Χαρτες Κοσμου 15

  • Δημιουργός θέματος all stars
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8432

ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ...

Φροντίστε να με ενημερώνετε σωστά διαφορετικά θα υπάρχουν λάθη και ΔΕΝ θα ευθύνομαι εγώ για αυτό, αλλιώς υπάρχει και μια περίπτωση να βλέπετε έναν εμπριμέ χάρτη.

Ευχαριστώ.....

Σωστη ενημερωση ειπαμε οτι μονο ο peris θα σου δινει.
Αυτον να ρωτας.
Τι καθεσαι και μας ακους εμας τους υπολοιπους ??
 

DeletedUser8432

Προς τον sapfire
Αγορι μου γλυκο ενημερωσε σωστα επιτελους τον χαρτη !!!
Εαν δεν μπορεις τοτε αστο να φτιαξουμε κανενα αλλο θεμα.

Λοιπον ακου προσεκτικα των Δουκα των Νιαου :

Family των ΝΙΑΟΥ (κοινως γατακια) --> εχεις βαλει Lions. F πραγμα ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ (εκτος και το κανεις επιτηδες για να μας πικαρεις)

ΓΑΒ
ΝΙΑΟΥ
3 ΜΟΥ
LIONS.

LIONS1 και LIONS2 μην τις βαλεις μεσα διοτι σε λιγες μερες δεν θα υπαρχουν καν.
Πανε προς διαλυση.
Οταν λοιπον θα διαλυθουνε , εαν καποιος φτιαξει φυλη με Lions1 τοτε θα τους βαζεις μεσα sto family αρα θα βλεπουμε λαθος χαρτη.

ή ενημερωσε σωστα τον χαρτη συμφωνα με αυτα που σου λεει ο Δουκας των Νιαου ή μην ασχολεισαι καν.
Πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που βλεπω τοσο ηλιθιους χαρτες σε οσους κοσμους κι αν εχω παιξει.

Εαν παρολα αυτα δεν τα διορθωσεις τοτε ο peris89 που ειναι και trial forum mod ας το κλειδωσει , ας το εξαφανισει κι ας φτιαξει ενα θεματακι σοβαρο που να δειχνει τους χαρτες και οχι την βλακεια του καθενος.
 

DeletedUser25600

Προς τον sapfire

Εαν παρολα αυτα δεν τα διορθωσεις τοτε ο peris89 που ειναι και trial forum mod ας το κλειδωσει , ας το εξαφανισει κι ας φτιαξει ενα θεματακι σοβαρο που να δειχνει τους χαρτες και οχι την βλακεια του καθενος.

8.δ. Παρακαλούμε προσέξτε ότι πολλοί Διαχειριστές Forum είναι παράλληλα και παίκτες. Αυτό τους δίνει το δικαίωμα να δημιουργούν threads/posts όπως οποισδήποτε άλλος παίκτης. Θυμηθείτε ότι είναι και αυτοί εθελοντές, καθώς επίσης και παίκτες όπως και εσείς. Αυτό σημαίνει ότι πέραν της ιδιότητας τους ως Διαχειριστές, μπορείτε να τους συμπεριφερθείτε όπως σε οποιονδήποτε άλλο παίκτη σε threads/posts όπου λειτουργούν ως παίκτες (δείτε Κανονισμούς Συμπεριφοράς). Η ιδιότητα τους ως Διαχειριστές Forum δεν έχει καμία σχέση με την ιδιότητά τους ως παίκτες.

Kώστα μου, σε κόσμους που παίζω δεν έχω δικαιώματα ως Mod. Όσο για τους χάρτες θα τους βγάλει λογικά.. εξάλλου δεν τον υποχρεώνει κανένας.. απο δική του ευχαρίστηση το κάνει στην τελική...
 

DeletedUser

το ΝΙΑΟΥ F. δεν υπαρχει πλεων και στην θεση του μπαινει το ονομα: Ζωικό Βασίλειο

η οικογενοια αποτελειτε απο:

ΖΟΟ
ZΟΟ
Ζοo
ΖOΟ
ZOΟ
 

DeletedUser

φιλε αφησες την μια φυλη μας εκτος οικογενειας...προσθεσε την σε παρακαλω!
 

DeletedUser

Καλημέρα σε όλο το Ζωολογικό Κήπο

Ας τους βάλει κάποιος σαν οικογένεια, ξανά ...

Γιατί τώρα έχουνε χωριστεί σε πατέρα-μητέρα-γιο και κόρη, και είναι λίγο μπερδεμένοι οι χάρτες ... όπως και το παιχνίδι τους ...
 

DeletedUser

γιατι να μπουνε σαν οικογενεια αφου εχουν γινει 2 φυλες πλεον? ας βγει ο υπευθυνος τον ζοο να πει ποιες ειναι οι οικογενειες τωρα για να περαστουν σωστα αλλιως να μεινουν ετσι ειναι καλυτερο
 

DeletedUser

υπαρχει κανεις που φτιαχνει τους χαρτες εδω στον 15??

αν ναι ας φτιαξει αυτα...

LIONS
.LIONS
LIONS.
LIONS,

LIONS family
 

DeletedUser

να αφαιρεθει απο την οικογενεια η .LIONS και να βαλουμε την LIONS, παρακαλω.
 

DeletedUser

Οικογενια union παρακαλω να περαστουν οι παρακατω φυλες ειναι 1

UNΙON
UNION
UΝION
UNION.
UNIΟN
UNION_
 
Κορυφή