????!!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18900

έστειλα υποστηρικτικές άμυνες σε συμπαίχτη μου..
20 λεπτά αργότερα αποδέχτηκα μια επιτήρηση..
δοκίμασα να στείλω άμυνες στον πρώτο παίχτη (που είχα ήδη στείλει άμυνες από το δικό μου accaound) πριν περάσουν 6 ώρες... και το σύστημα με αφήνει..
τη κάνω? στέλνω? η παω για ban?
 

DeletedUser

δοκιμασε να στειλεις αιτηση υποστηριξης αλλα αστο και δω μπας και κανας διαχειριστης φιλοτιμηθει να απαντησει
 

DeletedUser

Stam αν προκειται για τον 21 μην κανεις τιποτα και φας μπαν και ερθω και σε δειρω με τον .Ugo....περιμενε να σου απαντησουν οι διαχειρηστες...
 

DeletedUser4641

έστειλα υποστηρικτικές άμυνες σε συμπαίχτη μου..
20 λεπτά αργότερα αποδέχτηκα μια επιτήρηση..
δοκίμασα να στείλω άμυνες στον πρώτο παίχτη (που είχα ήδη στείλει άμυνες από το δικό μου accaound) πριν περάσουν 6 ώρες... και το σύστημα με αφήνει..
τη κάνω? στέλνω? η παω για ban?


[yio]Δεν έχεις δικαίωμα να στείλεις άμυνες σε παίκτη από ένα λογαριασμό που επιτηρείς ενώ του έχεις στείλει από το δικό σου λογαριασμό ακόμη κι αν το σύστημα σου το επιτρέπει. Θα πρέπει να κάνεις Αίτηση Υποστήριξης ώστε να γίνει έλεγχος πιθανής δυσλειτουργίας του συστήματος.[/yio]


δεν τρως ban έτσι μου είπε ο Λούτσος

[yio]O Λούτσος, δε μπορεί να απαντήσει σε ερωτήσεις παραβάσεων μιας και δεν ανήκει στην Ομάδα Διαχείρισης, επίσης καλό είναι να μην εμπιστεύεστε απαντήσεις σε θέματα που αφορούν τυχόν παράβαση των Κανόνων αν αυτές δεν έχουν δοθεί μέσω του Κέντρου Υποστήριξης από τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης του παιχνιδιού.[/yio]
 

DeletedUser18900

γιώργο.. διάβασε πάλι τι έγραψα...
πρώτα έστειλα άμυνες από τον λογαριασμό μου.. και μετά μου ήρθε η επιτήρηση...
όπως και να έχει απάντηση από admin πηρα..

αν και κάπου με μπέρδεψε.. στον 21 ποσες ώρες είναι η αλληλεπίδραση? 6 η 24?
γιατί ο admin που απάντησε στην αίτηση επιμένει στις 24.. ενώ όλοι εμείς ξέρουμε ότι είναι στις 6

ποιος κάνει λάθος?
 
Κορυφή