Αναπλήρωση μόνιμων αμυνών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10782
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10782

ξέρετε τι θα ήταν καλό εκεί στο μέρος συγκέντρωσης μαζί με το ιστορικό, τα αγαπημένα, το τελευταίο κτλ
να είχε και ένα κουμπί που όταν το πατάς να σου βγάζει λίστα με τα χωριά
στα όποια έχεις ήδη εγκαταστημένη βοήθεια

να πατάς αυτό που θες και να μπαίνουν οι συντεταγμένες στο μέρος συγκεντρώσεις


6d7cd3b9757e42789e65971.png

εδώ λέω να το έχει

όπου να βάζεις κατευθείαν τις συντεταγμένες χωρίς να αλλάζεις 37 σελίδες και χωρίς 50 κλικ
σε 2000 χωριά γλυτώνεις 7000 κλικ....
 

DeletedUser

Αναλογα... Τα αγαπημένα πως τα χρησιμοποιείς?

Αν δεν τα χρησιμοποιείς πλήρως μπορείς να το κάνεις ετσι..Δλδ σε κάθε χωριό που έχεις εγκατεστημένη βοήθεια να το έχεις στη λίστα αγαπημένα...
 

DeletedUser10782

και πάλι δεν θα ξέρω ποιο χωριό είναι για ποιο μια και τα αγαπημένα είναι τα ίδια σε όλα τα χωριά....
 

DeletedUser

Περίπου πως θες να είναι αυτη η επιλογή ...Δηλαδή τί να γραφεί???


Σε ρωτάω γιατι μεχρι στιγμής αυτα που λες μπορουν να τα καλυψουν τα αγαπημενα...
 

DeletedUser3267

Θα προσπαθησω να βελτιωσω την ιδεα.
Απο το Μέρος συγκέντρωσης --> Στρατεύματα
διπλα (αριστερα) απο το καθε χωριο οπου υπαρχουν στρατευματα, να υπαρχει επιλογη "Στειλε στρατευματα". Πατωντας θα πηγαινει πισω στο μερος συγκεντρωσης, με συμπληρωμενες τις εκαστοτε συντεταγμενες.
 

DeletedUser

Αν καταλαβα καλα τι εννοεις ...Υπαρχει ήδη σε Premium λογαριασμο...
 

DeletedUser3267

Θα προσπαθησω να βελτιωσω την ιδεα.
Απο το Μέρος συγκέντρωσης --> Στρατεύματα

Διπλα (αριστερα) απο το καθε χωριο οπου υπαρχουν στρατευματα, να υπαρχει επιλογη "Στειλε στρατευματα". Πατωντας θα πηγαινει πισω στο μερος συγκεντρωσης, με συμπληρωμενες τις εκαστοτε συντεταγμενες.

Αυτο δεν νομιζω να υπαρχει
 

DeletedUser

Αν είναι αυτο που εχω καταλαβει.. Εννοει στο χαρτη πατωντας σε ενα χωριο να σου βγαζει την επιλογη Στειλε Στρατευματα και να γυρναει στο Μερος Συγκεντρωσης με ετοιμες συντεταγμενες..
Αν είναι αυτο υπαρχει ήδη...
 

DeletedUser3267

Οχι
Εννοει να μπορεις να βλεπεις που βρισκονται τα στρατευματα του χωριου.
Αυτο υπαρχει ηδη, πας Μέρος συγκέντρωσης --> Στρατεύματα
Αυτο που δεν υπαρχει ειναι η επιλογη διπλα σε καθε ενα χωριο που υπαρχουν τα στρατευματα σου, που να λεει: "Στειλε στρατευματα" (σε καθε ενα απο αυτα τα χωρια) για να μποεσεις να αναπληρωνεις και να ξαναστελνεις στρατο στα χωρια που υποστηριζεις.
 

DeletedUser10782

όχι ακριβώς αυτό που λέει ο mass

παράδειγμα: εγώ αυτή τι στιγμή στο μέτωπο έχω 10 χωριά, σε κάθε ένα από αυτά έχω μέσα 10 αμυντικά μόνιμα από χωριά μου που είναι πίσω στα μπλε....

τρώω 5 επιθέσεις και έχω απώλειες 100 δόρια από κάθε αμυντικό, για να τις αναπληρώσω δηλαδή για να τις ξανά-στείλω στο χωριό που ήταν πρέπει να κάνω ολόκληρη ιστορία για να βρω σε ποιο χωριό είναι....
για να μην γίνεται όλο αυτό να υπάρχει ένα κουμπί στο μέρος συγκέντρωσης από το οποίο να περνάς τις συντεταγμένες κατευθείαν
2738797ffb9d4912936e805.png



δεν έχει απολύτως καμία σχέση με τα αγαπημένα μια και τα αγαπημένα είναι ΤΑ ΊΔΙΑ για όλα τα χωριά ενώ αυτό για κάθε χωριό στου οποίο το μέρος συγκέντρωσης βρίσκεσαι σου βγάζει το ανάλογο χωριό/χωριά

επίσης θα μπορούσε να μπει στο μέρος συγκέντρωσης ένα είδος σημειωματάριου, που θα μπορούσες να αποθηκεύεις το εν λόγο χωριό ή και χρόνους, attack planer και άλλα όπου να μην χρειάζεται να αλλάζεις καρτέλα για να σιγουρευτείς ας πούμε για τον χρόνο....
 
Κορυφή