Προβλήματα τοu client?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31901
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31901

καλησπερα, προσπαθω να συνδεθω στο παιχνιδι, βαζω user kai pass παταω συνδεση και δεν συμβαίνει τπτ... εαν κανω refresh στο explorer mou μετά απο μερικές προσπάθειες ίσως να με αφησει να συνδεθώ.... επίσης (εκεί ειναι και το πραγματικο θέμα) όταν κανω τις αποστολές και πατάς στο εικοωίδιο για να λάβω την αμοιβή το εικονίδιο αντί να ανοιξει περιστρεφεται, και τελος ο χάρτης δεν ανοιγει μετα απο ενα σημειο και ύστερα... εχει κανεις παρομοιο προβλημα? εχω κανει κατι λαθος εγω?
 

DeletedUser

[jor]
Δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις Firefox ή Opera αντί για τον Explorer. Σε κάθε περίπτωση διέγραψε τα cookies και ξαναδοκίμασε.
[/jor]
 

DeletedUser31901

εχω δοκιμασει και με opera kai explorer kai chrome kai mozilla kai εχω δοκιμασω να διαγραψω τα cookies :(
 

DeletedUser6091

[mad]σε ότι και να είδα, οι μετρήσεις είναι φυσιολογικές για τον server. Προφανώς είναι πρόβλημα που αντιμετωπίζεις εσύ άρα ευθύνη έχει ο υπολογιστής σου.

[/mad]
 

DeletedUser31608

μονο στο παιχνιδι αντιμετοπιζεις αυτο το προβλημα η γενικα ο υπολογιστης σου σου κανει διαφορα τερια παντου ?

Επειδη αμα ειναι ετσι θα ειναι virus ( ιος ) και θα πρεπει να τους φυγει με καπιο τροπο και ο μονος που ξερω ειναι με το format

Αν παλι ομως δεν στο κανει αλλου τοτε δοκιμασε να κανεις συνδεση με αλλο ονομα η απο αλλο υπολογιστη μπας και σου χακκαραν το παιχνιδι

Αν και παλι ομως δεν στο ανηγει ουτε ετσι τοτε μιλα με την ομαδα διαχειρησης και αν δεν εχουν ιδεα τι συμβενει τοτε ενα εχεις να κανεις

ΠΕΤΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ ελπιζω να βοηθησα :D
 

DeletedUser31901

το φορματ ειναι οντως μεσα στα πλανα..:/ σε αλλο παρομοιο παιχνιδι που επαιζα παντως δεν ειχα τετοιο θεμα. τεσπα ευχαιρστω για την απαντηση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή