Νεα ιδεα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27561
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser27561

Γινετε να φτιαχτη ενας κοσμος χορης φηλες αλλα Ξερο οτι το παιχνιδι λεγετε φιλετικες δηλαδη πολεμη φηλων αλλα σκεφτηκα κατι που μου φανηκε ορεο και θα ηθελα να σας το πω γιατι μπορει να ειναι καλη και κακη ιδεα

λοιπον:
1.οπως ειπα και πιο πανω να φτιαχτη ενας κοσμος χορης φηλες αντε εστο με 1-2 ατομα που ειναι φηλοι

2.Να δημιουθουν για τον καθε παικτη σινορα για το χοργιο του να εχει ενα μικρο κοματι γης και οπιος δεν εχι ειρινη με τον σινγκεκριμενο παικη ι κριτει πολεμο

3. Να αξιοποιηθουνε η Τοξοτες στρατηγικα δηλαδη αν το σκεφτουμε αλιος αν πεζαμε ενα παιχνιδι στρατιγικης η τοξοτες κανουνε μεγαλη ζιμια στα τηχοι η στης πεδιας ΚΛΠ

4.ο Καθενας να μπορει να φτιαξη μια δικια του σημεα π.χ ως θυρεός

αυτες ηταν οι ιδεες μου

Μακαρη οι ιδεες μου να αξιοποιηθουνε


Φιλικα Κοσταντινος

συγνομη για τα ορθοραφηκα
 

DeletedUser

Μα καλά ρε μεγάλε ούτε το όνομα σου δε ξέρεις να γράφεις?

Κακές ιδέες, και οι 4.


[ove]Προειδοποιήση για παράβαση κανόνων του forum

Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Άμα σουλούπωνες λίγο τις ιδέες σου, μπορεί να βγαιναι κάτι καλό. Απλά συνέχισε να σκέφτεσε πιο πρακτικά, γιατί π.χ.: Μπορεί να 'χεις μια καλή ιδέα αλλά να μην ταιριάζει στο παιχνίδι.

Keep walking...:)
 

DeletedUser

καιρος ειναι πιστευω να ανοιξει ενας κοσμος με τις ρυθμησεις που θα προτινουν οι ιδιοι οι πιχτες ειχε ξαναγινη και εκει εγιναν ωραιες μαχες

με γρηγορη ταχυτητα
γρηγορη στρατολογηση
μικρο οριο φυλων
χωρις νυχτερινη
χωρις μυστικα
χωρις σημαιες

ειναι καποιες απο τις ρυθμησεις που θα ηθελα εγω δεν ξερω εαν ξαναεγινε τετοια συζητηση απο τον κ16 που ειχε ανοιξει με ρυθμησεις των παιχτων ας το ξαναδουμε λιγο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή