Σχετικα με ποινες για εξυβριση 2.

  • Δημιουργός θέματος vaggos94
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δεν χρειαζετε να κληδωνεις το θεμα δεν θελω να δημιουργησω ενταση!Απλα να μου λυθουν καποιες απορειες!


Είμαστε μια μικρή κοινωνία και εμείς εδώ. Αν με βρίσεις έξω από το παιχνίδι θα σε βρίσω και εγώ η το πολύ πολύ να σου κάνω καμια μήνυση. Αν βρίσεις τον πρωθυπουργό όμως και σε ακούσει αστυνομικός έχει κάθε δικαίωμα να σε μαζέψει εκείνη την ώρα και να σε στείλει πακέτο στον εισαγγελέα.

Αυτο που λες δεν ισχυει μονο για τον Πρωθυπουργο!Οποιονδηποτε να ακουσει ο αστυνομικος να βριζει εχει το δικαιωμα να τον μαζεψει!

Αλλα ασε με να παραθεσω και εγω ενα παραδειγμα!

Αν σε εναν αγωνα(ποδοσφαιρου μπασκετ κρικετ οτιδηποτε) οι οπαδοι βριζουν εναν ποδοσφαιριστη της αντιπαλης ομαδας δεν συμβαινει κατι!!Με την δικια σας λογικη, αν βρισουν τον διαιτητη, αυτος θα πρεπει να διακοψει τον αγωνα??

Χαρακτηριστικα θυμαμαι μια περιπτωση που ειχε συμβει αυτο και ο διαιτητης διαγραφτηκε!!
 

DeletedUser

[lol] Oι ποινές είναι ποινές και οι αποφάσεις εναπόκεινται στην ομάδα διαχείρισης . Ο Comma σας απάντησε συγκεκριμένα για την απορία σας για τις ύβρεις οπότε δεν υπάρχει λόγος να ανοίξετε κλειδωμένο θέμα .

Σας δίνω προειδοποίηση καθώς απαγορεύεται να ανοίγετε κλειδωμένα θέματα και θα σας παρακαλέσω να μην επαναληφθεί διότι θα λάβετε ποινή . [/lol]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή