxC να ανεβει γρηγορα.

Τελικα η βαρβαροφαγια των LOD, ισως τους βοηθησει αντι απλα να κερδισουν χρονο να αντεξουν μεχρι καποιοι να βαρεθουν ....
 

DeletedUser28807

φημες λενε οτι ηρθε περιοδος στις αναφορες των ουτ..
 

DeletedUser23148

πορτορικανε ακομα ρε φιλε γκρινιαζεις στο external? τι θα γινει με την παρτη σου !


και μην αγχωνεσαι δεν βαριεται κανεις. εδω ειμαστε με το ματι καγκελο ολη μερα ! :noob:


[aig]+10 πόντοι για μεγάλη υπογραφή

Η υπογραφή σας δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 700px πλάτος και τα 80px ύψος.Αυτό είναι το μέγιστο επιτρεπτό όριο ολόκληρης της υπογραφής σας και όχι για κάθε ενότητα της υπογραφής σας ξεχωριστά (ποχ εικόνα, κείμενο, links κλπ). Δύο εικόνες με ύψος 80px η κάθε μία η μία πάνω από την άλλη (= σύνολο 160 px) είναι επίσης απαγορευμένες. Οποιοδήποτε περιεχόμενο που ξεπερνά τα 700px x 80px θα τιμωρείται.

Ακολουθεί η λίστα με το ύψος κάθε είδους περιεχομένου που μπορεί να αποτελεί την υπογραφή σας.
Μια γραμμή κειμένου (μέγεθος 2) = 15px
Μια γραμμή μικρού κειμένου (μέγεθος 1) = 10px
Μια κενή γραμμή = 15px
Μια παράθεση με χρήση BB-code = 65px
Δύo ή τρεις γραμμές παράθεσης με χρήση BB-code = 80px
Spoiler = 50px
Mια εικόνα = οποιοδήποτε ύψος έχει η εικόνα έως 80px φυσικά το μέγιστο (το βλέπετε με δεξί κλικ από το ποντίκι σας πάνω σην εικόνα και "ιδιότητες").
Τα emoticons του forum = 15 px (πρόκειται για τα ;),

http://http://prntscr.com/37uh5u

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23148

εσυ τι πεταγεσαι βρε γατουλη?

απο που ξερω τον πορτορικανο εγω και τι παρελθον εχουμε το ξερουν οσοι συμμετειχαν στην συμμαχια VVV - Boys. Γνωριζομαστε με τον ανθρωπο. Με εχει αποκαλεσει αρκετες φορες εγκαθετο αλλων.


Οσο για το αν ειμαι cxc οχι δεν ειμαι .Αυτη τη στιγμη Boys ειμαι και συμμαχος των cxc .
 

DeletedUser

μαλλον το θεμα θα πρεπει να μετανομαστει σε cxc&boys vs out μετα την πτωση των lod
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή