Ακαδημία και Διαχειρηστής λογαριασμού

  • Δημιουργός θέματος σκουλήκι
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλημέρα,επειδή ξύπνησα με έμπνευση να σας πω την ιδέα μου.
Νομιζω θα ήταν πολύ εξυπηρετικό να μπορούσαμε στον διαχειριστή λογαριασμού να ρυθμίσουμε να κόβει νομισματα αυτόματα μολις μαζέψει πόρους σε όποιο χωριο θέλουμε ή και γιατί όχι και αριστοκράτες.!

Ελπίζω να΄είναι εφικτή η ιδέα μου,την καλημέρα μου :cop:
 

DeletedUser

Κάλο μού φαίνεται και εμένα αλλα πολύ δύσκολο μήπως ενοείς να έχει μια επιλογή που να μπορείς να την πατήσεις και οταν θα έχεις τους πόρους να το κάνει αυτόματα...
"Εγω απο αυτά που είπες κατάλαβα πως ενοείς κάθε φορα που θα έχει τους πόρους να το κάνει συνέχεια :)
 

DeletedUser

εννοώ να ρυθμιζεις εσυ σε ποια χωρια θέλεις να το κάνει.
όπως π.χ ειναι η αγορά,ρυθμιζεις εσύ τον διαχειρηστή που θα στείλει πορους και πότε και αν δεν υπάρχουν πόροι δεν κανει την ενεργεια.
Να μπορω να βάλω πχ στο 1ο μου χωριο πρότυπο που να τυπωνει μονο του νομισματα οταν έχει πορους :) ή καπως έτσι τελος πάντων ...:D όποτε δεν θέλω να τυπώνει να μπορώ να το απενεργοποιήσω.
 

DeletedUser

αυτό θα είναι πολύ δύσκολο να γίνει...
η ιδέα είναι καλή τώρα πόσο εφικτό είναι να γίνει δεν ξέρω "Ισως να έχει και έναν βαθμό δυσκολίας για να το χρησιμοποιήσεις"... και πολύ χρόνο προετημασίας...:)
 

DeletedUser

καθολου καλο...τους πορους κατα πασα πιθανοτατα να τους θες για κατι αλλο..ασε π 4 κλικ ειναι ολα και ολα!
 
Κορυφή