Eμποριο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δεν μπορώ να καταλάβω την λογική του εμπορίου στον Κ20. Όποτε προσπαθεί κάποιος να μου στειλει πόρους δν μπορεί. Εγω να στείλω πόρους δν μπορω. Μόνο προσφορές μπορώ να κάνω και τιποτα άλλο. Ουτε ελευθερο εμπόριο, ούτε φυλετικο.
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος το σκεπτικό πίσω από αυτες τις απαγορεύσεις ????

Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

DeletedUser

θα μπορεις να στελνεις και να σου στελνουν, αλλα στην αρχη για κανα 2 μηνες δεν μπορεις.
 

DeletedUser

Το ξέρω αυτό, τον λόγο για τον οποίο γίνεται δεν μπορώ να καταλάβω. Το θεωρώ **** να μην μπορει η φυλή μου να με στηρίξει για να ανέβω γρήγορα.
 

DeletedUser4641

[yio]Οι Ρυθμίσεις του Κ20 αναφέρουν:

ελεύθερο εμπόριο: ενεργό, χρονικός περιορισμός με βάση τη μεμονωμένη έναρξη παιχνιδιού

Αν προσπαθήσεις να στείλεις πόρους σε κάποιον συμπαίκτη σου θα δεις την ακριβή ημερομηνία που το σύστημα θα σου επιτρέπει να στείλεις ή να λάβεις δωρεάν πόρους. Μέχρι τότε θα μπορείς να στέλνεις ή να λαμβάνεις δωρεάν πόρους μόνο με τα μέλη της φυλής που ανήκεις εφ' όσον το σύστημα στο επιτρέπει.

Η Ρύθμιση αυτή είναι κοινή για όλους και υπάρχει στους περισσότερους κόσμους, ο λόγος φυσικά είναι για να υπάρχει προστασία των παικτών από "κατάχρηση" κάποιων λογαριασμών. [/yio]
 

DeletedUser

Ευχαριστώ για την απάντηση. Μπορεί να κλειδωθεί.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή