ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19723

Απλα θυμαμαι τι λεγατε τοτε για οταν εφυγαν καποιοι και πηγαν cxc, μαλλον ξεχασες, περασε και καιρος απο τοτε,, Λασπη δεν προσπαθω να ριξω, δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος, απλα για ενα φεγγαρι που ειμουν μελος των 300 εβλεπα στο φορουμ που λεγατε οτι καλυτερα διαγραφη παρα με cxc, διορθωσε με αν κανω λαθος! και αυτοι που φυγαν θυμασαι γιατι φυγαν? Ειχατε ενα φασιστικο συστημα στο φορουμ η κου*****στικο αν το θες αλλιως, εγραφες κατι και αν δεν ταιριαζε στην ιδεολογια σας (που εισασταν καμια 10αρια ατομα κ μαλωνατε τοτε για το ποιος εχει προνομια και ποιος ειναι αρχηγος) το σβηνατε χωρις δευτερη σκεψη, κατι σαν διαγραφη απο το κκε ας το πουμε κ ετσι, υπαρχουν ακομη ατομα απο cxc που ειχαν φυγει απο εσας που μπορουν να πουν το ιδιο μ αυτο που λεω εγω, αν δεν εχουν σταματησει βεβαια μιας που εχω καιρο να μιλησω μαζι τους,,

στο ξαναλεω οτι αλλη η cxc επι εποχης τουρλουμπουκι και αλλη η μετα...
ειμουν και εγω ενας απο αυτους που ελεγαν διαγραφη παρα cxc τοτε...δεν το κρυβω.Απο την στιγμη που παρατησε το παιχνιδι ο τουλουμπουκι αλλαξαν πολλα πραγματα στο παιχνιδι,αλλη διοικηση,αλλη φυλη.Απλως το ονομα περεμεινε...Οσο για τα προνομια ,ποτε δεν μαλωσαμε...,αρχηγοι ειμασταν εγω και ο βαγγελης,δεν νομιζω να εχει αλλαξει τιποτα απο τοτε....:hmmm:
οσο για αυτους που εφυγαν ,εφυγαν γιατι τοτε ειχε γινει συμαχια με την μυρ,πραγμα που δεν ηθελαν....
 

DeletedUser11555

Επισης αν εσυ ειχες στο προφιλ σου την λεξη προδοτες θα μπορουσες να συνεργαστεις μαζι τους? δεν θεωρεις μεγαλη λεξη την προδοσια? μονον εγω την θεωρω μεγαλη κουβεντα? Δες αλλον εναν παιχτη σας που εχει ακριβως το ιδιο κειμενο μιας κ αυτος σταματησε λογικα και ξεχασατε να διορθωσετε το προφιλ του (mentos o maxhths),, Σεβομαι οτι ειναι ενα παιχνιδι που οι περισοτεροι απλα το παιζουμε για να ξεχασουμε τα πραγματικα μας προβληματα, αλλα πρεπει να εχεις και αρχες, αν δεις οτι το χανεις το παιχνιδι δεν πας για παρατραγουδα, χανεις και συνεχιζεις, βαζεις τα δυνατα σου στον επομενο κοσμο κ ευχεσαι να εισαι με τους νικητες αυτη τη φορα, ετσι παει, μια χανεις μια κερδιζεις,, Επισης πεφτει ξεκατινιασμα και ο ενας προσβαλει τον αλλο,, σε κανα 2-3 κοσμους εχετε σκεφτει οτι θα τα φερει ετσι η ζωη και πιθανοτατα θα ειστε συμπαικτες? Επιπεδο κρατηστε και καμια μπιρα να πιουμε ολοι μαζι να χαλαρωσουμε δεν τρεχει και τιποτα,,

p.s.: Που σαι ρε el toro οταν σε χρειαζομαι?
 

DeletedUser19723

που θες να καταληξεις με ολα αυτα?? ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει στο προφιλ του,και να εκφραζει τις αποψεις του...,δημοκρατια εχουμε....
 

DeletedUser

που θες να καταληξεις με ολα αυτα?? ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει στο προφιλ του,και να εκφραζει τις αποψεις του...,δημοκρατια εχουμε....

η ουσια ειναι μια και ο μπακλαβας γωνια.....λοιπον για να τελιωνουμε.....ειδατε οτι κινδυνευετε να χασετε εναν κοσμο τον οποιο προσπαθησατε να γυρισετε με θεμιτους αλλα κυριως με αθεμιτους τροπους και γι αυτο τωρα που ζοριστικατε το ριξατε ολοι(πλην ελαχιστων ευτηχως εξαιρεσεων)σε εναν οχετο χαρακτηρισνων και προσβωλων απεναντι στους εχθρους σας...ολα καλα ρε σεις τι θετε να ακουσετε??
ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΧΤΟΥΡΕς ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ,ΜΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΗ ΦΑΠΑ ΤΟΥς ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥς 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΘΕΟΙ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ
αλλα στο τελος θα χασετε απο εμα τα νουμπια διοτι εμας δουλευει καλυτερα το μυαλο μας...ΑΝΤΕ ΠΑΤΗΣΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΩΡΑ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΤΕ.....:rolf:

Υ.Γ. σορυ για το ξεσπασμα μου αλλα μας σκασατε με την αλαζονια σας καποιοι εδω μεσα...εχετε κανει ενα παιχνιδι τροπο ζωης...τραβατε καλυτερα στον τσιπρα να σας στηριξη ιθικα και σωματικα...
 

DeletedUser11555

που θες να καταληξεις με ολα αυτα?? ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει στο προφιλ του,και να εκφραζει τις αποψεις του...,δημοκρατια εχουμε....

Οχι φιλε μου, το μονο που δεν ειχατε σαν 300 ηταν η Δημοκρατια (στο ξαναλεω: απλα ξεχασατε στις επιτηρησεις να σβησετε τα λεγομενα αυτα απο καποια προφιλ),, Και επισης, αυτο δεν το ειχατε ολοι στο προφιλ υποχρεωτικα? Ηταν κ αυτος νομος Δημοκρατιας?
Δεν χρειαζεται να καταληξω καπου, απλα μια παρατηρηση εκανα σε ολα αυτα που λετε για 300-cxc και τις σχεσεις σας πριν γινετε "αδερφες φυλες".. Θα στο πω και γω τωρα για να τελειωνουμε με δαυτο,, Αν τυχει ποτε στον κοσμο ετουτο και συμμαχισουμε τοτε εγω θα πατησω διαγραφη στα σιγουρα,, Καποιοι τα τηρουν αυτα που λενε,, Δοκιμασε με αν θες,, Τοσα χρονια στις φυλετικες ειδαν πολλα τα ματια μου, πιστεψε με,,
 

DeletedUser19723

Οχι φιλε μου, το μονο που δεν ειχατε σαν 300 ηταν η Δημοκρατια (στο ξαναλεω: απλα ξεχασατε στις επιτηρησεις να σβησετε τα λεγομενα αυτα απο καποια προφιλ),, Και επισης, αυτο δεν το ειχατε ολοι στο προφιλ υποχρεωτικα? Ηταν κ αυτος νομος Δημοκρατιας?
Δεν χρειαζεται να καταληξω καπου, απλα μια παρατηρηση εκανα σε ολα αυτα που λετε για 300-cxc και τις σχεσεις σας πριν γινετε "αδερφες φυλες".. Θα στο πω και γω τωρα για να τελειωνουμε με δαυτο,, Αν τυχει ποτε στον κοσμο ετουτο και συμμαχισουμε τοτε εγω θα πατησω διαγραφη στα σιγουρα,, Καποιοι τα τηρουν αυτα που λενε,, Δοκιμασε με αν θες,, Τοσα χρονια στις φυλετικες ειδαν πολλα τα ματια μου, πιστεψε με,,

τα εν οίκω μη εν δημο ελεγαν οι αρχαιοι...
δεν νομιζω να σε αφορα και να αφορα το τι καναμε σαν φυλη πριν 8-9 μηνες πριν.Και δημοκρατια να μην ειχαμε,δεν κρατουσαμε κανεναν μεσα με το ζορι,οπως και τα παιδια που εφυγαν ,πηγαν στο καλο...Οσο για τις επιτηρησεις ειναι αστειο να το λες μετα απο 8-9 μηνες...επιτηρηση τοσο δεν μπορεις να κρατησεις...
οσο τα περι συμαχιας που λες...η διπλωματια μας εκλεισε...Ελπιζω αυτο να σου αρκει..
 

DeletedUser11555

Επίσης θα λέγαν και τον εχθρόν φίλον ποιείν και ευεργετείν στην περίπτωσή σας..
 

DeletedUser21791

λεωνιδα σε ειχα για σοβαρο αλλα μαλλον δεν εισαι.φαινετε οτι δεν εχετε καταφερει να κλεισετε ποτε σας κοσμο κ θα κανετε το παν για να τον κλεισετε.οπως ειπε κ ο πανος πιο πανω να σας αφησουμε να κανιβαλισετε κ μετα απο ενα μηνα που θα ειστε 30 εκ μπροστα να μας πειτε τωρα κλεινουμε τον κοσμο?
εμεις εχουμε μαθει να κερδιζουμε αλλα και να χανουμε δ εξερω αν θυμασαι στον 10 που παιζαμε μαζι, γτ μαλλον ειχες δει πυξιδα τοτε ηδη εσυ,οταν χασαμε τον πολεμο (δεν εχει σημασια το πως) δεχτηκαμε την ηττα μας κ πατησαμε διαγραφη λογαριασμοι που ημασταν νουμερο 1,7,10,15.ολοι εκτος απ τον ομηρο κ ενω μας παρακαλουσαν να μπουμε σε αλλες φυλες.
εχουμε αποδειξει λοιπον οτι ξερουμε να κερδιζουμε (κ14) αλλα κ να χανουμε (κ10).παιζουμε για να κερδισουμε αλλα δε κανουμε το παν για αυτο.το οτι δε σχολιαζεις ενα σωρο γελοια πραγματα που εχετε κανει (βλεπε μπαν ντιαμπλο κ.α.) η οτι δε θες να καταλαβεις οτι δεν εχει καμια σχεση τοτε που ο κοσμος ηταν 75-25 κ δε θελαμε να καουμε με τωρα που ειναι 55-45 δειχνει κατα ποσο εχεις δικιο σ αυτο που λες.μας εχεις πρηξει με τους ανενεργους(ανενεργοι εγιναν πολλοι μετα που χτυπηθηκαν οπως κ πολλοι δικοι μας που τους χτυπουσατε κ τους ψαχναμε)βρες αλλη καραμελα λοιπον.
κ αν οντως το προβλημα σας ηταν το καλοκαιρι μεχρι τελος αυγουστου αντε να ειχαμε κανει 50-50 το 55-45 που ειναι τωρα κ να πεζαμε με ισους ορους αλλα επειδη ξερεις κ εσυ κ οι αλλοι φαπες πω απ τη στιγμη που οργανωθηκαμε κ αποφασιαμε να παιξουμε δεν εχετε καμια τυχη τρεχετε μπας κ προλαβετε να κλεισετε τον κοσμο.

το οτι ερχονται στο εξωτερικο παικτες ασχετοι με κ16 κ σας κραζουν ουτε αυτο σας λεει κατι?βλεπετε το δεντρο(κλεισιμο κοσμου)κ δε βλεπετε το δασος(οτι μολις χτυπηθηκατε καταρευσατε σαν χαρτινος πυργος)
αφου σας ικανοποιει κ χερεστε με αυτο το ρεζιλικι εγω παω πασο.
με αυτη τη νοοτροπια δε θα μαθετε ποτε ουτε το παιχνιδι ουτε την ευχαριστηση που σου δινει το να μαχεσε .
προτιματε να παιξετε ριμ ,κανιβαλιστε ,καντε αιτησεις,φωτοσοπ κ πολλα αλλα που δε μπορω καν να φανταστω παρα να στειλετε καμια επιθεση, βγαινουν ενα καρο χωρις ονομα κ λενε βλακειες κ δε τους μαζευεις ,βγαινει ο οδιρμος κ το παιζει προ κ δε του λες να κατσει στα αυγα του που οποιοσδηποτε καλος παικτης θα δει τα στατς του θα βαλει τα γελια.

τελικα νομιζα οτι ησουν λιγακι πιο σοβαρος αλλα απ αυτα που διαβαζω η ειχα κανει λαθος η σε καναν σαν τα μουτρα τους
ως γνωστον ισχυει οτι αν κατσεις με το στραβο το πρωι θα αλληθοριζεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24604

Να θυμάστε ένα παιχνίδι είναι και το απολαμβάνει αυτός που το παίζει δίκαια και με τους κανόνες του αλλά πάνω απ'όλα τιμώντας τους συμμάχους του και με σεβασμό προς τους υπόλοιπους παίκτες του παιχνιδιού.


βρε βρε..

τι εγινε εδω???:ban:
 

DeletedUser21791

http://prntscr.com/djv4c

κ μετα το χτεσιμο μας πλανο που εφευγαν οι αιτησεις απο σας με καρτελες για να φευγουν πιο γρηγορα να τα αποτελεσματα μπλοκαρατε το κεντρο υποστηρηξης:rolf:

μπαναριστικε παιδακι απο σας με 4 εκ λογαριασμο?:wow:
πως εγινε αυτο.εσεις απ οτι ξερω ειστε αγγελουδια κ παιζετε με το σταυρο στο χερι

http://prntscr.com/djvj3:grrr:
 

DeletedUser

Να θυμάστε ένα παιχνίδι είναι και το απολαμβάνει αυτός που το παίζει δίκαια και με τους κανόνες του αλλά πάνω απ'όλα τιμώντας τους συμμάχους του και με σεβασμό προς τους υπόλοιπους παίκτες του παιχνιδιού.


βρε βρε..

τι εγινε εδω???:ban:

Είναι δίκαιος κατα ...........βάθος xD

http://www.youtube.com/watch?v=qZGqOFHVzMM
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αγαπητα μελη των ψιψινων πριν κανετε εγγραφη σε ενα κοσμο διαβαζετε τις ρυθμισεις του.:oops:
κανενας προ παιχτουρας δεν δικαιολογειτε να μην ξερει τις ρυθμισεις του κοσμου που παιζει.:hmmm:
οσο για του ΦΠΑ . Ειναι αρκετα διαβασμενοι αν και νουμπαδες .
μπορει να εχετε τον σταυρο και να σας εκανε να νιωσετε οτι υπαρχετε αλλα δεν σας εδωσε τον κοσμο γιατι αργησε να διαβασει τις ρυθμισεις. ο χρονος πλεον κυλαει αρα ειναι μια καλη ευκαιρια να σταματησετε το καψιμο και το ανοιγμα των 40 καρτελων γιατι μονο με αυτο το τροπο επιτυγχανεται (κατα τα λεγομενα σας )
μεσα σε 2 δευτερα να φυγουν 10 τρενακια σε μιλισεκοντ και σε διαφορετικα χωρια .
απο τοτε που γνωρισε τα καλα παιδια (προ) ο σταυρος εχει μαθει ολους να παιζουν κατ αυτο τον τροπο με αποτελεσμα με τις πραξεις σας να χαλασετε ενα παιχνιδι γιατι θελατε απο την αρχη να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ θυσιαζοντας παιχτες στο βωμο της τεχνολογιας :oops:
 

DeletedUser

http://prntscr.com/djv4c

κ μετα το χτεσιμο μας πλανο που εφευγαν οι αιτησεις απο σας με καρτελες για να φευγουν πιο γρηγορα να τα αποτελεσματα μπλοκαρατε το κεντρο υποστηρηξης:rolf:

μπαναριστικε παιδακι απο σας με 4 εκ λογαριασμο?:wow:
πως εγινε αυτο.εσεις απ οτι ξερω ειστε αγγελουδια κ παιζετε με το σταυρο στο χερι

http://prntscr.com/djvj3:grrr:

αν εσφαλε καπου να τιμωρηθει και ας ειναι και 10 μυρια λογαριασμος....παλι θα χανετε :rolf:
 

DeletedUser21791

αγαπητα μελη των ψιψινων πριν κανετε εγγραφη σε ενα κοσμο διαβαζετε τις ρυθμισεις του.:oops:
κανενας προ παιχτουρας δεν δικαιολογειτε να μην ξερει τις ρυθμισεις του κοσμου που παιζει.:hmmm:
οσο για του ΦΠΑ . Ειναι αρκετα διαβασμενοι αν και νουμπαδες .
μπορει να εχετε τον σταυρο και να σας εκανε να νιωσετε οτι υπαρχετε αλλα δεν σας εδωσε τον κοσμο γιατι αργησε να διαβασει τις ρυθμισεις. ο χρονος πλεον κυλαει αρα ειναι μια καλη ευκαιρια να σταματησετε το καψιμο και το ανοιγμα των 40 καρτελων γιατι μονο με αυτο το τροπο επιτυγχανεται (κατα τα λεγομενα σας )
μεσα σε 2 δευτερα να φυγουν 10 τρενακια σε μιλισεκοντ και σε διαφορετικα χωρια .
απο τοτε που γνωρισε τα καλα παιδια (προ) ο σταυρος εχει μαθει ολους να παιζουν κατ αυτο τον τροπο με αποτελεσμα με τις πραξεις σας να χαλασετε ενα παιχνιδι γιατι θελατε απο την αρχη να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ θυσιαζοντας παιχτες στο βωμο της τεχνολογιας :oops:

κουνα λιγο το κεφαλι σου να δεις αν εχει τπτ μεσα.


βρε το ρεμπελακο που βγηκε παλι απ την τρυπα του.κ μονο οτι ειχες χαθει για πολλες μερες απ το εξωτερικο κ τωρα ξεσπαθωνεις παλι δειχνει τι ****** εισαι.απο κει κ μετα ο τροπος που παιζεις δειχνει κ τι πιανεις σαν παιχτης ,τραβα στο ριμ αγορι μου να παιξεις με τα βαρβαρα κ τους παικτες με χωρια 100 ποντους κ ασε αυτους που ξερουν το παιχνιδι να παιζουν στις κεντρικες ηπειρους.εμαθα επαιζες κ στον 10 παιχταρα μουυυυυ δε σε ειχα παρει χαμπαριοτι υπηρχες τοτε γτ απ οτι εμαθα κ εκει μαζευες χωρια στο ριμ.
εδω βεβαια βεβαια εσενα κ τον οδριμο σας τρεμουμε εγω κ ο κπαπ.τι να προτιθυμηθω τα δεκαδες χωρια που εχουμε χασει απο σας?τα αμμεσα ρικλειμ που κανετε μολις παρουμε χωριο?τα τρενα που μας εχετε κοψει(γτ ποιος αλλος να τα χεις κοψει εκτος απο σενα παιχταρα μου),τις κοκκινες που μας εχεις δωσει οταν σου κανουμε επιθεση? η τις χιλιαδες φεικ που στελνεις σε καθε πλανο σας κ μας κανεις να κλεισουμε τον υπολογιστη?

συμπερασμα: οι γονεις τα παιδια οταν ειναι μικρα δε πρεπει να τα χτυπανε γτ τους προκαλουν μονιμες βλαβες
:grrr2:
 

DeletedUser

εγω τουλαχιστον εμαθα να παιζω και οχι να τρεχω πισω απο τον προ να μου μαθει καθε τι το οποιο θα με κανει προπαιχτουρα και εμενα
οσο για τον 10 αλλος κοσμος αλλα αφεντικα και αλλες ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ
ποτε πια θα το καταλαβετε??

αλλα ειπαμε αν δεν κερδισετε ειστε ικανοι να τα βαλετε με τον σταυρο γιατι δεν σας εμαθε και αυτον τον τροπο
τρεχατε ποδαρακια μου μπας και προλαβετε το φως.

και μην μου λες για παιχτικες ικανοτητες διοτι παλι δεν μετραει
αλαξτε και κανα νουμερο ****ΑΚΙ ισως καταφερετε να κλεισετε τον κοσμο πριν ακομα ανοιξει
κυριε πριντ σκριν
αντε για βουτια μπας και βρεις τιποτα αλλο περα απο τις φυλετικες
:wow:
 

DeletedUser21791

μα τι βλακειες λες για το σταυρο ρε ασχετε.αφου δε ξερεις τι μιλας.κ ποιος εισαι πες μου για να δω αμα εμαθες να παιζεις γτ κ ο οδιρμος το ιδιο λεει:rolf:
 

DeletedUser

αυτον τον ασχετο θα βλεπεις χωρις σκιλς μιας και αυτο σε νοιαζει
οταν θα κλεινει τον κοσμο .διοτι διαβασε και καταλαβε τις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ πραγμα το οποιο
δεν εκανες εσυ ποτε ...:hmmm:

να δουμε τι θα νοιαζει οτι εχασες απο εναν παιχτη με εξαιρετες παιχτικες ικανοτητες
η απο ενα βαρβαροφαγο σαν εμενα :cop:
 

DeletedUser21791

ποιος σου πε οτι με νοιαζουν οι ρυθμισεις?εμενα με ενδιαφερει οσο παιζω να περνω χωρια κ να ριχνω πυξιδα σε μερικους σα κ σενα.κ γενικοτερα να δινω μαχες.τωρα αν εκμεταλευτεις μια ηλιθια ρυθμιση κ κλεισει ο κοσμος για μενα που σου εχω τρελανει στην καρπαζια χαμενος θα εισαι.

το ονοματακι σου ντραπηκες να το πεις?
 

DeletedUser

εμενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δε νομιζω τακη

αντε γεια παω για μπυριτσα μιας και ο χρονος κυλαει και ειναι πολυτιμος
καλο καψιμο οσο για πυξιδα
πηγαινε αγορασε μια.
ποτε δεν ξερεις που μπορει να σου χρειαστει

:grrr2: :cop:
:wow:
 
Κορυφή