ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser23684

diablo εισαι ταυτοχρονα και μεγαλος μαγκας και μεγαλο κοροιδο.
ολη η φυλη σου σου εδωσε τους ποντους να ανεβασεις τειχη;
γιατι ρε συ δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.
ελληνα στρατιωτη δεν λεω ολοι μας ανεβαζουμε ρε συ τα τειχη αλλα τουτος το παρακανε
αλλο να δωσεις 10 ευρω για τα τειχη και αλλο το ποσο που δωσε αυτος
τεσπα ουτε εφοριακος ειμαι ουτε διαθεση δεν εχω να ασχοληθω με πρεμιουμ στη παρουσα φαση
καλησπερες!
 

DeletedUser

Εστειλες 1000 nuke και πηρες 7-8 χωρια
Αλλα για σένα φταίει το premium του Diablo (το αγοράζει χοντρική απο τον mad , ενημερώσου για να νέα πακέτα χοντρικής με έκπτωση) , η ζέστη των 42 βαθμών που έκανε τα άλογα να ψοφίζουν στον δρόμο , ο diablo που μετέφερε άμυνες από τον κόσμο 9 στον κόσμο 16 , οι 850 paladinοι του diablo

Ολα αυτά φταίνε αλλα με τίποτε η ανικανότητα σου
Για αυτό είσαι Ελληνας
Γιατί ότι και να γίνει θα βρεις σε κάποιον να φωρτώσεις την ανικανότητα σου

πες οτι ο ντιαμπλο χαρη στην παικτικη του ικανοτητα εχασε μονο τοσα χωρια να γελασουμε βρε αδερφε.:rolf:

εε ξυπνα.δεν ειναι σκιλλ να στακαρεις χωρια με ενα παλαντιν στο καθε ενα και να ανεβαζεις το τοιχος με λεφτα.:grrr:
ο καθενας γινετε μαγκας με στακαρισμενα χωρια.
 

DeletedUser

ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΞΕΦΥΓΑ?? ΣΤΑ 1000 ΕΥΡΩ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ.

υπερβολη ειναι! Εστω οτι χρησιμοποιεις 50 ποντους premium για να ανεβασεις γρηγορα το τειχος.

οι 5000 ποντοι premium ειναι 50 ευρω.

Αρα με 50 ευρω ανεβασε τειχος 100 φορες...

Με 1000 ευρω θα ανεβαζε τειχος 2000 φορες πραγμα αδυνατο φυσικα.

Επισης, μιλατε ολοι σας, αλλα σιγουρα καθε ενας απο μας εχει κανει καποια περιττη αγορα στη ζωη του και ο καθενας χρησιμοποιει οπως θελει τα χρηματα του. Μην κρητικαρετε σε φαση ειναι απλα ενα παιχνιδι διοτι αρκετοι θα εχετε επενδυσει σε τηλεορασεις,καλους υπολογιστες,ακριβα αυτοκινητα.

Μην ριχνετε λοιπον το φταιξιμο στον diablo, ο οποιος στην ουσια οτι γουσταρει κανει
 

DeletedUser

εδω θα συμφωνησω με τον νουλη.
δικα του τα λεφτα οτι θελει τα κανει.
τωρα το αν ειναι σωστο η οχι να τα ξοδευει στους γερμανους για μενα δεν ειναι αλλα αφου αυτη ειναι λοξα του κανεις δεν μπορει να τον εμποδισει.
 

DeletedUser

Τσουρεκια με το premium.....αλλα της κοντης ψ..υχης τις φταινε οι τριχες...ελεος επιτελους καναμε ερανο σε ολη την φυλη και τον τουμπανιασαμε γιατι πολυ απλα ετσι γουσταρουμε αν δεν σας αρεσει παιξτε age of empire..τα τρενα σε αδεια χωρια το premium τα εκοβε..?Σας ζητουμε ταπεινα συγγνωμη που δεν σας αδειασαμε τα χωρια..
 

DeletedUser

κουρασε το θεμα με το πριμιουμ..περα ομως απο την χρηση του πριμιουμ οφειλουμε να παραδεκτουμε οτι και το αμυντικο πλανο του ντιαμπλο και της φυλης του ηταν πολυ καλο..
 

DeletedUser

υπερβολη ειναι! Εστω οτι χρησιμοποιεις 50 ποντους premium για να ανεβασεις γρηγορα το τειχος.

οι 5000 ποντοι premium ειναι 50 ευρω.

Αρα με 50 ευρω ανεβασε τειχος 100 φορες...

Με 1000 ευρω θα ανεβαζε τειχος 2000 φορες πραγμα αδυνατο φυσικα.

Επισης, μιλατε ολοι σας, αλλα σιγουρα καθε ενας απο μας εχει κανει καποια περιττη αγορα στη ζωη του και ο καθενας χρησιμοποιει οπως θελει τα χρηματα του. Μην κρητικαρετε σε φαση ειναι απλα ενα παιχνιδι διοτι αρκετοι θα εχετε επενδυσει σε τηλεορασεις,καλους υπολογιστες,ακριβα αυτοκινητα.

Μην ριχνετε λοιπον το φταιξιμο στον diablo, ο οποιος στην ουσια οτι γουσταρει κανει


ΕΦΑΓΕ 1500 ΝΟΥΚΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ

ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ. 80 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 19 ΣΕ 20

ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΕ 10 ΧΩΡΙΑ ΤΟΙΧΟΣ ΑΠΟ 0 ΣΤΟ 20
 

DeletedUser

1500 nukes εφαγε εγω πιστευω οτι σε παραπανω απο τις μισες το τειχος δεν επεφτε γιατι ηταν γεματα!

Τεσπα ειπαμε κουρασε το θεμα, 1000 ευρω που λες ειναι καραυπερβολικο γυρω στα 50 ευρω πιστευω ειναι η πραγματικοτητα
 

DeletedUser

Diablo μέχρι το τέλος του κόσμου δεν θα φας 6-7 πλάνα τουλάχιστον ;
Με 1000 ευρώ που έχουν κοστολογίσει το premium για ένα πλάνο κάνουμε 6000-7000 euro

Παρατα το game γιατί δεν σε βλέπω να πέρνεις αμάξι ΠΟΤΕ !!!

Ακου 1000 ευρώ ... Η κάτω γνάθο μου σας ευχαριστεί για τις μαλάξεις που τις προσφέρατε ...

Και κάτι που ξέχασα
Εσεις που παίζεται το παιχνίδι στους Γερμανους δεν πληρωνετε και εσείς το premium ;
Η μήπως όχι
Δηλαδη ο Diablo πληρώνει στους Γερμανους και εσείς στους Κίνέζους ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23684

ρε σεις εφορια ειστε ποσα σπαταλησε το παιδι;
το παιχνιδι λεγεται φυλετικες μαχες και οχι σδοε
ξεκολλατε επιτελους
οπως ειπε και δικος μας παικτης το αμυντικο σας πλανο ηταν απολυτα επιτυχες
τωρα το ποσο σπαταλησε γι πρεμιουμ τι σας νοιαζει;;;
 

DeletedUser

Οχι ιακωβε χαλια ηταν...η δικια σας κοπια πλανου ηταν γελοια απλα:noob:
Ασε που ο diablo ειναι κ πλουσιος.Σε ολους τους παιχτες της φυλης αυτος μας βαζει πριμιυμ κ διαχειρηστη κ βοηθο φαρμινγκ ετσι για να βοηθησει λιγο κ τις φυλετικες.

Φημες λενε οτι σε καθε πλανο των CxC κ 300 κρασαρει το κεντρο υποστηριξης απο αιτησεις.Αλλες φημες λενε οτι μερικοι παιχτες σας οταν λογγαρουν στο παιχνιδι η πρωτη δουλεια τους ειναι να στειλουν καμια αιτηση..Φυσικα καποιοι ελπιζουν οτι θα βρουν τπτ παρανομο να μας μπαναρουν μπας κ δημιουργηθει καμια ελπιδα στον οριζοντα αλλα νομιζω κακιες γλωσεες τα λενε αυτα ε;

Ρεμπελ εμαθα εισαι κ υπευθυνος αμυνων ε;Επισης ζηταγες κ τρενα να κοψεις αλλα καπου στην προσπαθεια το χανες παντα οπως φανηκε ε;;;Εσυ κ το υπολοιπο αλφαβητο μαλλον.Οταν στα δικα σου πλανα κοβοντε ολα φταιει το κακο το πριμιυμ ε;Πηρες κ πολλες αμυνες για τα πλανα που δεν δεχτηκες;Γιατι αυτοι που ζητουσαν ολο χαρα πλανο πανω τους οταν φαγανε 5 μερες μετα πλανο κλαιγανε κ ψαχνανε επιτηρητες..εμαθα...
Επισης αληθευει οτι οι πλανοεισπρακτορες στο επομενο πλανο που δεχετε συμπαικτης τους ζητανε να ποσταρουν τα τρενα, να κανουν ρικλειμ τα χωρια μετα, για να αναπληρωσουν τα χαμενα δικα τους;Λιγο ναι ε;
Και κατι ανεφερες να χαρω οσο διαρκει;Γιατι θα σχεδιασετε αλλη μια κοπια πλανου στυλ 150 τρενα σε ολα τα χωρια πισω μπας κ παρθει τπτ κ χασω κανα αμυντικο ή κανα επιθετικο για 7 μερες;ή θα μου στελνετε 50-50 επιεθτικα για καθε χωριο κ στο τελος ουτε τειχος δν θα ριχνετε;;Ειχες αναφερει παλια οτι συχνα βλεπαμε τα επιθετικα σου στη κ44 σε κοροιδεψα κ τοτε κ δν απαντησες σε αυτο.Μου ξαναγινε πλανο πριν 1,5 βδομαδα.Εκει που βαραγε κ η κουτση μαρια εστειλες 10 φεικ κ 3 τρενα.Ομολογω οτι τρομαξα...

Επισης ντιτζει ανεστη(μολιναρι),βαλε ποσες φορες εχεις δωσει τα ασημαντα 10 ευρω να σηκωσεις τειχη κ θα δεις οτι δν ειναι κ λιγα ε;
Πατηστε διαγραφη να τελειωνουμε.Οι μισοι λετε βαριεμε να στειλω τρενο ή αλλοι μισοι δεν παιζουν γιατι ειναι καλοκαιρι κ ο ερμης αναδρομος..Αντε ανοιγει κ ο κ20(ρεμπελ 1 χρονο μετα εσυ οπως παντα:) )



υγ.μαζευτε τον αμουτ απο την κ43 γτ δν θα κοιμηθω ποτε.

κωστακη βλεπω παλι σε επιασε η επαρση..προσεξε μονο μην εθει παλι ο καιρος σαν τον κ13 που φωναζες να πατησουμε ολοι διαγραφη και μαλιστα το εκανες πρωτος εσυ...απο κει και περα μαλλον ο ρουφιανακος σου δεν σε πληροφορει καλα...αληθεια οταν εστελνα σε σενα φεικ μηπως οι πραγματικες πεφταν στον ιουστιανο??μηπως αυτα που του βαρεσα τα πηρα??μηπως κοιτας μονο την παρτυ σου??:oops:
ειπαμε οι συνθηκες σας ευνοουν..πειτε το καλοκαιρι,πειτε το αναποδο ερμη πειτε το οπως γουσταρετε...θα δειξει η συνεχεια για το πως θα παει το θεμα....εδω θα ειμαστε ολοι ακομα και εσεις να το δουμε(εκτος φυσικα απεχθεντως απροοπτου πρωσοπικου προβληματος)
οσο για το πριμιουμ κτλ ειναι καλο οτι κανει καποιος που τον βοηθαει στο παιχνιδι αρκει αυτο να μην ειναι κατι παρανομο..το πριμιουμ δεν ειναι..κατι αλλα ειναι..οι διαχιριστες πιστευω βλεπουν και περνουν τα μετρα τους..δεν ειναι αδικο να τιμωρητε ο παραβατης..αδικο ειναι το αντιθετο..

Υ.Γ. περιμενω το πλανο σας ολο χαρα..επιτηρητη δεν θα ζητησω μην μου αγχωνεσε εδω θα ειμαι και ξερεις οτι δεν μασαω..στο απεδειξα στον κ13..
 

DeletedUser23684

.

Επισης ντιτζει ανεστη(μολιναρι),βαλε ποσες φορες εχεις δωσει τα ασημαντα 10 ευρω να σηκωσεις τειχη κ θα δεις οτι δν ειναι κ λιγα ε;


στο πλανο που εφαγε ο ντιαμπλο ναι τα 10 ευρω ειναι λιγα για να σηκωνει τειχη
δεν με απασχολιε τι κανει ο καθε ντιαμπλο με τα τειχη
αφου τα χε τα δωσε και καλα εκανε
εγω τειχη δεν σηκωνω ποτε
παντα οταν σας περνω χωρια βλεπω σπαθακι μετα απο τη δευτερα παρουσια και αμα δω
 

DeletedUser23684

υπερβολη ειναι! Εστω οτι χρησιμοποιεις 50 ποντους premium για να ανεβασεις γρηγορα το τειχος.

οι 5000 ποντοι premium ειναι 50 ευρω.

Αρα με 50 ευρω ανεβασε τειχος 100 φορες...

Με 1000 ευρω θα ανεβαζε τειχος 2000 φορες πραγμα αδυνατο φυσικα.

Επισης, μιλατε ολοι σας, αλλα σιγουρα καθε ενας απο μας εχει κανει καποια περιττη αγορα στη ζωη του και ο καθενας χρησιμοποιει οπως θελει τα χρηματα του. Μην κρητικαρετε σε φαση ειναι απλα ενα παιχνιδι διοτι αρκετοι θα εχετε επενδυσει σε τηλεορασεις,καλους υπολογιστες,ακριβα αυτοκινητα.

Μην ριχνετε λοιπον το φταιξιμο στον diablo, ο οποιος στην ουσια οτι γουσταρει κανει


αν στον κ16 διναν βραβειο μαθηματικου θα το κερδιζες διχως αμφιβολια
συγκρινεις μια επενδυση στην τηλεοραση η σε εναν υπολογιστη με επενδυση στο πρεμιουμ;
οσο για τους ισολογισμους εισαι καλυτερος απο οτι περιμενα
γυρνα το εκει γιατι ο 16 δεν σου παει
ολη τη δουλεια την κανει ο co σου αν υπαρχει
εσυ κανα επιτελειο να βαζεις το πολυ
 

DeletedUser23684

κπαπ πες στον ρουφιανακο σας οτι μας καρφωνει που μας καρφωνει σε σας να σας λεει και μια σωστη πληροφορια
ολο μπουρδες λεει πειτε του
οσο για το οτι δεν σας περνω χωρια ειναι μια αληθεια
ετσιο πως εχετε τα χωρια σας στη 55 τι να τα πλησιασω;
κοροιδα ψαχνεις;;;
 

DeletedUser

Τι θες να πεις για τον κ13;μην γινεσαι τραγικος.3ος ημουν κ ο μονος που ημουν μετωπο κ δν βαρεσανε ποτε γτ ξερανε οτι δν θα περνανε χωριο.λες να φοβομουν να παιξω 13;τα σκεφτεσαι αυτα που λες;δν ημουν μονος μου που λεγα να πατησουμε διαγραφη.ολοι θελαμε,ρωτα τσεσ,μπεκ...απλα ξερεις καποιοι μπορουν να ξερουν ποτε κερδιζουν κ ποτε χανουν στα αληθεια.να καθομουν 13 γιατι;κ επισης ρωτα μια τν ανουβη γιατι παρατησα τον κοσμο.το χα πει κ στο φορουμ ετσι κ αλλιως κ εγω κ ο τσεσ οτι θα παιζαμε κ16.το κανα πρωτος εγω λεει λες κ φοβομουνα.ξυπνα λιγο...


τον ιουστινιανο οταν τον βαραγατε τον ειχα εγω ιακωβε αστο..τρομερο πλανο χτυπαμε 10 χωρια μετωπο με 30 νουκ στο καθενα.εσυ παλι ειχες βαλει 20 νουκ τπτ αλλο κ το πλανο στον ιουστινιανο ηταν πριν 4-5 μερες σε μενα ηταν πριν 1,5 βδομαδα.αυτη η ακριβεια σου μ'αρεσει πολυ.μηπως αυτα που βαρεσες 1.σε βοηθησαν να τα σπασεις γτ τα νουκ σου ειναι οτι να ναι;2.. 2 βαραγες εσυ...οταν τα σπασατε εκοψα ,στα χωρια που βαραγες εσυ, reliable,pierro.εσενα κ οταν φαγατε κ τις αμυνες χωριου τα παρατησα γτ δν ειχαν νοημα..τα τρενα 2-3 δευτερολεπτων ειναι κολπο;;
Οσο για τι πριμιυμ περα απο τη πλακα.κανε μια αιτηση ποτε δεν ξερεις:rolf:

molinari:δεν μας περνεις χωρια:doh:

υγ.ιακωβε κ13 δεχοσουν 500 επιθεσεις κ ταραζοσουν...εδω;;
εχεις 5 χωρια μετωπο με ξερω γω ποσα αμυντικα...τι θες να βαρεσω;τα αλλα χωρια σου στον κοσμο 25 ειναι.
κ ο ταρσ κατι τετοια μου λεγε...οταν τον βαραγαμε ομως πιο συχνα ποσταρε για επιτηρητη παρα για κανα σναιπ

κωστακη δεν τα θυμασε καλα τα πραγματα μαλλον..οταν λες ολοι λες μονο για σενα και για τον τσες??γιατι αραγε οι υπολοιποι ειναι ακομα εκει??μα ςζητησατε να ρθουμε να σας βοηθησουμε στον κ13 και σεις πατησατε διαγραφη..οτι να ναι..και μεις παιζαμε στον κ16 αλλα ηρθαμε και εκει...οσο για τα σπαθακια μου ρωτα την σοφια την μπανταμανερ να σε πει αν δεχομουν μονο 500 η κανα 5000 καθημερινα..ξερει καλυτερα...μια φορα μπηκε στο λογαριασμο και δεν ηθελε να ξανμπει..δεν μασαω λοιπον απο τα πολλα σπαθακια...απο κει και περα το λες και μονος σου..παιζεις μονο οσο κερδιζεις..αν σου στραβωσει κατι την κανεις με ελαφρα αφηνοντας συμπαιχτες κρεμασμενους..ωραιος..
για το πλανο τωρα δεν καταλαβα?εσεις δεν βαζετε 20 νιουκ σε καθε χωριο του μετοπου που βαρατε για να το σπασετε??εκτος και αν τα δικα σας επιθετικα το σπανε με 5 μονο διοτι τα χει φτιαξει ο τσακ νωρις..χαχαχ συνελθε δεν ειναι κακο να στελνεις πολλες νιουκ..απο κει και περα ενας αριστος ειχε διαφορα 2 δευτερα και το εκανες θεμα..να σου πω μονο οτι επαιζαμε στικακι εκεινη την μερα και τα χωρια στα πειραμε στην νυχτερινη..
τα χωρια μου ειναι 5 στο μετοπο και τα υπολοιπα στον κοσμο 25??μαλιστα τα δικα σου βρε ταγοριμ ειναι 3 στην 55 και εχουν μεσα απο 100000 δορια και 10000 πελτες με 3 παλαντινους...και μιλας για μενα??αχαχαχαχ δηλαδη για σενα θα πρεπει ο αντιπαλος να χει ολα τα χωρια του στο μετοπο χωρις σειφ χωρια πισω και σε πλανο που θα τον βγαλετε με 30000 σπαθακια να μην χασει ουτε ενα χωριο ωστε να αξιζει σωστα??και παντα βεβαια χωρις βοηθεια απο την φυλη του σωστα??στα δικα μου χωρια κωστακη δεν υπαρχει ουτε δορυ απο συμπαιχτη μου ενω δικα μου αμυντικα βρισκονται παντου και αυτο μπορουν να στο επιβαιβεωσουν πολλοι απο την φυλη μου...
και για τελιωνουμε το παραμυθακι αυτο ειναι δεδομενο οτι την παρουσα φαση εχετε περισσοτερους ενεργους παιχτες και γι αυτο εχετε γυρισει την πλαστιγκα..ειτε το θες ειτε οχι ειναι καλοκαιρι και καποιοι προτιμησαν τις παραλιες να καουν απο το να τρωνε τον χρονο τους λιωνοντας μπροστα απο εναν υπολογιστη...φυσικα αυτο δεν μειωνει την ικανοτητα σας για πετυχημενα πλανα και το αποτελεσμα..ειπαμε θα δειξει ο χρονος..και ο κ16 εχει ψωμι ακομα διοτι δεν τελιωνει σε ενα μηνα..ο σεμπτεβρης ειναι κοντα και καποιοι θα επιστρεψουν απο τις παραλιες και απο εμας αλλα και απο εσας..τοτε θα κριθουν ολα..
 

DeletedUser

αν στον κ16 διναν βραβειο μαθηματικου θα το κερδιζες διχως αμφιβολια
συγκρινεις μια επενδυση στην τηλεοραση η σε εναν υπολογιστη με επενδυση στο πρεμιουμ;
οσο για τους ισολογισμους εισαι καλυτερος απο οτι περιμενα
γυρνα το εκει γιατι ο 16 δεν σου παει
ολη τη δουλεια την κανει ο co σου αν υπαρχει
εσυ κανα επιτελειο να βαζεις το πολυ

ο co μπαινει στην κ16 μια φορα τη μερα το πρωι πρωτον και δευτερον εσυ που εισαι μεγαλος παιχτης στις φυλετικες ασε με εμενα να γινω μαθηματικος,ποιο χρησιμος θα ειμαι....

Και δεν ειπα μια τηλεοραση αλλα παραδειγμα εφερα γενικα κατι περιττο...

Ενας καλος υπολογιστης μια ακριβη τηλεοραση ειναι επενδυσεις χωρις ουσιαστικο οφελος οπως και το premium...

Να ανεβασω κτιρια εχω αρκετο καιρο δυστηχως χωρια δεν παιρνω ειμαι λιγο πισω γενικα.

Προσφερω ομως αλλου....Και αυτοι που πρεπει να το ξερουν,το ξερουν
 

DeletedUser23684

ο co μπαινει στην κ16 μια φορα τη μερα το πρωι πρωτον και δευτερον εσυ που εισαι μεγαλος παιχτης στις φυλετικες ασε με εμενα να γινω μαθηματικος,ποιο χρησιμος θα ειμαι....


παλι καλα που μπαινει το παιδι γιατι ο λογαριασμος διαφορετικα θα σερνοταν
και το ξερεις καλα


δευτερον εσυ που εισαι μεγαλος παιχτης στις φυλετικες ασε με εμενα να γινω μαθηματικος,ποιο χρησιμος θα ειμαι....


γινε μαθηματικος τρελο αγορι
εσυ και ο ευκλειδης(αν ηταν μαθηματικος)
γιατι το παιχνιδι δεν μπορεις να βαλεις ουτε μια κανονικη φακη της προκοπης


Να ανεβασω κτιρια εχω αρκετο καιρο δυστηχως χωρια δεν παιρνω ειμαι λιγο πισω γενικα.

πως να ανεβασεις κτιρια αγορι μου καλο οταν ολα σου τα χωρια ειναι στη 35;
σε βαραει κανας παικτης με 1000 ποντους;
πες μου να σε βοηθησω να τον καθαρισεις

Προσφερω ομως αλλου....Και αυτοι που πρεπει να το ξερουν,το ξερουν


νατος ο νουλης.
το παιδι για ολες τις δουλειες
απο σκουπισμα μαγειρεμα μεχρι αμυνες στις φυλετικες
 

DeletedUser

Ουτε ο ξαδερφος μου 10 χρονων οι απαντησεις σου μου δηλωνουν ατομο χαμηλης νουμοσυνης παρολο που ειμαι 16 χρονων...Εξαλλου ασε να με κρινουν αυτοι που με ξερουν και οχι ασχετα :noob:ς
 

DeletedUser19723

παλι καλα που μπαινει το παιδι γιατι ο λογαριασμος διαφορετικα θα σερνοταν
και το ξερεις καλα




νατος ο νουλης.
το παιδι για ολες τις δουλειες
απο σκουπισμα μαγειρεμα μεχρι αμυνες στις φυλετικες

μακαρι να μπορουσες να παιξεις οπως ο νουλης,και το τι προσφερει στην φυλη το ξερουμε πολυ καλα εμεις της ηγεσιας..
Απο το να καθεσαι και να γραφεις εδω,δεν καθεσαι να ασχοληθεις και λιγο με το παιχνιδι μπας και σωσεις τιποτα απο την ακατασχετη αιμοραγια σας?:hmmm:
 

DeletedUser24604

κατω τα ξερα σας απο τον μικρο γιατι θα σας νομπλαρει ολους. κοιταξτε τα χαλια σας και πειτε μας ποτε πατατε διαγραφη γιατι εισαστε ετοιμοι.

οσο για αυτους που θελουν μπανακια το καλοκαιρι..να πατε εγω δεν εχω λεφτα για διακοπες και εχω σκοπο να κανω διακοπες στα χωρια σας.


το μονο που ξερεται να κανεται καλα ειναι το καταπελτωμα και φυσικα να χτιζεται χωρια για εμας.:p

ολοι:rip:
 
Κορυφή