100ms οριο speed

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

.......

μαλλον για το τ-τραιν λες...δεν εχεις αδικο φυσικα..:p και η αληθεια ειναι οτι η αυξηση του οριο ειναι ο μονος τροπος καταπολεμησης...παντος,200αρι οριο ειναι ΠΟΛΥ χαλια...αφου αν σκεφτεις οτι με το εντερ-2 το τρενο πηγαινε 300-400 μσ αρα μια χαρα ειναι στο 100 αν θελεται πηγεντε το και 120-130 αλλα οχι 200!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

..

σε κανα μηνα το οριο θα ειναι κανα sec αλλα δεν πειραζει:wow:
 

DeletedUser17585

Ελα σιγα αυτη ειναι μονο η αρχη, το παιχνιδι εχει αρχισει να γινεται καταλληλο μονο για νεους παικτες και νουμπς. Σε λιγο καιρο το οριο θα παει στο ενα σεκ ετσι ωστε να το κοβουν ολοι το τρενο. Keep going keep failing:rolf:
 

DeletedUser

νταξει..χαλαρωσε το 100αρι δν ειναι τιποτα το τρομερο..
απλα μην ανεβει και αλλο ειναι το θεμα..
 

DeletedUser26583

Καλησπέρα.

Είδα την ανακοίνση του CoMa και θέλω να πώ και εγώ την γνώμη μου + τις απορίες μου!

100 ms διαφορά είναι αρκετά καλά,γιατί όσοι ξέρουν να κόβουν τρένα θα τα κόβουν και έτσι,όσοι δεν ξέρουν δε θα τα κόβουν!

Αλλά η απορία μου είναι..άν κάποιος μου στείλει τρένο με 50 ms διαφορά ο κάθε άριστος!
Θα πρέπει να σας το πώ εγώ η θα δείτε εσείς τις εντολές και θα κάνετε την ανάλογη ποινή?
 

DeletedUser

δεν καταλαβες..με το οριο,ΔΕΝ γινεται να βγει κατω απο 100 !
 

DeletedUser

Το game ακομα και αν βγάλεις τρένο γρηγορότερο απο 100 στο ρυθμίζει αυτόματα....
 

DeletedUser

ναι ρε του λεει πως θα ειναι στον σπιντ τωρα..
 

DeletedUser26282

Εσύ έτσι τα στέλνεις μην το λές και καλά ότι ξές στα 50 Ms.

Οπότε άστο 'καφκαλια' 2-3 σέκ για εσένα είναι το μέγιστο.
 

DeletedUser26282

νουμπά σόζ αλλά ξέρω να ανοίγω tabs.:noob:


αλλά εσύ δεν ξέρεις να κόβεις τρένο στα2 σέκ μωρή λουκία,λάουρα
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris] kafkalias & Scrαmbler μπορείτε να πάτε σε άλλα tabs να συζητήσετε για το ποιος είναι πιο νουμπάς από τον άλλον,
εδώ είναι άλλο το θέμα συζήτησης

ευχαριστώ[/iris]​
 
Κορυφή