ενας νεος γυρος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29066
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29066

Έχω μία καλή ιδέα. Να φτιαχτεί ένας γύρος στον speed που να κατακτάς μόνο βάρβαρα και όχι παίχτες αλλά τα βάρβαρα να έχουν μία κάπως καλή άμυνα πχ (1000 δορατα,2000 ξιφοι,500 βαριά ιπικκά).

παρακαλώ διαβάστε το μύνημά μου.
με εκτίμηση

Tsiganos32
 

DeletedUser

τι λες ρε φιλε και ποια θα ειναι η πλακα του γυρου ?να κατακτας βαρβαρα ?????????????????????????
πρωσοπικα δνε τη βρισκω καλη ιδεα ομως αμα θες να τη διαβασει πιο πολυς κοσμος και να την κρινει καλυτερα να την μεταφερει καποιος στο σωστο σημειο
 

DeletedUser27800

Έχω μία καλή ιδέα. Να φτιαχτεί ένας γύρος στον speed που να κατακτάς μόνο βάρβαρα και όχι παίχτες αλλά τα βάρβαρα να έχουν μία κάπως καλή άμυνα πχ (1000 δορατα,2000 ξιφοι,500 βαριά ιπικκά).

παρακαλώ διαβάστε το μύνημά μου.
με εκτίμηση

Tsiganos32

αυτο το κανεις ηδη ειναι αναγκη να το κανουν και αλλοι εκτος απο εσενα;

η πιο χαλια ιδεα που εχω ακουσει το τελευταιο εξαμηνο μην σου πω και η χειροτερη ever
 

DeletedUser

Έχω μία καλή ιδέα. Να φτιαχτεί ένας γύρος στον speed που να κατακτάς μόνο βάρβαρα και όχι παίχτες αλλά τα βάρβαρα να έχουν μία κάπως καλή άμυνα πχ (1000 δορατα,2000 ξιφοι,500 βαριά ιπικκά).

παρακαλώ διαβάστε το μύνημά μου.
με εκτίμηση

Tsiganos32

και πως θα βγάλεις επιθετικά για να παρεις τα βαρβαρα ρε?
με επιφοιτηση θα ερθουν οι ποροι για την νυκε
ασχετε!
επικ φαιλ ιδεα.
ντιλιτ τωρα
 

DeletedUser18454

[swt] Προσέξτε παρακαλώ τα μηνύματα σας στο Κεντρικό Φόρουμ[/swt]​
 

DeletedUser

:Ο :doh: ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ :rolf:
 

DeletedUser

Έχω μία καλή ιδέα. Να φτιαχτεί ένας γύρος στον speed που να κατακτάς μόνο βάρβαρα και όχι παίχτες αλλά τα βάρβαρα να έχουν μία κάπως καλή άμυνα πχ (1000 δορατα,2000 ξιφοι,500 βαριά ιπικκά).

παρακαλώ διαβάστε το μύνημά μου.
με εκτίμηση

Tsiganos32

[met]Δεν ειναι δυνατον να γινει κατι τετοιο ακομα και αν το θελαμε και αν θεωρειτο καλη ιδεα.[/met]
 
Κορυφή