κίνητρο

  • Δημιουργός θέματος Dimakos Killer
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Θα ήθελα να μας δίνετε ένα κίνητρο, (να βγάλετε μία μοναδική ιστοσελίδα για τον καθένα και αν την στέλνει σε κάποιον και μπαίνει (ο άλλος) να κερδίζουμε πόρους ή ακόμη καλύτερα πόντους premium
 

DeletedUser

wtf? το συγκεκριμένο το μονο που δεν σου κάνει είναι να σε βοηθάει να κερδίσεις τους δικούς σου πόντους premium. Μιλάμε μονο για κάτι surveys όπου όταν καταφέρεις τελικά να δώσεις τα στοιχεια σου χωρίς να σου δίνει μίλια error σε ενημερώνει πως δ μπορείς να λάβεις μέρος στην ερευνα επειδή πολύ απλά δη λειτουργεί. Και βεβαια για το γνωστό physhing όπου κανεις δη πιάνετε πια μιλώντας για το "ιφονε" και τα αλλα που σου ζητα να ενεργοποίησης το κωδικό pin που σου στάλθηκε στο κινητό σου. Μπράβο ****** κατασκευαστή εγώ θα κάτσω να πληρώσω 2-3 euro per week/month για να κερδίσω το prem που θα έβαζα με το 1/4 μιας δεκάρας. Ουστ!
 

DeletedUser

Μπορείτε να μου εξηγήσετε και έμενα λίγο πως δουλεύει?:help
 

DeletedUser

ηλίθιος είσαι εσύ φίλε μου



[pio]Προειδοποιήση για Απαράδεκτη συμπεριφορά
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

απο αυτο οχι μονο δεν κερδιζεις ισα ισα π χαλας και χρονο προσπαθωντας ενα μισαωρο ακυρα...
στη μονη περιπτωση ειναι να δωσεις τηλ και χρεωνεσαι τοσο οσο να βαλεις κανονικη paysafe!
 

DeletedUser26916

Εδώ δεν έχει ban ;



[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
by Piolo[/pio]


τρωτε τζαμπα τα 10 ποντακια !
οπου βλεπετε οτι παραβιαζοντε οι κανονες πηγαιντε σε αυτη τη ταμπελιτσα http://prntscr.com/11ums9 και μετα ειναι δουλεια τον διαχειρηστων να κρινουν αν παραβιαζοντε καπου κανονες !


[mars]10 πόντους για back seat συντονισμού.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή