Διαγωνισμός 1

  • Δημιουργός θέματος Lambros 7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τα αυγά/κότα, βρίσκονται μόνο σε ποστ των αντμιν και των υπεύθυνων φόρουμ, ή και σε ποστ απλών παικτών?
 

DeletedUser6091

[mad]Τα πάντα όλα :) Θα τα βρείς παντού!!![/mad]
 

DeletedUser

και κάτι για την κότα...μπορεί ναι είναι και σε τελευταίο ποστ ενός θέματος ή και αυτή στο πρώτο??
Μόλις απαντηθεί μπορείτε να κλειδώσετε!
 

DeletedUser6091

[mad]Ακολουθεί την ίδια τακτική με τα αυγά της...[/mad]
 

DeletedUser

Καλησπερα.Πως θα ξεχωριζουμε ενα αυγο;πως θα το περνουμε;
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν το παίρνεις, σημειώνεις το link που το είδες και μόλις τα μαζέψεις θα στείλεις όλα τα links με e-mail.[/mad]
 

DeletedUser20954

στο πρωτο το λεει ποιο πανω , α και τα αυγα θα βρησκονται σε καινοθργια ποστ ή μπορει να ειναι και σε παλιο ποστ ???
 

DeletedUser

στο πρωτο το λεει ποιο πανω , α και τα αυγα θα βρησκονται σε καινοθργια ποστ ή μπορει να ειναι και σε παλιο ποστ ???

Θα είναι και παλια ποστ. Χρρειαζεται να ψαξετε λιγο μην τα εχετε ολα στο πιατο:p
 

DeletedUser

γιατι αργουνε τοσο να βγενουν οι ερωτησεις?
 

DeletedUser

Και στα παλια θεματα παιχνιδιου να ψαχνουμε? Ειναι 8.000 θεματα μην τρελαθουμε τωρα :p
 

DeletedUser

..

βρηκα 20 αυγα χαχα σχετικα ευκολα και εγραφα τα ονοματα των θεματων και μετα οταν τα βρω ολα να ξαναμπω να τα στειλω..αλλα δεν τα βρισκω χαχα ζαλιστηκα..αυτος που θα τα βρει ειναι αξιος!!:clap:
 

DeletedUser

βρηκα 20 αυγα χαχα σχετικα ευκολα και εγραφα τα ονοματα των θεματων και μετα οταν τα βρω ολα να ξαναμπω να τα στειλω..αλλα δεν τα βρισκω χαχα ζαλιστηκα..αυτος που θα τα βρει ειναι αξιος!!:clap:

Τα βρηκα ηδη και τα 50 φιλε μου και εχω στειλει e-mail στον Mad18 !

Ελπιζω να μην με προλαβε αλλος!:D
 

DeletedUser

..

:clap: μπραβο ρε..εγω θα κατσω ησυχα στις ερωτησεις..γτ πιστευω τις εχουμε χαλαρα..αλλα εκατσες και εψαξες και τα 14000 θεματα?:hmmm:
 

DeletedUser

:clap: μπραβο ρε..εγω θα κατσω ησυχα στις ερωτησεις..γτ πιστευω τις εχουμε χαλαρα..αλλα εκατσες και εψαξες και τα 14000 θεματα?:hmmm:

χαχα οχι...Δεν τα εψαξα ολα εννοειται δεν ειμαι τρελος! Αλλα δεν λεω που εψαξα μην βγει κανεις mad και πει οτι δεν επρεπε να πω και χασω και το δωρο :p
 
Κορυφή