Χρήστης.

  • Δημιουργός θέματος interamente
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Έχω μια ερώτηση… έχω παρατήρηση ότι όταν έχεις μέχρι 29 δημοσιεύσεις ο τίτλος σου είναι ’’ Spammarω σίγουρα’’ όταν πάρεις της 30 δημοσιεύσεις ο τίτλος σου γίνετε ’’ Χρήστης’’ η ερώτηση μου είναι στης πόσες δημοσιεύσεις ο τίτλος σου γίνετε ’’Συχνός χρήστης ‘’ και πόσες δημοσιεύσεις για ’’Καμένος χρήστης’’ ευχαριστώ.:)
 

DeletedUser26916

Για συχνος 100 κ Για Καμμενος 500 ;) καλη τυχη :p
 

DeletedUser26916

Ε ντα3ει κοντα ημουν :p ομως ντα3ει μεχρι 500-1000-2000 εχεις πολυ ακομα .. θελει αρκετα καιρο χΔ
 

DeletedUser

κυριως σκοπος ειναι να ποσταρεις οταν εχεις κατι να πεις με το σπαμαρεις απλα ειτε σπαμ τοπικ που κατανταει βαρετο ειτε ακομα χειροτερα να σπαμαρεις θεματα χωρις να εχεις κατι να πεις ομως μπορεις να κανεις οσα ποστ θες αλλα θα καταφερεις απλα να γινεις ο εκνευριστος περιγελος του φορουμ:p γιαυτο θα προτεινα να μην κοιτατε το ποσα ποστ εχετε αλλα τι γραφετε σε αυτα τα ποστ σας
 

DeletedUser

κυριως σκοπος ειναι να ποσταρεις οταν εχεις κατι να πεις με το σπαμαρεις απλα ειτε σπαμ τοπικ που κατανταει βαρετο ειτε ακομα χειροτερα να σπαμαρεις θεματα χωρις να εχεις κατι να πεις ομως μπορεις να κανεις οσα ποστ θες αλλα θα καταφερεις απλα να γινεις ο εκνευριστος περιγελος του φορουμ:p γιαυτο θα προτεινα να μην κοιτατε το ποσα ποστ εχετε αλλα τι γραφετε σε αυτα τα ποστ σας

Μα δεν λέω κάτι αντίθετο.. Απλά ρώτησα για να ξέρω..
 

DeletedUser

παει να σπασει ρεκορ ποσταρισματος το παιδι,δν το καταλαβες? :D

Ίσως…
:p


εχεις μπει στο φορουμ στις 21 του μηνα !!

σημερα ειναι 23 .. και εχεις κανει 42 ποσταρισματα ..

εμμ ντα3ει αν δεν το θεωρουμε λιγο σπαμ αυτο τι θεωρειτε σπαμ ? :)

Ας έμπαινα στης 23 και είχα 1000 ποστ αυτό θα είναι spam? Άμα δεν spammaro στα ποστ που κάνω απλά επειδή γραφώ πολύ στο φόρουμ είναι spam?
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ευκαιρια για να σπαμαρετε ψαχνατε μου φαινετε :p
 

DeletedUser26916

χαχαχαχα το αγαπω αυτο το θεμα <3

ντα3ει αφηστε το θεμα ..

αφου το παιδι θελει να γινει εμπειρος η καμμενος χρηστης ειναι δικια του δουλεια ..

ειμαστε και μεις ομως σαν κορακια ρε παιδι μου :p αμεσως να το φαμε το παιδι .. !!!
 
Κορυφή