ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

chess... τη μου θυμισες τωρα. αυτος δεν ηταν που στην αρχη του κοσμου μολις ειδε μερικα σπαθακια πατησε διαγραφη και μας κρεμασε ολους? αντε ρε να πεξετε φαρμα λεω εγω που θελατε και κοσμο.

digol...χμμμμ :ban:? γιατι αραγε?

ελπίζω να έπλυνες το στόμα σου πριν να αναφέρεις τον chess :noob:
 

DeletedUser20027

τον κωστα τον ξερω και ομολογω οτι εξεπλαγιν οταν πατησε διαγραφη. αλλα η ιστορια εγαψε ομως. αυτο δεν αλαζη. οποτε εχω δικαιομα να λεω οπως λεει και διαφορες @@ριες μια ψυχη εδω μεσα. οκ?
 

DeletedUser

αφού λες ότι τον γνωρίζεις τότε γνωρίζεις και τους λόγους που το έκανε σωστά ?
 

DeletedUser11555

Οσοι δεν συνεχισουν σε αλλο κοσμο καλη συνεχεια σε οτι κ αν κανετε - εχθροι κ φιλοι μαζι σαν τον πανταζη!
 

DeletedUser21791

chess... τη μου θυμισες τωρα. αυτος δεν ηταν που στην αρχη του κοσμου μολις ειδε μερικα σπαθακια πατησε διαγραφη και μας κρεμασε ολους? αντε ρε να πεξετε φαρμα λεω εγω που θελατε και κοσμο.

Εσυ μιλας για τον τσεσ;Εισαι σοβαρος;Τραβα νομπλαρε κανα 26αρι βαρβαρο να χτισεις κ μην λες συνεχεια μπαρουφες.Αμα ετρωγες το πλανο που φαγε εσυ θα χανες παραπανω απο τα χωρια σου.Αληθεια οταν ο τσεσ στα 70 χωρια εφαγε το πλανο ειχες νομπλαρει 2ο χωριο εσυ;:doh:

Κριμα που τελειωνει ο κοοσμος.Πως θα σου δωσουμε κ αλλα αμυντικα οντα :rolf::rolf:
 

DeletedUser20027

αφού λες ότι τον γνωρίζεις τότε γνωρίζεις και τους λόγους που το έκανε σωστά ?

σωστα και εκει θελω να καταληξω. απο την αρχη του κοσμου εχετε εκει εναν ..... μην τον χαρακτιρησω δεν λεει τωρα ,που εχει κανει καραμελα τοτε που πηγα για τσιγαρα και μου κοψανε την συνδεση λογω του οτι δεν ειχα πληρωση τον λογαριασμο του τηλεφονου καθοτι ανεργος. οποτε κοφτε το για να το κοψω. τον κωστα τον σεβομε και τον υπολοιπτομε σαν παιχτη γιατι εχω παιξη μαζι του και ξερω οτι πολυ λιγοι το κατεχουν το "αθλημα" σαν και αυτον. οπως επισις ξερω οτι και μερικοι εδω μεσα που το παιζουν "παιχταραδες" χαρις εμενα συνεχισαν στον κ7 τοτε που ηθελε η dn να τους κανιβαλιση. αυτα για να μην ξαχναμε και την ιστορια. και τωρα αφηστεμε γιατι ανοιγω μπιρες και γιορταζω τη νικη μου. οποιος θελει κερναω. καλη συνεχεια σε ολους.:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20027

Εσυ μιλας για τον τσεσ;Εισαι σοβαρος;Τραβα νομπλαρε κανα 26αρι βαρβαρο να χτισεις κ μην λες συνεχεια μπαρουφες.Αμα ετρωγες το πλανο που φαγε εσυ θα χανες παραπανω απο τα χωρια σου.Αληθεια οταν ο τσεσ στα 70 χωρια εφαγε το πλανο ειχες νομπλαρει 2ο χωριο εσυ;:doh:

Κριμα που τελειωνει ο κοοσμος.Πως θα σου δωσουμε κ αλλα αμυντικα οντα :rolf::rolf:

εσυ μοκο. εισαι δευτερος και καταιδρομενος
 

DeletedUser

δευτερος παιχτης με ντουμπλε ποστ της φαπο φυλης και ακομα να πεσει ινφρακτιον
 

DeletedUser

μου θυμήζει λίγο το ποστ σου nick,αυτό με τις αιτήσεις που μας κράζεται τι έγινε κάνουμε ότι κοροιδεύουμαι για άλλη μια φορά?? :rolf::rolf:
 

DeletedUser

Εγω παντως δεν στελνω αιτηση επειδη δεν μπορω να παρω χωριο και παρακαλαω μπας και φαει κανας εχθρος μπαν.
 

DeletedUser

χαχαχαχ κανένας δεν στέλνει αίτηση για να πάρει χωριά άσε τις δικαιολογίες..
όταν όμως κάθε φορά που κάνεις ανανέωση μπαίνουν και από 200 επιθέσεις απ'τον ίδιο παίχτη τότε ναι κάνεις αίτηση.:hmmm::hmmm: έχω άδικο??
 

DeletedUser

οντως εχω δωσει σε ολη την φυλη ****ακια και σας στελνουν 200 επιθεσεις το λεπτο.
 

DeletedUser

δεν νομίζω να κατηγόρησα εσένα ή κάποιον,αλλά άμα θες να κατηγορείς τον εαυτό σου οκ δικαίωμα σου..
 

DeletedUser

Επειδη εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες **** σου λεω οτι αμα εβαζε ενας παικτης στον 16 ή σε οποιοδηποτε κοσμο θα ειχε φαει μπαν πριν τους στειλεις αιτηση.
Ο μαντ εχει βαλει προγραμμα που τα ανιχνευει αυτα.
Μονο ο digol ειχε τετοιο προγραμμα,το εβαλε,τον ανιχνευσαν,εφαγε μπαν τελος.
 

DeletedUser24604

σωστα και εκει θελω να καταληξω. απο την αρχη του κοσμου εχετε εκει εναν ..... μην τον χαρακτιρησω δεν λεει τωρα ,που εχει κανει καραμελα τοτε που πηγα για τσιγαρα και μου κοψανε την συνδεση λογω του οτι δεν ειχα πληρωση τον λογαριασμο του τηλεφονου καθοτι ανεργος. οποτε κοφτε το για να το κοψω. . οπως επισις ξερω οτι και μερικοι εδω μεσα που το παιζουν "παιχταραδες" χαρις εμενα συνεχισαν στον κ7 τοτε που ηθελε η dn να τους κανιβαλιση. αυτα για να μην ξαχναμε και την ιστορια.

Σου ξαναειπα δεν με εσωσες ποτε..μαλλον με μπερδευεις μιχαλη.....εγω σε ειχα επιτηρηση τοτε που πηγες στο περιπτερο και γυρισες μετααα απο πολλλλυυυυυ καιρο θελοντας να παιξεις και να μας αποδειξεις το μεγαλο παιχτικο σου ταπεραμεντο.....δεν ειμαι ουτε απο την μπεε ουτε απο την TMS .

ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ Ψ.Σ. ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΑ ΤΗΣ DN ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΣΑΝΕ (ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΟΤΕ ΕΙΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ PHILLIP MORRIS).

Μπορεις να ρωτησεις τον φιλο μας τον Ανδρεα red arrow να σου πει αν επαιξα εγω στον 7 και τι παιχνιδι εκανα με ποιους λογαριασμος και τι μετοπα επαιζα. ετσι?? εσυ μαζεψε βαρβαρα και τραβηξουυ στο ριμ μπας και γλιτωσεις την πυξιδα.

ρωτα και τον Φιλο μας τον ΛΕΠΙΔΑ για τον λογαριασμο kf01605 στην Ψ.Σ. να σου λυθουν ολες οι απωρειες!

φιλακια ρουφηχτα τωρα!!:p
 

DeletedUser

Επειδη εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες **** σου λεω οτι αμα εβαζε ενας παικτης στον 16 ή σε οποιοδηποτε κοσμο θα ειχε φαει μπαν πριν τους στειλεις αιτηση.
Ο μαντ εχει βαλει προγραμμα που τα ανιχνευει αυτα.
Μονο ο digol ειχε τετοιο προγραμμα,το εβαλε,τον ανιχνευσαν,εφαγε μπαν τελος.

τι μας λες τωρα??σοβαρα??δεν σε πιστευω..αφου ο ντιγκολακος εσχιζε τα ιματια του οτι ειναι αθωος εσυ γιατι σπλιλωνεις το ονομα του?ε?:rolf:
 
Κορυφή