Aνταλαγή Premium Πόντων

  • Δημιουργός θέματος GuesWho...
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ωραία ιδέα θα ήταν όπως στο external του uk και αλλων χωρών να έχουμε και εδώ ένα θεμα όπου ο καθένας θα μπορούσε να γραφει αν θελει να ανταλλαξει πόντους premium που έχει σε άλλες χώρες.

Π.Χ. Εγώ έχω 100 pp(Premium Points) στο net και θέλω να αλλάξω με κάποιον που εχει εδώ και θέλει 100pp στο net.Tότε κανονίζουμε και εγώ του περνάω 100pp στο account που μου υπέδειξε στο net και αυτός μου περνά στο account που του υπόδειξα εδώ.

Περιμένω σχόλια...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Ο.Δ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλο

καλο φαινεται...
αλλα δεν νομιζω να ενδιαφερθουν πολλοι... :grrr:
 

DeletedUser28972

καλο ακουγεται αλλα με τοσους ******δες που εχουν μαζευτει εδω, θα ειναι η χαρα του ******.



[psy]+10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις των οποίων μερικά γράμματα έχουν αντικατασταθεί με σύμβολα, δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

PsychoFade[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλή ιδέα!Αλλά θα ήταν ακόμα καλύτερα αν εγώ έχω 200 πόντους στο νετ και σταματήσω να παίζω εκεί και θέλω να συνεχίσω εδώ να μεταφέρονται οι πόντοι από τον ένα σέρβερ στον άλλο για να μην πηγαίνουν λεφτά χαμένα :clap:
 

DeletedUser28972

Καλή ιδέα!Αλλά θα ήταν ακόμα καλύτερα αν εγώ έχω 200 πόντους στο νετ και σταματήσω να παίζω εκεί και θέλω να συνεχίσω εδώ να μεταφέρονται οι πόντοι από τον ένα σέρβερ στον άλλο για να μην πηγαίνουν λεφτά χαμένα :clap:
ολοι θα το θελαμε αυτο αλλα ειναι σχετικα αδικο μιας και π.χ. στη γαλλια σχεδον καθε σπιντ δινει πρεμιουμ ενω στην ελλαδα μια στο τοσο.
 

DeletedUser

Βασικα στην ελλαδα δεν νομιζω να δινουν πια πρεμ:p

btw καλη τυχη στους νικητες του 14ημερου(οταν αρχισουν τα σχολια θα χετε το πρεμ:)
 

DeletedUser6091

Βασικα στην ελλαδα δεν νομιζω να δινουν πια πρεμ:p

btw καλη τυχη στους νικητες του 14ημερου(οταν αρχισουν τα σχολια θα χετε το πρεμ:)

[mad]σε έχει βαρεθεί όλο το forum ειλικρινά. Αν δεν γουστάρεις παλικάρι μου, γιατί είσαι ακόμα εδώ? Κλειδώνει και φεύγεις μόνιμα.

Το θέμα μπορεί να δημιουργηθεί και από εσάς τους χρηστες και απλά εμείς θα το κάνουμε μετά υπόμνημα.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή