χρονος στο μερος συγκεντρωσης

  • Δημιουργός θέματος Q-G--
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

εχω μια ιδεα που ισως θα βοηθουσε αρκετα τους αμυνομενους παιχτες στο να κοψουν αριστους αλλα και τους επιτεθομενους στο να στειλουν στον καταληλο χρονο μια επιθεση!!!

η ιδεα μου εχει ως εξης!!!

θα ηθελα δυπλα απο τον χρονο που λεει στο μερος συγκεντρωσης να ειχε και κλασματα του δευτερολεπτου να μετρανε... αυτο πιστευω θα βοηθουσε καπως στην ακρυβια!!!

ευχαριστω πολυ παρακαλω πειτε μου αν γυνετε θα ηθελα να δω κατι τετοιο!!!
 

DeletedUser

συμφωνω,αλλα μονο σε επιπεδο δεκατων του δετευρολεπτου...αντε εκατοστων... οχι και χιλιοστων γιατι θα ειναι κουραστικο
και βασικα οχι μονο στο μερος...παντου να προστεθει στο ρολοι!
 

DeletedUser

γιατι να μην γινει ομως? και αλλες "πολυτελειες" οπως τις αποκαλεις εχει το γκειμ που το κανουν ομως καλυτερο και να ξεχωριζει απο ολα τα υπολοιπα παιχνιδια μπροουζερ
 

DeletedUser18787

Γιατι στο τελος δε θα βαζουμε ικανοτητες, θα τα εχουμε ολα ετοιμα.

Βαλτε το να αναβοσβηνει στο σωστο χιλιοστο για να μην κλικαρετε λαθος, κριμα ειναι.
 

DeletedUser

οι αλλαγες που ζητας φιλε Q-G-- ειναι στο gameplay, αρα πρεπει να το εγκρινει πρωτα ο Mad και μετα να στειλουν την ιδεα στα κεντρικα παγκοσμια γραφεια, οπου θα σηζητηθει. Και καπου εκει σταματουν τα ονειρα, επειδη εμπλεκεται η γραφειοκρατια. Λογικα αν γινει θα γινει στην επομενη εκδοση, και για να μπει στους υπαρχοντες κοσμους, θα περιμενεις 2-3 χρονια:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Kάθε ******ιόζης λέει ότι θέλει.Συμφωνώ με την ιδέα.


[swt] Ποινή για Απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλώ προσέξτε πως εκφράζεστε προς τους άλλους χρήστες του φόρουμ.[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18787

οι αλλαγες που ζητας φιλε basketbill ειναι στο gameplay, αρα πρεπει να το εγκρινει πρωτα ο Mad και μετα να στειλουν την ιδεα στα κεντρικα παγκοσμια γραφεια, οπου θα σηζητηθει. Και καπου εκει σταματουν τα ονειρα, επειδη εμπλεκεται η γραφειοκρατια. Λογικα αν γινει θα γινει στην επομενη εκδοση, και για να μπει στους υπαρχοντες κοσμους, θα περιμενεις 2-3 χρονια:rolf:

Δε ζητησα εγω καμια αλλαγη, αντιθετως ειπα οτι ειναι πολυτελεια. Μπερδεψες τα ποστ φιλε.

@ Mr Amazing δεν καταλαβα το υφος σου αλλα δεν πειραζει. Να 'σαι καλα, ειτε αναφεροσουν σε μενα ειτε οχι.
 

DeletedUser

Δε ζητησα εγω καμια αλλαγη, αντιθετως ειπα οτι ειναι πολυτελεια. Μπερδεψες τα ποστ φιλε.

@ Mr Amazing δεν καταλαβα το υφος σου αλλα δεν πειραζει. Να 'σαι καλα, ειτε αναφεροσουν σε μενα ειτε οχι.

Οχι φιλε δεν πηγαινε σε εσενα...:)
 

DeletedUser

Δε ζητησα εγω καμια αλλαγη, αντιθετως ειπα οτι ειναι πολυτελεια. Μπερδεψες τα ποστ φιλε.



:rolf::rolf::rolf: δεν το εννουσα σε εσενα, σε εκεινο που εκανε το ποστ το εγραψα, απλα επειδη μπηκα απο το κινητο συγχυσα το ονοματα φιλε:doh: σορρυ
Mr. amazing::noob:
 
Κορυφή