ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25454

Ρε ακομα κλαιτε?
Δεν βαρεθηκατε!
Εδω ο ανιψιος μου 10 χρονων κ οταν κλαιει μετα απο λιγο σταματαει...
Εσεις 4 μερες ακομα κλαμα Non stop????



Τεσπα...τι να πω... Zewasoft παιδια...

Δε βλεπω καποιον απο εμας να κλαιει,κι οταν ειμασταν 5000-6000 χωρια πλην το παλεψαμε,αντιθετα με εσα που οταν ειδατε πως παιρνετε την κατηφορα και θα χασετε στο τελος ειπατε να κανιβαλισετε οτι υπηρχε και να κανετε ενωσεις.....μη βγαινεις και μας το παιζεις υπερανω....
 

DeletedUser

Ολα αυτα τα κανες κ προβα μπροστα απο τον καθρεφτη για να ερθεις κ να τα πεις ή ειπες τι κοτσανα να γραψω παλι κ εγραψες μια απο τις συνηθησμενες;

Εισαι για λυπηση...
Σου ποσταρει καποιος κ εισαι αποπανω κ περιμενεις.Απαντας μαξ 10 λεπτα μετα απο οποιον σου γραφει (το 10λεπτο βεβαια γιατι μαλλον εισαι βραδιας καυσης μεχρι να σκεφτεις τι φιφα θα γραψεις για να το γυρισεις οταν δε σε συμφερει και κανοντας την κοτα σε οσα σε ρωτανε).
ΓΤΠ συνεχισε να παρλαπιπαρεις μονος σου...
 

DeletedUser21791

ρε χαρμιν χτες μολις προσεξα τον λογαριασμο σου.εγω αν ειχα τετοιο αξιοθρηνιτο ακαουντ δεν υπηρχε περιπτωση να βγω να μιλησω στο εξωτερικο.ακομα κ αν η φυλη σου ηταν καλη εσυ δεν εχεις να επιδειξεις τπτ οποτε χωσου παλι στην τρυπα σου.:noob:
 

DeletedUser

ρε χαρμιν χτες μολις προσεξα τον λογαριασμο σου.εγω αν ειχα τετοιο αξιοθρηνιτο ακαουντ δεν υπηρχε περιπτωση να βγω να μιλησω στο εξωτερικο.ακομα κ αν η φυλη σου ηταν καλη εσυ δεν εχεις να επιδειξεις τπτ οποτε χωσου παλι στην τρυπα σου.:noob:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ποσο το περιμενα αυτο...
Ειναι το κλασικο "Δεν εχω τι αλλο να πω οποτε ας του πω οτι ειναι νουμπ μπροστα σε μενα".
Λοιπον Ασε να ξερει η δικια μου φυλη αν κ κατα ποσο βοηθαω,εσενα σε εχω γραμενο στο αριστερο μου...φρυδι.(ουτε καν στο δεξι).
Απλα προσεχε τι λες γιατι με αυτο τον τροπο θιγεις κ μερικες δεκαδες ακκαουντ που εχετε απο εκει κ σε σαπορταρουν.Κ αυτοι νουμπ ε?
Δειχνεις ποσο μικρος εισαι κ εσυ...με την λογικη σου

αλλα anyway...πως σου φαινεται που ενα νουμπ θαναι στους κερδισμενους κ εσυ με τοσο λιωσιμο θα εισαι στους χαμενους και....."θα πανε χαμενοι οι τοσοι κοποι σου?"
Πως θα ζησεις χωρις "υστεροφημια"???Τι θα λεει το CV σου μετα???"εχασα στον κ16"???

κριμαΣ
 

DeletedUser21791

εσυ τα λες αυτα .εγω δεν ειπα κατι τετοιο.αναφερθηκα μονο στον αξιοθρηνητο λογαριασμο σου.δε χρειαζεται να μου πει κανεις τπτ
βλεπω τα στατς κ μου φτανει.αντε γυρισε πλευρο τωρα κ ονειρεψου
 

DeletedUser

απορώ με ποια λογική να ασχολείστε με παίχτες τυπου προγκρες...ή xarmin κτλ...Νούμερα-μηδενικά είναι...
 

DeletedUser

Αρχισε η αντιστροφη μετρηση?
Συγχαρητηρια στους ΦΠΑ για την κατακτηση του κοσμου...
Να αναλογιστουν οι CxC ποσο καθαρα παιξανε και μην κλαιγοντε τωρα...Αληθεια κανα ρουφιανο τωρα στους fap να τον στρατολογησετε να πεσουν στους ποντους δν εχετε?:rolf: Αντε καλο κ21
 

DeletedUser

αλλος ενας δηθεν προ;

pro με όλη τη σημασία της λέξεως μπορεί να μην είμαι..Σίγουρα παίχτες όπως ο ντελ πιερο δεν φτάνω...Αλλά κάτι νουμπάδες σαν κ σένα στους σπιντ τους έχω για πρωινό βλάκα.Τράβα μάθε ποιος είμαι κ τι κάνω κ τα ξαναλέμε.

Και όπως θα έλεγε κ ο ντιγκολ....

ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ (της φπα πάντα) :rolf:
 

DeletedUser

βασικα δεν εισαι καν καλος.παιζεις σπεεντ;;
ποο μιλαμε εισαι πολυ μεγαλος παιχτης.πσσσσ.θρυλος τον φυλετικων μαχων.:rolf::rolf::rolf:

πσιτ υποτιθεμενε παιχταρα.κατεβα απο το καλαμι γιατι μπορει να πεσεις και να χτυπησεις.
 

DeletedUser

βασικα δεν εισαι καν καλος.παιζεις σπεεντ;;
ποο μιλαμε εισαι πολυ μεγαλος παιχτης.πσσσσ.θρυλος τον φυλετικων μαχων.:rolf::rolf::rolf:

πσιτ υποτιθεμενε παιχταρα.κατεβα απο το καλαμι γιατι μπορει να πεσεις και να χτυπησεις.


βασικα δεν εισαι καν καλος.

Γιατί ξέρεις με ποιον λογαριασμό έπαιζα στον 16? :rolf: τι έκανα στα φιλαράκια σου που για να μου πάρουν χωριό έπρεπε να λείπω? :rolf: Άντε ρε πιτσιρίκι να πούμε μάθε τα βασικά κ τα ξαναλέμε

παιζεις σπεεντ;;
ποο μιλαμε εισαι πολυ μεγαλος παιχτης.πσσσσ.θρυλος τον φυλετικων μαχων
Το ξέρω μου το έχουνε ξαναπει.Αλλά μην τα παραλέτε κιόλας!

πσιτ υποτιθεμενε παιχταρα

εδώ εσύ περνιέσαι γενικότερα για παίχτης εγώ σε πείραξα?

.κατεβα απο το καλαμι γιατι μπορει να πεσεις και να χτυπησεις.

Να φανταστώ για να με συμβουλεύεις κάτι τέτοιο είχες κάποια τραυματική εμπειρία με το καλάμι ε?
 

DeletedUser

μπα.ειχα λιγο μυαλο να μην θεωρω τον εαυτο που καλο παιχτη σε ενα εικονικο παιχνιδι.και επισης ειχα το μυαλο να μην το αντικαθιστω με την real life.κατι που εσυ εχεις μπερδεψει εντελως.οποτε δεν ειχα τραυματικες εμπειριες με καλαμια.

δεν με ενδιαφερει ποιο ακκ ειχες η εχεις και σε ποιον κοσμο.
και ουτε πως εχανες χωρια με ενδιαφερει να μαθω.οταν βρεθουμε αντιμετωποι τοτε τα ξαναλεμε.μεχρι τοτε απλα εισαι αλλος ενας δηθεν προ που προσπαθει να κανει το κομματι του στο φορουμ.

τελος γκουγκλαρε την λεξη 'παιχτης' για να μαθεις τα βασικα αγορινα μου.

Υ.Γ.μου αρεσει η αυτογνωσια που εχεις :doh:
 

DeletedUser

μπα.ειχα λιγο μυαλο να μην θεωρω τον εαυτο που καλο παιχτη σε ενα εικονικο παιχνιδι.και επισης ειχα το μυαλο να μην το αντικαθιστω με την real life.κατι που εσυ εχεις μπερδεψει εντελως.οποτε δεν ειχα τραυματικες εμπειριες με καλαμια.

δεν με ενδιαφερει ποιο ακκ ειχες η εχεις και σε ποιον κοσμο.
και ουτε πως εχανες χωρια με ενδιαφερει να μαθω.οταν βρεθουμε αντιμετωποι τοτε τα ξαναλεμε.μεχρι τοτε απλα εισαι αλλος ενας δηθεν προ που προσπαθει να κανει το κομματι του στο φορουμ.

τελος γκουγκλαρε την λεξη 'παιχτης' για να μαθεις τα βασικα αγορινα μου.

Υ.Γ.μου αρεσει η αυτογνωσια που εχεις :doh:


μπα.ειχα λιγο μυαλο

Τώρα μας το λες...Μα είπα κ εγώ γιατί γράφει σαν καθυστερημένος πίθηκος...

να μην θεωρω τον εαυτο που καλο παιχτη σε ενα εικονικο παιχνιδι.

Τότε να προσέχεις τι γράφεις γιατί ο γραπτός λόγος παρεξηγείται και με το ύφος που γράφεις δείχνεις λες κ είσαι κανένας τρομερός αλλά δεν είσαι τίποτα παραπάνω από νούμερο!

και επισης ειχα το μυαλο
Από το 1% πάμε στο 1,15%

να μην το αντικαθιστω με την real life.

Φαίνεται... :rolf:

κατι που εσυ εχεις μπερδεψει εντελως
Τι ακριβώς έχω μπερδέψει?Επειδή σε ένα φόρουμ παιχνιδιού την λέω σε ένα παιδί που νομίζει ότι κάνει κάτι? Απφφφ :doh:

οποτε δεν ειχα τραυματικες εμπειριες με καλαμια.
Καλά ό,τι πεις...Κρίμα και χάθηκε η εξήγηση γιατί γράφεις σαν πίθηκας

δεν με ενδιαφερει ποιο ακκ ειχες η εχεις και σε ποιον κοσμο.

Και καλά κάνεις αλλά για πες μου κάτι.Με ποια λογική κρίνεις το τι ξέρω κ τι όχι αφού δεν ξέρεις τίποτα για εμένα ρε πιθήκι?

και ουτε πως εχανες χωρια με ενδιαφερει να μαθω.οταν βρεθουμε αντιμετωποι τοτε τα ξαναλεμε.

Αν και το άθλημα το έχω ψηλοαφήσει(βλ. καλοκαίρι βλ. το να μην το αντικαθιστω με την real life. που λες κ εσύ

μεχρι τοτε απλα εισαι αλλος ενας δηθεν προ που προσπαθει να κανει το κομματι του στο φορουμ.

Είπαμε με την κανονική σημασία της λέξεως δεν είμαι προ!Το ότι είσαι χαιβάνι κ σε δουλεύω είναι άλλο θέμα...Αλλά από τα στατς σου σίγουρα είμαι πιο προ από εσένα..Και χωρίς κοπλευ κ ιστορίες... :)

τελος γκουγκλαρε την λεξη 'παιχτης' για να μαθεις τα βασικα αγορινα μου.

Εσύ γκουγκλαρε την λέξη 'σεξ' αγορίνα μου μπας κ μάθεις για αρχή τα προκαταρκτικά!

Υ.Γ Έλα τσιου ;)
 

DeletedUser

καλα δεν διαβασα ολα οσα εγραψες.μιση σελιδα ιστορια.κουραστικο βρε αδερφε,

αα και που σαι.καλο το κολπακι με το κομματι-κομματι αλλα στην περιπτωση σου δειχνει ποσο καθυστερημενος εισαι.
δηλαδη μεχρι και ο 10χρονος αδερφος μου θα ειχε τα @@ να απαντησει σε ολοκληρο ποστ και οχι να κανει την κλασσικη ευξυπναδα να απανταει ξεχωριστα.αλλα τι να κανουμε.ειπαμε.ο θεος δεν σε προικισε με μυαλο.

και επειδη οπως εχει πει και ενας σοφος
δεν προκειτε ποτε να νικησεις μια λογομαχια με εναν ****.
θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει λογω πειρας.
οποτε σταματω την κουβεντα διοτι θα με νικησεις.

Υ.Γ.κυριε σειρηνακι το 'σεξ' τι ειναι;τρωγετε;;

αντε φιλια αγορινα μου.τα λεμε οταν θα εχεις μαθει τα βασικα.'πιθηκι':doh:(την ελεγα την λεξη με τους φιλους μου στο δημοτικο.ευχαριστω που εστω και εμμεσα που δειχνεις την ηλικια σου)
 

DeletedUser

Ironeagle.
αυτος εισαι;;;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ.
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ελα ρε βασιλια του αθληματος.διδαξε μας.κριμα να χεις τοσο σκιλλ μονος σου.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser19723

Ironeagle.
αυτος εισαι;;;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ.
:rolf::rolf::rolf::rolf:

ελα ρε βασιλια του αθληματος.διδαξε μας.κριμα να χεις τοσο σκιλλ μονος σου.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

καλο θα ειναι οταν κοιτατε τα στατιστικα να τα κοιτατε ολα...
Ironeagle.
Κόσμος 10 Καλύτερη κατάταξη: 1
Κόσμος 5 Καλύτερη κατάταξη: 7
Κόσμος 16 Καλύτερη κατάταξη: 8
:hmmm:
 

DeletedUser

κπαπ αγορι μου;;τι νευρακια ειναι αυτα;
προσβαλαμε τον personal γλυφτη σου και παρεξηγηθηκες;;
δεν το ξερα βρε ****τι.συγγνωμη κυριε κπαπ δεν θα επαναληφθει.θα του μιλαω στον πλυθηντικο μην εχεις και κρεβατομουρμουρα μετα :D
 

DeletedUser

καλα δεν διαβασα ολα οσα εγραψες.μιση σελιδα ιστορια.κουραστικο βρε αδερφε,

αα και που σαι.καλο το κολπακι με το κομματι-κομματι αλλα στην περιπτωση σου δειχνει ποσο καθυστερημενος εισαι.
δηλαδη μεχρι και ο 10χρονος αδερφος μου θα ειχε τα @@ να απαντησει σε ολοκληρο ποστ και οχι να κανει την κλασσικη ευξυπναδα να απανταει ξεχωριστα.αλλα τι να κανουμε.ειπαμε.ο θεος δεν σε προικισε με μυαλο.

και επειδη οπως εχει πει και ενας σοφος
δεν προκειτε ποτε να νικησεις μια λογομαχια με εναν ****.
θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει λογω πειρας.
οποτε σταματω την κουβεντα διοτι θα με νικησεις.

Υ.Γ.κυριε σειρηνακι το 'σεξ' τι ειναι;τρωγετε;;

αντε φιλια αγορινα μου.τα λεμε οταν θα εχεις μαθει τα βασικα.'πιθηκι'(την ελεγα την λεξη με τους φιλους μου στο δημοτικο.ευχαριστω που εστω και εμμεσα που δειχνεις την ηλικια σου)

καλα δεν διαβασα ολα οσα εγραψες.μιση σελιδα ιστορια.κουραστικο βρε αδερφε,

Δεν έχω καθυστερημένους στην οικογένεια μ πόσο μάλλον αδερφό που είμαι κ μοναχοπαίδι βλάκα

αα και που σαι.καλο το κολπακι με το κομματι-κομματι αλλα στην περιπτωση σου δειχνει ποσο καθυστερημενος εισαι.
Μόνο που όπως σίγουρα θα δούμε παρακάτω δείχνει το πόσο καθυστέρας είσαι εσύ καθώς φαίνεται είναι κάπως πιο περίπλοκο από αυτα που έχεις συνηθίσει κ έτσι δε μπορείς να απαντήσεις σωστά...

δηλαδη μεχρι και ο 10χρονος αδερφος μου θα ειχε τα @@ να απαντησει σε ολοκληρο ποστ

Ποστ είναι..κ έτσι ακριβώς ξέρεις τι λέω κ για ποιον λόγο ακριβώς ****ύλη...Απλά ή δεν έχεις την ικανότητα να το κάνεις ή είσαι τόσο ****ς που δεν μπορείς να το κάνεις.

αλλα τι να κανουμε.ειπαμε.ο θεος δεν σε προικισε με μυαλο.

Με προίκισε με αρκετό μυαλό ώστε να γράφω σωστά ελληνικά, να είμαι πιο έξυπνος από εσένα κ φυσικά να κάνω πολλά περισσότερα από εσένα.Βέβαια εσένα σε προίκισε ή όχι μετά την πτώση από το καλάμι το έχασες κ αυτο.Τα είπαμε πίθηκα!

και επειδη οπως εχει πει και ενας σοφος
δεν προκειτε ποτε να νικησεις μια λογομαχια με εναν ****.
θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει λογω πειρας.
οποτε σταματω την κουβεντα διοτι θα με νικησεις.

Στην προκειμένη περίπτωση ο ****ς είσαι εσύ αλλά είσαι τόσο ****ς κ άσχετος που δεν με νικάς

Υ.Γ.κυριε σειρηνακι το 'σεξ' τι ειναι;τρωγετε;;

Πανάθεμα σε δεν ξέρεις κ να απαντάς γμτ.Άστο βλακάκο με την ετυμολογία δεν το έχεις ;)

Αλλά σου είπα γκουγκλαρε το να μάθεις να μορφωθείς!

αντε φιλια αγορινα μου.τα λεμε οταν θα εχεις μαθει τα βασικα.'πιθηκι'(την ελεγα την λεξη με τους φιλους μου στο δημοτικο.ευχαριστω που εστω και εμμεσα που δειχνεις την ηλικια σου)

Δημοτικό ξε-δημοτικό γράφω σκέφτομαι κ γνωρίζω καλύτερα από εσένα οπότε μικρέ ξαναγύρνα στο προνήπιο
Ironeagle.
αυτος εισαι;;;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ.


ελα ρε βασιλια του αθληματος.διδαξε μας.κριμα να χεις τοσο σκιλλ μονος σου.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μόνο που όσο έπαιζα ήμουν Cxc και όχι 300...Κατά τα άλλα τα ξέρετε όλα βλαμμένοι χαχαχαχα


κπαπ αγορι μου;;τι νευρακια ειναι αυτα;
προσβαλαμε τον personal γλυφτη σου και παρεξηγηθηκες;;
δεν το ξερα βρε ****τι.συγγνωμη κυριε κπαπ δεν θα επαναληφθει.θα του μιλαω στον πλυθηντικο μην εχεις και κρεβατομουρμουρα μετα :D

Καλά νούμπακα όταν με τον κώστα πυξιδιάζαμε κάτι νουμπίδια σαν κ σένα εσύ βύζαινες ακόμα από την μάνα σου
 

DeletedUser

καλα φυσικα παλι δεν διαβασα ολες τις παραθεσεις που εκανες.απλα βαρετο.
το μονο που διαβασα ειναι στην αρχη.το βρε αδερφε ειναι ευκφραση.οπως το ρε φιλε.
αλλα εγω φταιω.στο δημοτικο δεν μαθαινονται αυτα.σορρυ φιλος

και κατι αλλο.ειπες για ορθογραφια.
προσπαθω να ξεκολησω απο τα γρεεκλισ.ο λογος;καταστρεφουν την ελληνικη γλωσσα και δυστυχως ημουν θυμα λογω ηλικιας.τωρα αν εσυ εχεις συγγενεια με τον μπαμπινιωτη και θελεις τα τελεια ελληνικα δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι.διαβαζε με τα λαθη η μην διαβαζεις καθολου.προτιμω το 2ο γιατι ειλικρηνα σε βαρεθηκα.δεν εχεις πολυ πλακα.ο κπαπ και ο choko ειναι πιο καλοι συνομιλητες.

αα και δεν λενε και αερολογιες.
 
Κορυφή