Bug Χωριων ?? Για ποιους κοσμους λετε..??

  • Δημιουργός θέματος db.conan
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αγαπητά μέλη,

υπάρχει ένα πρόβλημα με κάποια χωρια τα οποια δεν μειώνουν τους πόρους τους όταν κόβετε νομίσματα.

Παρακαλούμε να μας αναφέρετε με ticket αν συναντήσετε αυτό το πρόβλημα. Οποιος πιαστεί να εκμεταλλεύεται το πρόβλημα αυτό θα αποκλειστεί από το παιχνίδι. Ήδη έχουν υπάρξει αποκλεισμοί. Θυμίζουμε πως απαγορεύεται η εκμετάλλευση τεχνικών προβλημάτων.



Bλεπω οτι υπαρχει θεμα με αυτο,αλλα δεν μας λετε σε ποιους κοσμους γινεται.?? Κ1,Κ3,Κ10,Κ12..???

Σορρυ που ρωταω,αλλα ειναι σοβαρο και μαλλον πρεπει να το αναφερετε...

Ειναι κατι που γινεται σε ολους,η καπου μονο σε συγκεκριμενο κοσμο.???
 

DeletedUser6091

[mad]Συνεχίζουμε τον έλεγχο για να εντοπίσουμε και να διορθώσουμε όλα τα χωρια που είχαν αυτό το πρόβλημα. Το μονο σίγουρο είναι πως όλα όσα κέρδισαν μερικοί με αυτά τα χωρια θα τα χάσουν.

Είμαι μέσα τέτοια μέρα και τέτοια ώρα προσπαθώντας να διορθώσω το πρόβλημα όσο γίνετε πιο γρήγορα.

Δεν είναι πολλά τα περιστατικά, μιλάμε για 2-3 χωρια συνολικά αλλα έχουν αλλάξει τόσα πολλά χερια που έχω ανοίξει ένα σημειωματάριο 35 σελίδων να δω από που ξεκινάει και που τελειώνει.:angry:[/mad]
 

DeletedUser

Ευχομαι να το βρεις γρηγορα και χαρας το κουραγιο σου, τετοια μερα που κανεις τετοια δουλεια....:clap:

Παντως απο Κ5 που ειμαι εγω δουλευουν τουλαχιστον τα δικα μου ,ολα σωστα...Ουτε νομισματα,ουτε χρυσα ,ουτε τιποτα.
Παντως οποιος ρισκαρει για 10,100,1000 νομισματα και αριστους ,τοσο κοπο και χρονο μεσα εδω, θα ειναι ******.
 

DeletedUser14851

Και αν, λέω εγώ μήπως,

Σαν εγώ έχω 1000+ χωριά, και νομίσματα κόβω με το σκριπτάκι, και δεν προσέξω το 1 χωριό που είναι ελατοματικό θα φταίω?
 

DeletedUser

Στελιο θα κοψεις τις 3 μερες μια φορα..?? Και..??? δεν κανεις παραβαση ετσι...

Εδω καποιοι θα το ξεζουμιζουν το χωριο,ολη μερα..χαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser

Φιλε μου οχι απλα το ξεζουμιζουν ....

Ενδεικτικα αναφερω τα λογια του
'' Βαρεθηκα να πατω το αριστερο κλικ και εβαλα auto mouse click για να κοβει μονο του''

Ποσο πιο χαμηλο επιπεδο θα κατεβει ακομα που ενω 'κλεβει' ,κλεβει και με χαρα που την ανακοινωνει σε ολους:grrr2:
 
Κορυφή