Τρενο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28972
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28972

Σχετικα με το τρενο με τον οπερα,πολλες φορες μου βγαζει ακυρη λειτουργια.γραφει "Αυτο συμβαινει οταν παραπανω απο ενας λογαριασμος ειναι συνδεδεμενος στον ιδιο υπολογιστη."Εγω ομως δεν ειμαι συνδεδεμενος σε κανεναν αλλο λογαριασμο.Μπορει καποιος να βοηθησει διοτι ειναι εκνευριστικο οταν πας να στειλεις τρενο 3 φορες, και στις 3 καποιο/α απο τα παραθυρα βγαζει αυτο και ετσι ο αντιπαλος μαθαινει οτι ετοιμαζεσαι να στειλεις τρενο και το γεμιζει αμυνες.Μπορει καποιος να με βοηθησει?
 

DeletedUser27972

Αλλαξε περιηγιτη ειναι το πιο απλο που μπορεις να κανεις...
Ο οπερα δεν θυμαμαι να ειναι ο καλυτερος...
Υπαρχει το γοογλε χρομε....
Και η πυρομενη αλωπιξ...
 

DeletedUser

Συμφωνώ με τον crazy omg ο οπερα δεν είναι απο τους καλύτερους περιηγιτές, εγώ προτιμώ mozila.Παλια χρησιμοποιούσα opera, στην αρχη δν ειχα προβλημα, αλλά μετα απο λίγο καιρό μου κόλλαγε υπερβολικά και εψαξα για αλλες λύσεις
 

DeletedUser

τι λενε ρε οι 2 απο πανω νουμπαδες? :rolf: :rolf:
αν δεν ξερεται κατι ή δεν καταλαβατε καλα,μην απαντατε καθολου αν ο αλλος θελει βοηθεια... :doh:

μαλλον φταιει η εκδοση σου,ή μπορει να φταιει και το οτι εχεις παλια εκδοση windows (εμενα στο xp to ebgaze ΣΥΝΕΧΕΙΑ) και συγκεκριμενα οταν πατουσα το Enter οχι οποτε ναναι!

στελνε τρενο ειτε με το να βαζεις το ποντικι πανω στο ενταξει και να πατας κλικ και 2 αντι για εντερ και 2...

ή [swt]******************[/swt]...

αν δν κτλβες κατι πως να το κανεις κανε με add στο skype....

giorgos050597



[swt] Παράνομο
Edit by Immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27972

Και εσυ νομιζεις οτι δεν το καταλαβα....
Και στην πυρομενη αλωπιξ μπορεις να κανεις το ιδιο πραγμα...
Ειναι αναγκη να τους ανοιγεις τα ματια../???
 

DeletedUser28933

..

βασικα θα ηθελα να ρωτησω και εγω κατι για μοζιλλα αφου ανοιχτηκε θεμα .. τα παραθυρα να ειναι καθετα ανοιχτα και με το σκρολλ να αλλαζεις παραθυρα σε ποια εκδοση ειναι και πως μπορω να το κανω?
 

DeletedUser4641

[yio]Όσους ελέγχουμε τους πιάνουμε. Αυτός ήταν κι ο λόγος της παρέμβασής μου, να προφυλάξω τους αναγνώστες του Φόρουμ από τυχόν παράβαση των Κανόνων.[/yio]
 

DeletedUser28972

τι λενε ρε οι 2 απο πανω νουμπαδες? :rolf: :rolf:
αν δεν ξερεται κατι ή δεν καταλαβατε καλα,μην απαντατε καθολου αν ο αλλος θελει βοηθεια... :doh:

μαλλον φταιει η εκδοση σου,ή μπορει να φταιει και το οτι εχεις παλια εκδοση windows (εμενα στο xp to ebgaze ΣΥΝΕΧΕΙΑ) και συγκεκριμενα οταν πατουσα το Enter οχι οποτε ναναι!

στελνε τρενο ειτε με το να βαζεις το ποντικι πανω στο ενταξει και να πατας κλικ και 2 αντι για εντερ και 2...

ή [swt]******************[/swt]...

αν δν κτλβες κατι πως να το κανεις κανε με add στο skype....

giorgos050597



[swt] Παράνομο
Edit by Immortαl[/swt]​
εχω wιndows 7,opera 12.00, και το προβλημα το εχω,ενω το στελνω με το ενταξει, 2,ενταξει,2 και παλιοτερα που ειχα δοκιμασει φιρεφοξ εβγαινε 500 μς η μια απο την επομενη.χρομ δεν εχω δοκιμασει,αλλα απ'οτι ακουω,οι καλυτεροι παικτες προτιμουν οπερα.
 

DeletedUser10217

Αν και Κινέζικος :D Μακράν ο ταχύτερος browser που έχω δει: Maxthon. Υποστηρίζει όλες τις λειτουργίες του Opera αλλά είναι πολύ πιο ελαφρύς και πολύ πιο γρήγορος. Άσχετο: υποστηρίζει και Cloud Services το οποίο με έχει σώσει :)
 

DeletedUser28972

μιας και προσπαθω να βρω καλο τροπο,δοκιμασα αυτον που ειπες,και ειναι σαφως χειροτερος σχετικα με τον οπερα,οσον αφορα το τρενο.
 

DeletedUser22397

Αν και Κινέζικος :D Μακράν ο ταχύτερος browser που έχω δει: Maxthon. Υποστηρίζει όλες τις λειτουργίες του Opera αλλά είναι πολύ πιο ελαφρύς και πολύ πιο γρήγορος. Άσχετο: υποστηρίζει και Cloud Services το οποίο με έχει σώσει :)

:clap::clap:
Αγορίνα είσαι τέλειος...
Πάρα πολύ καλός browser!!:wow:
 

DeletedUser

Αν και Κινέζικος :D Μακράν ο ταχύτερος browser που έχω δει: Maxthon. Υποστηρίζει όλες τις λειτουργίες του Opera αλλά είναι πολύ πιο ελαφρύς και πολύ πιο γρήγορος. Άσχετο: υποστηρίζει και Cloud Services το οποίο με έχει σώσει :)



το μονο που θελει αυτος ο browser είναι μιση ωρα ψαξιμο(το πολυ) για να μαθεις να τον χειριζεσαι.Μετά απο εκεί και πέρα είναι μακράααααααν ο καλύτερος.Τον πατερα του και την μανα του κανει.
 

DeletedUser28972

εγω αυτο που δεν βρισκω σ'αυτον τον browser ειναι το αντιστοιχο του οπερα "enable one-key shortcuts"
 

DeletedUser26629

[yio]Όσους ελέγχουμε τους πιάνουμε. Αυτός ήταν κι ο λόγος της παρέμβασής μου, να προφυλάξω τους αναγνώστες του Φόρουμ από τυχόν παράβαση των Κανόνων.[/yio]


υπαρχει και νομιμος τροπος να το κανεις!

μπραβο! εφαγε μπαν το παιδι γιατι οι αντμινς δν εχουν γνωση απο το παιχνιδι :rolf:
 
Κορυφή