T.M vs RES

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τραγικό θέμα, τραγικός κόσμος, τραγικές φυλές, τραγικά κοκοράκια....
 

DeletedUser

Σε αυτόν που έχει κόψει γύρω στα 100-150 τρενάκια σας.
 

DeletedUser

μπραβο να τα 1000ασης.και αν δεν γουσταρης εδω που παιζεις σταματας τωρα εγινε τερμα ασχετος ο κοσμος πριν τι ηταν.κανεις δεν σε βαζει να παιξεις με το ζορι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

100-150 τρενακια? σοπα ρε μεγαλε δηλαδη ποσα χωρια βαρεσαμε σε 1 πλανο ρε παιδια? :hmmm:
 

DeletedUser

μπραβο να τα 1000ασης.και αν δεν γουσταρης εδω που παιζεις σταματας τωρα εγινε τερμα ασχετος ο κοσμος πριν τι ηταν.κανεις δεν σε βαζει να παιξεις με το ζορι.

Δεν μπορώ να διανοηθώ πως παίκτες που δεν μπορούν να κολλήσουν τρενάκια πάνε για να κλείσουν κόσμο. (εννοείται πως υπάρχουν και αξιόλογοι παίκτες βέβαια που τους παίρνει η μπάλα)

100-150 τρενακια? σοπα ρε μεγαλε δηλαδη ποσα χωρια βαρεσαμε σε 1 πλανο ρε παιδια? :hmmm:

Δεν είπα για ένα πλάνο. Λέω για μια εβδομάδα. :cop:
 

DeletedUser

εεε τι να κανουμε που δεν ξερουμε να κολαμε τρενα θα μαθουμε σιγα σιγα.....
 

DeletedUser21512

Κοιτα αν εχω να διαλεξω αναμεσα σε παικτη που δεν ξερει να κολλαει τρενα αλλα περνει χωρια αντιπαλων με εναν αλλο παικταρα που τα γαμαει ολα και στο πρωτο σπαθακι εξαφανιζεται αστο..δεν θα παρω..μαζευτηκατε παλι ολοι οι 'παικταραδες' να κανετε μια τρυπα στο νερο...το εχουμε ξαναδει το εργο



Πλευρά 1:
Φυλές: ST., ST.., .ST, ...ST, ..ST
Πλευρά 2:
Φυλές: -RES-

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 103
Πλευρά 2: 31
Διαφορά: 72

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 854,033
Πλευρά 2: 209,903
Διαφορά: 644,130

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ένα μετράει στο παιχνίδι... Η παρέα!
Αν δεν κολλήσει, δεν έχει κανένα αποτέλεσμα.

Απλά σου εξηγώ όταν στα προήγουμενα 2 πλάνα μπορώ να σας παίξω εγώ άμυνα μόνος, νιώσε περήφανος για την φυλή σου και καλό λιώσιμο!!
 

DeletedUser

Ένα μετράει στο παιχνίδι... Η παρέα!
Αν δεν κολλήσει, δεν έχει κανένα αποτέλεσμα.

Απλά σου εξηγώ όταν στα προήγουμενα 2 πλάνα μπορώ να σας παίξω εγώ άμυνα μόνος, νιώσε περήφανος για την φυλή σου και καλό λιώσιμο!!

ακριβως η παρεα μετραει....

Ναι μπορεις να μας παιξεις αμυνα μονος γιαυτο δεν εχασες χωρια κιολας...
 

DeletedUser

τι άμυνα μπορούσες να μας παίξεις εσύ μόνος? που χάνατε το ένα χωριό μετά το άλλο? όσα κρατούσατε από ρεκλαιμ τα κρατούσατε κοψίματα μόνο στο πρώτο πλάνο που σας κάναμε είδα στα άλλα δυο ελάχιστα ήταν τα κοψίματα..

τεσπα επειδή όπως είπες εμείς έχουμε δέσει σαν παρέα σε αντίθεση με εσάς όπως φαίνεται άντε στον 28 να παίξετε μπαλίτσα και τα περί τραγικότητας στη πάντα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

paladinopmania 78 τρένα σε διάρκεια 5 ημερών. 3 χωριά χαμένα (έπρεπε να κοιμηθούμε κιόλας με αριστονιουκ στα 35' χωρίς αμυντικό μέσα). υπάρχει στα επιτεύγματα ένα που λέει γύρω στους 200 άριστους πεθαμένους. κλειδωμένος λογαριασμός χωρίς βοήθεια τρίτων και σιτ με 500-600 επιθέσεις χωρίς ονομασία μισή μέρα πριν το πρώτο πλάνο.

Ρώτα τους σόρρυ και θα μάθεις. το 90% θα έπρεπε να ντρέπεται που λογκάρει. :noob:

Στην 44-54 από την άλλη, υπάρχουν κάποια αξιόλογα παικτάκια από μεριά σας είναι η αλήθεια, που υπό άλλες συνθήκες θα ήταν χαρά μου να παίξω. Όταν όμως τρώνε κάποιοι σχετικά αδύναμοι λογαριασμοί της ρες περι τα 50-60 τρενα, που ούτε τρένο δεν ανεβάζουν σωστά στο φόρουμ, και παίρνετε 15 χωριά, κρατάτε τα 5 και έχω κόψει εγώ τα 35 τρένα, μόνο μπράβο δεν θα πω.

Επίσης μία φιλική επισήμανση. Σε βραδινά raid ρε παιδιά ή τα παίρνουμε με την πρώτη η καληνύχτα. Δεν χάνουμε 2-3 επιθετικά δίπλα στα κόκκινα για να στείλουμε μετά από 3 ώρες επιθέσεις, αφού έχουμε κοπεί με dodge-ακύρωση :cop: την πρώτη προσπάθεια!!
 

DeletedUser

δεν μπορούσα να δω τα βραβεία αλλά ούτε έχει και σημασία πλέον.. άλλωστε δεν έχουμε ευθύνη εμείς που είχατε κλειδωθεί.. όπως άλλωστε δεν έχουμε ευθύνη αν δεν βρήκατε άτομο να αναλάβει το λογαριασμό.. :oops:

από την πλευρά 45-55 δεν ξέρω και πολύ τι γίνεται αλλά από την μεριά 44-54 αν βγεις να πεις ότι 90% δεν θα έπρεπε να λογκαρει τότε είσαι βαθιά νυχτωμένος..

πάντως για να είμαστε ειλικρινείς από την 45-55 φαίνεται πως έχετε δεχθεί πλήγμα και έχουν μπει για τα καλά στην 45.. φυσικά αυτό ίσως να οφείλεται και στο ότι οι μόνοι παίχτες σας που φαίνονται να ασχολούνται πραγματικά βρίσκονται στην 44 και δεν ξεπερνούν τα δάχτυλα του ενός χεριού.. :wow:

άλλωστε δεν κάνατε μόνο εσείς κοψίματα και εμείς σας κάναμε πολλά κοψίματα τόσο στο πλάνο που μας κάνατε αλλά και στον μασκοφόρο που τον είχαμε επιτηρήσει 1 εβδομάδα όταν τον είχατε πλακώσει στις επιθέσεις και αυτός άφαντος και μετά που του φτιάξαμε το λογαριασμό και του σώσαμε τα χωριά ήρθε να μας δώσει και το ευχαριστώ πουλώντας μας για να έρθει σε εσάς...

δεν μας χάλασε όμως λουστείτε τώρα τα πλυμαρια και τα λέμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τα παιδιά της 44-54 τα έβγαλα από την γενική μάζωξη σόρρυ-τ.μ. και είναι περιορισμένα.


όσο για τα κοψίματα σας, όταν δεν μπαινουν φακες αυτα έχει το μενου. αλλά εσείς δεν μπορούσατε να τα κρύψετε σε 4-5000 επιθέσεις...
 

DeletedUser

Μα είναι λογικό μια φυλή μαι 30 άτομα να έχει λιγότερους παίχτες "άχρηστους" παρά 2-3 φυλές με 100-120 άτομα.. το θέμα είναι πως θα διαχειριστείς κατάλληλα αυτά τα άτομα και θα τα συντονίσεις για να εκπληρώσεις τους στόχους σου..

Και αυτό δεν είναι καθόλου εύκολο θέλει ώρες οργάνωσης κάτι που δεν έχετε εσείς...
Μπορεί να έχετε καλό υλικό με μερικές εξαιρέσεις αλλά υστερείτε στη συμμετοχή και στην οργάνωση και αυτό θα σας στοιχίσει..
 

DeletedUser

Δεν είναι ούτε θέμα οργάνωσης, ούτε τίποτα. Όταν μετά από έναν καυτό πρώτο μήνα Αύγουστο (08/2013) έχουμε φτάσει Ιανουάριο (01/2014) για να έχει λίγο ενδιαφέρον, είναι φυσικό να τα έχουν παρατήσει όσοι ήθελαν πραγματικά να παίξουν και μέχρι στιγμής απλά να φυτοζωούν σε αυτόν τον κόσμο. Μπαίνουν με τα πολλά, κάνουν 2 εβδομάδες αμυντικό παιχνίδι + ένα επιθετικό πλάνο 2,5 ατόμων και από εκεί και πέρα, το τι έγινε είναι γνωστό. Αρχίζοντας από τα 150 πατήματα στον σταυρό, που για οποιονδήποτε λόγο και αν έγινε αυτό είναι απαράδεκτο. Συνεχίζοντας με 4-5 λογαριασμούς να παίζονται επιτήρηση και οι επιτηρητές να πετάνε χαρταετό + άλλους 4-5 που αποδείχτηκαν πολύ κατώτεροι των περιστάσεων όπως είχαν υποδείξει μέλη της διοίκησης πριν την "έτσι θέλω" στρατολόγηση τους. Αλλά τεσπά, κάντε το παιχνίδι σας και βλέπουμε που θα καταλήξει όλη αυτή η ιστοριούλα.
 

DeletedUser

το παιχνιδι μας το κανουμε... πλανακι μυριζω απο μακρια..

μας ετοιμαζετε τπτ ωραιο?
 

DeletedUser3601

καλησπέρα και απο εμένα, είχα καμιά 2 χρόνια να γράψω στο φόρουμ αν και πάντα μπαίνω και διαβάζω τα τεκταινόμενα, αναπολώντας τις παλιές καλές εποχές με την φοβερή προπαγάνδα...
Εγώ μπήκα στην μέση του κόσμου αφού τα παιδιά είχανε καθαρίσει το core και δεν ξέρω τι έγινε πριν μπω, αλλά απο τότε που μπήκα βλέπω ότι αυτός ο πόλεμος θα είχε τελειώσει καιρό τώρα με την φυλή που είμαι να ήταν χαμένη αν ο κόσμος είχε άλλες ρυθμίσεις.
Επειδή όμως είναι κοσμος με μυστικά και αν δεν μαζέψεις το 12/12 δεν κλείνει, ο κόσμος θα κρατήσει τουλάχιστον 2 μήνες ακόμα.
Σε 2 μήνες δεν πιστεύω ότι αλλάζει κάτι δραματικά, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Καλή συνέχεια σε όλους... και ας γράψει κάποιος στην προπαγάνδα να δυναμιτίσει λίγο το κλίμα!
 

DeletedUser

καλησπέρα και απο εμένα, είχα καμιά 2 χρόνια να γράψω στο φόρουμ αν και πάντα μπαίνω και διαβάζω τα τεκταινόμενα, αναπολώντας τις παλιές καλές εποχές με την φοβερή προπαγάνδα...
Εγώ μπήκα στην μέση του κόσμου αφού τα παιδιά είχανε καθαρίσει το core και δεν ξέρω τι έγινε πριν μπω, αλλά απο τότε που μπήκα βλέπω ότι αυτός ο πόλεμος θα είχε τελειώσει καιρό τώρα με την φυλή που είμαι να ήταν χαμένη αν ο κόσμος είχε άλλες ρυθμίσεις.
Επειδή όμως είναι κοσμος με μυστικά και αν δεν μαζέψεις το 12/12 δεν κλείνει, ο κόσμος θα κρατήσει τουλάχιστον 2 μήνες ακόμα.
Σε 2 μήνες δεν πιστεύω ότι αλλάζει κάτι δραματικά, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Καλή συνέχεια σε όλους... και ας γράψει κάποιος στην προπαγάνδα να δυναμιτίσει λίγο το κλίμα!

Να και ενας που λεει την αληθεια... ευτηχως δηλαδη δεν ειναι ολη
οι ιδιοι... καλησπερα κιολας ταγρεζ


καλη συνεχεια...
 
Κορυφή