επιτηρηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18295
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18295

καλησπερα εχω μια επιτηρηση 50 μερεσ και το παιδι αυτο δεν εχει εμφανιστει και απο οτι γνωριζω ο λογαριασμοσ κλειδωνει στισ 60 μερεσ τι μπορω να κανω ??
 

DeletedUser18295

έκανα αίτηση υποστήριξησ και μου είπαν να το γράψω στο κεντρικό φόρουμ γιατί μπορεί να έχουν κι άλλοι την ίδια απορία
 

DeletedUser18295

πωσ να επικοινωνησω το μονο που μου ειχε πει ειναι οτι 8α λειψει για 2-3 μερεσ και οτι η8ελε απλωσ να κανω κατι στο λογαριασμο του...μακαρι να μπορουσα να επικοινωνησω :D
 

DeletedUser

πωσ να επικοινωνησω το μονο που μου ειχε πει ειναι οτι 8α λειψει για 2-3 μερεσ και οτι η8ελε απλωσ να κανω κατι στο λογαριασμο του...μακαρι να μπορουσα να επικοινωνησω :D

Θα πρότηνα να το αφήσεις γιατι δεν θα έχει σκοπο να εμφανιστεί, αλλο 2-3 μερες και άλλο 50 μερες
 

DeletedUser9649

Ρώτα στο forum της φυλής του, ρώτα από φίλους του στο παιχνίδι, μάθε skype, msn ή κάτι άλλο και μίλησέ του.
 

DeletedUser18295

στην ιδια φυλη ειμαστε και εχω την επιτηρηση του αλλα ο κυριοσ δεν ειχε αφησει τιποτα ουτε skype ουτε msn ουτε τιποτα
 

DeletedUser9649

Ρώτα και αν δεν μάθεις συνεννοήσου με τον δούκα για το πού θα πάνε τα χωριά.
 

DeletedUser18295

ναι δεν ειναι αυτο το 8εμα πεσ οτι μοιρασω τα χωρια και μετα απο λιγο επιστεφει ο ιδιοκτητησ και αρχιζει και λεει που ειναι τα χωρια μου ?? ποιοσ τα πηρε ?? με πιο δικαιωμα ?? και κανει και μια αιτηση υποστηριξησ οτι μοιραστηκαν τα χωρια του χωρισ την αδεια του και τρωω και εγω ενα μπαν μετα και....... αντε γεια







[SPOIL]παντωσ ειδεσ σεναριο :p....τωρα το σκεφτηκα ολο :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

DeletedUser

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ""ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ""
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΒΡΕ.....
ΤΩΡΑ ΑΚΟΥ....ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΑΦΟΡΜΗ
ΠΕΣ ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ 52-53 ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ....
 

DeletedUser22550

Περιμενε να περασουν 60 μερες γιατι αυτο ειναι το οριο νομιζω μετα μπορεις να τον νομπλαρεις δεν ειμαι σιγουρος τεσπα μολις περασουν ακριβως 60 στειλε ολες της αμυνες 563 ωρες μακρια βγαλε την επιτηρηση πες του οτι βαρεθηκες ΑΜΑ μπει και μετα νομπλαρετε τον.
 

DeletedUser18295

ο κανονας ειναι ξεκαθαρος αλλα με πολλα παραθυρα.
κανε οτι θες αλλα αν στην τελικη μπει ο παιχτης και πει οτι θελω τα χωρια μου πισω το μπανακι σου θα το κανεις.
ειναι και καλοκαιρακι........



χαχαχαχα καλο :D
 

DeletedUser22550

Φυσικα και μπορεις αφου ειχα και γω εναν σε παρομοια περιπτωση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή