Προσθηκη 4ης επιλογης στο βοηθο φαρμινγκ

  • Δημιουργός θέματος the mysteries
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

...για οσους απο μας θελουμε λιγες απωλειες και στελνουμε στο Α ας πουμε 500 τσεκ και 1 ανιχ και Β 100 ελαφ και 1 ανιχν θα ηθελα αλλη μια επιλογη που να μπορω να βαλω ας πουμε 1 μονο ανιχνευτη και να μη χρειαζεται να αλλαζω το Α ή το Β καθε φορα...δεν ξερω αν ειναι δυσκολο αλλα θεωρω οτι βολευει...
 

DeletedUser

Με αυτη τη λογικη καποιος μπορει να χρειαζοταν και παραπανω 'επιλογες'...το μονο που ισως θα ηταν χρησιμο ειναι να εχεις τη δυνατοτητα να βαζεις διαφορετικα προτυπα Α και Β σε καθε ομαδα χωριων, ωστε να υπαρχουν lc/axes στα επιθετικα και hc/spears στα αμυντικα ^^
 

DeletedUser

Ρε Βλαση παραπανω επιλογες μου φαινονται περιττες και αυτο που λες μου φαινεται πολυ πολυπλοκο...γτ αναλογα με το χωριο που φαρμαρεις τα αλλαζεις μια φορα και φαρμαρεις...ενω τωρα πρεπει να το αλλαξεις,να ξανασορταρεις τα χωρια γτ τα χαλαει και να τα ξαναλλαζεις...ειναι κατι στο βοηθο που εμενα προσωπικα με εχει κουρασει...για αυτο και το προτεινα...
 

DeletedUser

Καταρχας δεν ειμαι ο Βλασης xD
Επισης οπως εσυ θες στο επιθετικο να χρησιμοποιεις τσεκουρι/lc/scout, δηλαδη 3 προτυπα, εγω μπορει να θελω 4 προτυπα πχ. τσεκουρι/λιγα lc/πολλα lc/scout, ωστε να στελνω διαφορετικη ποσοτητα απο ελαφρυ εκει που παιρνω γεματη απο εκει που παιρνω αδεια...με αυτο θελω να σου πω οτι υπαρχουν απειροι συνδυασμοι στο βοηθο που μπορεις να σκεφτεις και ο καθενας απαιτει διαφορετικο αριθμο προτυπων...με το να βαλεις και ενα 'D' θα ικανοποιησεις μονο τον δικο σου τροπο farming που χρησιμοποιει 3 διαφορετικες μοναδες ανα προτυπο. Οσον αφορα αυτο που ειπα πιστευω οτι θα ειναι πολυ ευχρηστο ειδικα οταν φαρμαρεις καμμενα, δηλαδη κανεις ανα 10' μια γυρα και στελνεις οτι στρατο γυρναει...
 

DeletedUser

...οκ...ειδα Τουτατης και νομιζα οτι εισαι ο φιλος μου ο Βλασσης...κοιτα ο καθενας μπορει να θελει 800 προτυπα...δεν διαφωνω...αυτη τη στιγμη υπαρχουν ουσιαστικα 2(το C ειναι διαφορετικο)...εγω μιλησα να προστεθει 1 και για συγκεκριμενο λογο...αν βολευει μονο το δικο μου τροπο φαρμινγκ τοτε δεν υπαρχει λογος να γινει...αν βεβαια το πιστευα αυτο δεν θα το εβαζα καν εδω...εγω ειπα κατι που δυσκολευει εμενα και την δικη μου προταση σε αυτο σαν ιδεα...αν εσυ ηθελες 4,5,6,7 γιατι δεν το εβαλες σαν θεμα?...και σε τελικη αν ειναι ευκολο και βρισκει κι αλλους συμφωνω ας τα κανουν και 5 τα προτυπα οι διαχειριστες...εγω φαρμαρω αρκετα αλλα σε λογικους ρυθμους και με 1 προσθηκη ειμαι οκ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή