Κ21 SOD

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29426
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29426

Sympony Of Destruction

Ιδιότητες
Όνομα φυλής: Sympony Of Destruction
Επισήμανση: S*O*D
Αριθμός μελών: 58
Μέλη

Περιγραφή
Θες να κατακτήσεις και να καταστρέψεις ό,τι βρεθεί στο δρόμο σου? Είσαι παίκτης που θέλει πάντα να νικά?
Τότε είσαι στην ιδανική φυλή!
Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις με τον Black Sheep!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ 58 ΜΕΛΗ;;; ΑΝ ΑΠΟ ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ ΦΟΥΛΑΡΕΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗ ΦΥΛΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ


ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ

ΘΕΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΟΥΣ ?ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ "ΝΙΚΑ"
ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΦΥΛΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΦΥΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ 2-3 ΑΚΟΜΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ BLACK SHEEP.:grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser

Για πες μερικά απο τα μέλη που θα έχει η φυλή αυτή
δεν νομίζω να είναι τίποτα το ιδιαίτερο.
 

DeletedUser29426

γιατί νομίζεις ξέρω και κανένα ρε pwnd. εγώ το είδα και τρόμαξα ...
 

DeletedUser18255

καλα εσυ που το βρηκες αυτο το προφιλ φυλης ;
α εσυ εισαι ψαγμενος μου φαινεται :ρ
 

DeletedUser

Noway απλα ;D
Εριξα μια ματια στα μελη, ζητημα ειναι αν οι μισοι απο αυτους loggaroun οταν βγει ο κ21 ^^
 

DeletedUser19535

Προσοχή μεγάλη σε αυτήν την φυλή ήδη πήρε 65 άτομα σχεδόν θα κάνει και 2 ακαδημίες και θα κλείσει τον κόσμο χαχαχαχαχχα ! Εαν από την Τρίτη δεν κάνουμε ντου θα μας φάνε λάχανο . Χαχααχα
 

DeletedUser

Καλύτερα να μην λέτε λόγια του αέρα. 60 μελη ειναι ακετά.Είναι ιο δύσκολο στην συννενωηση αλλά ...αραδειγματα...

π.χ. 1/σε μια φυλη με 20 μελη λεμε οτι τα 10 εινια επιθετικα και τα 10 αμυντικα.......
2/ σε μια φυλη με 60 μελη οπως εδ περα τα 30 γι απαραδειγμα θα ναι επιθετικα και τα αλλα 30 αμυντικα....

ΌΣΟ ΝΟΥΜΠΆς ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΤΟ ΘΑ ΧΕΙ....ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟΥΣ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΙΕ ΚΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΛΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ
 

DeletedUser29426

μπραβο ακριβως αυτο και απο οργανωση καρναβαλι της πατρας
 

DeletedUser26916

ρε αφηστε τα παιδια .. να κανουν την δουλεια τους ! -.- :p
 

DeletedUser18454

[swt]Καλές Μάχες εύχομαι.

Το θέμα μπορεί να κλειδώσει μιας και υπάρχει φόρουμ για τον κ21[/swt]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή