αριστοκρατες σε καλη τιμη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18282
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18282

Καλησπερα..Οταν παταω επισκοπησεις και στρατευματα μου βγαζει ενα + κατω απο τους αριστους και μου λεει αριστοκρατες σε καλη τιμη:4. Οταν ομως παω στην ακαδημια του χωριου δε βλεπω καποια διαφορα στη τιμη του αριστου. Τι σοι καλυτερη τιμη ειναι αυτη??
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Υπάρχει αυτό το post..

Βέβαια απάντηση δεν έχει δωθεί γιατί όπως μπορείτε να δείτε το + παρόλο που μπορεί να υπάρχουν οι απαραίτητοι πόροι δεν σου δίνει τη δυνατότητα να φτιάξεις άριστο αν δεν υπάρχουν τα αντίστοιχα νομίσματα.

Οπότε καλό είναι να δωθεί μια απάντηση...
 

DeletedUser

η απαντηση που δινεται στο αλλο ποστ δεν νομιζω οτι ισχυει..εαν δεν κοψεις τα πακετα δεν με αφηνει να φτιαξω αριστο :(
επισημη απαντηση μπορουμε να εχουμε pls?
 

DeletedUser2071

Απο αυτό το χωριό σου έχουν πεθάνει δύο αρίστοι σε επίθεση, μπορείς να τους φτιάξεις πάλι σ ααυτό μόνο το χωριό, πληρώνοντας μόνο ένα επιπλέον πακέτο και όχι όλα οσα χρειάζεσαι για να φτιάξεις άλλους σε άλλα χωριά

Απλά τσέκαρε αν έχεις αρκετά επίπεδα ακαδημιών, ή χώρο στο αγρόκτημα
 

DeletedUser

βασικα αυτο αν εχω καταλαβει καλα,ειναι σαν bug γιατι στην πραγματικοτητα συμβαινει στους κοσμους με πακετα,αλλα εμφανιζεται σε ολους! :help
 

DeletedUser15940

Εχει δοθει απαντηση παιδες εδω απο την συμπαιχουρα μας.

Οταν χανεις τους αριστους σου σε επιθεση απο το συγκεκριμο χωριο διπλα απο το : "Αριθμός αριστοκρατών που μπορούν
να δημιουργηθούν σε καλή τιμή" σου βγαζει με μπολντ τον αριθμο μπορεις να φτιαξεις με ενα πακετο.
Πατωντας εκπαιδευση αριστοκρατη σου βγαζει τον δολιο τον αριστο, που πηγε ακλαυτος, με ενα πακετο (τσαμπα πραμα δηλαδις) ασχετα με το οτι σου λεει οτι χρειαζεται ενα σορο πακετα.

Κοιταξτε και το αγροκτημα σας παλιοπαιδα. μην ερθετε και μου πειτε : "το αγρόκτημα δεν έχει χώρο για περισσότερα στρατεύματα" θα σας παρω με τις πετρες!! :D
 

DeletedUser

ναι,στους κοσμους χωρις πακετα ομως,για πιο λογο να εμφανιζεται? :help
 

DeletedUser

εννοεις κοσμο χωρις πακετα...

ναι!κ1,κ10 και κ13 που πεζω/επεζα το εμφανιζει!
 

DeletedUser15940

εννοεις κοσμο χωρις πακετα...

ναι!κ1,κ10 και κ13 που πεζω/επεζα το εμφανιζει!


Προσωπικα σε οσους κοσμους εχω παιξει με νομισματα δεν μου το εχει εμφανισει... Αν κανατε τον κοπο να μας κανετε ενα πριντ σκριν η μια αιτηση υποστηριξης θα μας βοηθουσε πολυ περισσοτερο..

Υ.Γ : το σπαμ τιμωρειται και σε αυτον τον τομεα του φορουμ.​
 

DeletedUser

screenshot2pew.png

κ13!δεν εβαλα παραπανω γτ δν χρειαζοταν
 

DeletedUser2769

Αυτο μου το βγαζει και εμενα στον 9ο κοσμο...
 

DeletedUser


Παιδιά μια αιτήσουλα ,με print screen σε συνημμένο αρχείο μαζί με την αίτηση θα βοηθούσε .
 

DeletedUser

καλα δεν μπορει να απαντήσει κανεις επισημα?
ειναι bug η οχι ?
δεν ειναι και τοσο σπουδαίο αλλα καποιος πρεπει να απαντηση καθοτι αυτο συμβαινει σε αρκετους παικτες απο διαφορετικους κοσμους.
 

DeletedUser

Φίλε μου κάνε αίτηση υποστήριξης και περίμενε την απάντηση σου μετά από 9 ημέρες όπως και εγώ … :doh:
Δες εδώ ακόμα απο ποτε περιμένω απάντηση .. :oops::ban:


[SPOIL]
xaxaxa.jpg

[/SPOIL]

¨Η στειλε μυνηματακι σε admin οπως εγω και περιμενε να στο ανοιξουν οχι να στο απαντησουν

[SPOIL]
xaxaxay.jpg
[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή