εξηγηστε μου κατι!

  • Δημιουργός θέματος MRebellion
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

η ειρηνη τελειωνει 27 δεκευμβριου ωρα 23:59:00 δηλαδη 1 λεπτο πριν τις 28;;
 

DeletedUser15029

η ειρηνη τελειωνει 27 δεκευμβριου ωρα 23:59:00 δηλαδη 1 λεπτο πριν τις 28;;

η ειρηνη ειναι ΕΩΣ 27 οχι και 27
Δηλαδη 27/12 00:01 σταματαει το φαι και το πιοτο και αρχιζουν να λειτουργουν
κανονικα παλι ολα
 

DeletedUser6091

[mad]πιάνει και τις 27 του μηνα κανονικά. Ναι λοιπόν 1 λεπτό πριν τις 28.

[/mad]
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
[mad]πιάνει και τις 27 του μηνα κανονικά. Ναι λοιπόν 1 λεπτό πριν τις 28.

[/mad]



Ειναι σιγουρο αυτο? δηλαδη εγω αν στειλω επιθεση στις 27/12/2011 ωρα 23:59 θα λειτουργησει σωστα? η κανεις παλι λαθος και θα το αλλαξεις τελευταια στιγμη και θα τρεχουμε?:hmmm:

θελουμε μια απαντηση η οποια θα στεκει... :oops:

μπορουμε να χτυπησουμε στις 27/12/11 και ωρα 23:59 ? :axe:
 

DeletedUser6091

Ειναι σιγουρο αυτο? δηλαδη εγω αν στειλω επιθεση στις 27/12/2011 ωρα 23:59 θα λειτουργησει σωστα? η κανεις παλι λαθος και θα το αλλαξεις τελευταια στιγμη και θα τρεχουμε?:hmmm:

θελουμε μια απαντηση η οποια θα στεκει... :oops:

μπορουμε να χτυπησουμε στις 27/12/11 και ωρα 23:59 ? :axe:

[mad]Ποτε έκανα κάποιο λάθος και χρειάστηκε να τρέξετε? Μια λάθος διατύπωση έκανα σε ingame ανακοίνωση την οποια διόρθωσα περίπου 2 λεπτά μετά και αφορούσε την περίοδο ειρήνης που θα ξεκινούσε 20 ώρες μετά την ανακοίνωση άρα δεν χρειάστηκε να τρέξει κανένας. Και φυσικά το λάθος της διατύπωσης ήταν 1 λεπτό η αλλιώς 60 δευτερόλεπτα. Μην μελοδραματοποιείτε τις καταστάσεις παρακαλώ αγαπητέ παίκτη.

Στην ερώτηση σας τώρα, στις 23:59:00 ΔΕΝ μπορείτε να επιτεθείτε. Μπορείτε να επιτεθείτε (να φτάσει δηλαδή επίθεση) στις 23:59:01

Καλή σας συνεχεια και χρονια πολλά.

[/mad]
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ωραια, με εχετε καλυψει, ευχαριστω πολυ!

Χρονια πολλα κι απο'μενα!
 

DeletedUser7539

Tο σιγουροα παντως ειναι οτι οι μισοι παικτες απο ολους τους σερβερ σημερα ( Δευτερα ) το βραδυ θα στειλουν επιθεσεις για την αλλαγη τις μερας.
Καρατσεκαρισμενο :D
 

DeletedUser

[mad]Ποτε έκανα κάποιο λάθος και χρειάστηκε να τρέξετε? Μια λάθος διατύπωση έκανα σε ingame ανακοίνωση την οποια διόρθωσα περίπου 2 λεπτά μετά και αφορούσε την περίοδο ειρήνης που θα ξεκινούσε 20 ώρες μετά την ανακοίνωση άρα δεν χρειάστηκε να τρέξει κανένας. Και φυσικά το λάθος της διατύπωσης ήταν 1 λεπτό η αλλιώς 60 δευτερόλεπτα. Μην μελοδραματοποιείτε τις καταστάσεις παρακαλώ αγαπητέ παίκτη.

Στην ερώτηση σας τώρα, στις 23:59:00 ΔΕΝ μπορείτε να επιτεθείτε. Μπορείτε να επιτεθείτε (να φτάσει δηλαδή επίθεση) στις 23:59:01

Καλή σας συνεχεια και χρονια πολλά.

[/mad]

Χρόνια σου πολλά και σε σένα...
Τελικά δεν ισχύει η επίσημη ανακοίνωσή σου...
που με ΄κανε να "σχεδιάζω" μία μέρα γρηγορότερα απ΄ότι πρέπει ???
Η ΙΣΧΥΕΙ???
http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=13536
 

DeletedUser6091

[mad]συγγνώμη που θα σας το πω αλλα κοιτάτε ληγμένη ανακοίνωση. Είναι για το 2010 αυτή που κοιτάτε...

[/mad]
 

DeletedUser

Οταν η περιοδος ειρηνης ξεκινησε 00:00 στις 23 του μηνα και λεμε οτι θα ληξει στις 00:00 στις 27 του μηνα, αυτο σημαινει αυτοματα οτι στις 00:01 στις 27 του μηνα σκαζουν κανονικα οι επιθεσεις.
Τουλαχιστον τα απλα μαθηματικα αυτο λενε, εκτος και αν η Ο.Δ. θελει αλλη μια μερα απραξιας.
 

DeletedUser

ρε σεις γιατι ρωτατε και ξαναρωτατε...ο MAD σας εδωσε απαντηση? 27/12 23,59:00 δεν μπορεις...23,59:01 Μπορεις...

οχι σημερα..σε ενα 25ωρο μπορεις ...:doh:
 

DeletedUser

μπορει καποιος να μου δειξει την ανακοινωση της ΟΔ.????

γιατι τις μερες και τις ωρες που αλλαζουν οι ημερες τις εχω μαθει εδω και 30-35 χρονια..

και 27-12-2011 00:00:00 EINAI ΣΕ ΛΙΓΟ

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ???

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ?
 

DeletedUser16958

μπορει καποιος να μου δειξει την ανακοινωση της ΟΔ.????

γιατι τις μερες και τις ωρες που αλλαζουν οι ημερες τις εχω μαθει εδω και 30-35 χρονια..

και 27-12-2011 00:00:00 EINAI ΣΕ ΛΙΓΟ

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ???

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ?


http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=341090&postcount=14
 

DeletedUser

poooo poo oooooo



[psy]Προειδοποίηση για Greeklish/Spamming
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

PsychoFade[/psy]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

08-12-10, 20:15

2010

εχουμε 2011..σε λιγο 2012

Καλη χρονια ;)


**(χαχα: ο φιλος μας ο Βοσκος ειχε ως απαντηση αυτο το (λινκ) και για αυτο η απαντηση)
"Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voskos21 : Σήμερα στις 23:15"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

08-12-10, 20:15

2010

εχουμε 2011..σε λιγο 2012

Καλη χρονια ;)


**(χαχα: ο φιλος μας ο Βοσκος ειχε ως απαντηση αυτο το (λινκ) και για αυτο η απαντηση)
"Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voskos21 : Σήμερα στις 23:15"

το λινκ αυτο ειχε μπει και πριν απο μενα απο αλλον χρηστη δεν φταιω εγω απλα εν ετυχε να κοιταξω την ημερομινια γιατι πυστευα οτι το φορουμ κα8αριζεται απο παλιες ανακοινωσεις.
 

DeletedUser

κοιταμε και ημερομηνια ληξης πριν παρουμε κατι :p
 
Κορυφή