Σχετικα με το νεο συστημα

  • Δημιουργός θέματος AMAK
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Εχω μια απορια σχετικα με το νεο συστημα που θα ανιχνευει τα προγραμματα...
Τι γινετε στην περιπτωση που βγαλει το μηνυμα για να το γραψουμε αλλα ο παικτης δεν βρισκεται στον υπολογιστη εκεινη την ωρα?
 

DeletedUser6091

[mad]Το σύστημα εμφανίζεται όταν κανεις κινήσεις... Για να κανεις κινήσεις η είσαι στον υπολογιστή σου η έχεις αφήσει ένα πρόγραμμα στο πόδι σου :p [/mad]
 

DeletedUser

Δηλαδι να αποκλισουμε την πιθανοτητα να εχεις στειλει την τελευτεα επιθεση και αμεσως μετα να φυγεις απο το pc και να εμφανιστει το συστημα χωρις να το προσεξεις?

ή μπορει να στειλεις μια επιθεση και να αλλαξεις παραθυρο πριν σου βγαλει το συστημα...

πιστευω ολο και καποια τετοια παρεξηγηση θα υπαρξει και επειδη ειναι και μονιμος ο αποκλεισμος θα υπαρξουνε αντιδρασεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Έτσι όμως μπορεί να χαλάει σε πολλούς backtime, τρενάκια και λοιπά. :(
 

DeletedUser6091

[mad]Παιδιά ηρεμήστε, μην τρέχετε, το σύστημα λειτουργεί χρονια στον net και ποτε δεν παραπονέθηκε κάποιος παίκτης για αυτό.

Μην βγάζετε συμπεράσματα χωρίς να το δείτε...[/mad]
 

DeletedUser

ναι στην περιπτωση που ειναι ανοιχτές οι φυλετικές και εχω βγει απο το pc και εμφανιστει αυτός ο έλεγχος θα θεωρηθεί ότι χρεισημοποιώ πρόγραμμ?:confused:
 

DeletedUser6091

[mad]Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Όχι! Εξήγησα παιδιά. Διαβάστε αναλυτικά την ανακοίνωση. Αν δεν είσαι στον υπολογιστή και ο υπολογιστής έχει απλά ανοικτές τις φυλετικές δεν θα εμφανιστεί καν ο έλεγχος.[/mad]
 

DeletedUser

αν ο παίκτης έχει αφήσει επιτήρηση και κάνει κινήσεις ο επιτηρητής θα του βγει αυτό το μήνυμα? και αν δεν γράψει το μήνυμα θα την πληρώσει ο επιτηρούμενος?
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν θα την πληρώσει κανένας που είναι ο ίδιος στον υπολογιστή του παιδιά! Μην αγχώνεστε άδικα. Δεν την πλήρωσε ποτε και πουθενά κάποιος χωρίς να φταίει.

Αν διαπιστωθεί εσκεμμένη χρήση του υπό επιτήρηση λογαριασμού από τον επιτηρητή θα τιμωρηθεί ο επιτηρητής όπως γίνετε σε όλα τα θέματα που έχουν να κάνουν σχέση με επιτηρήσεις. [/mad]
 

DeletedUser

να υποθέσω ότι είναι σαν το κειμενάκι που σου βγάζει στους speed στο net?

επίσης μια ερώτηση
δεν διακινδυνεύεται με αυτό το σύστημα να <<κόψετε>>
backtime , η σχεδιασμένη επίθεση από παίκτη που έχει το pc του ανοιχτό πολλές ώρες?

τουλάχιστον να βάλετε ένα χρονικό περιθώριο
ότι θα στο εμφανίζει κάθε 2-3 ώρες
έτσι αν έχεις να κανεις backtime η επίθεση
θα κανεις ένα login ποιο πριν χωρίς να ρισκάρεις
 

DeletedUser18454

Έτσι όμως μπορεί να χαλάει σε πολλούς backtime, τρενάκια και λοιπά. :(

[mad]Παιδιά ηρεμήστε, μην τρέχετε, το σύστημα λειτουργεί χρονια στον net και ποτε δεν παραπονέθηκε κάποιος παίκτης για αυτό.

Μην βγάζετε συμπεράσματα χωρίς να το δείτε...[/mad]

[swt]Νομίζω ότι έχει ήδη απαντηθεί το 2o ερώτημα σου...[/swt]
 

DeletedUser6091

[mad]Παιδιά και τόσα χρονια όταν βγάζουμε ανακοίνωση μέσα στο παιχνίδι σας κόβουμε τρένα κάποιες φορες. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα. Δεν είναι καλύτερο να στείλεις πάλι το τρένο στη μια φορα που μπορεί να τύχει να στο κόψει, παρα να στέλνεις επίθεση σε κάποιον που θα αμυνθεί με παράνομο πρόγραμμα και θα σου κόψει τον τελευταίο αριστοκράτη όχι επειδή μπορεί αλλα επειδή το πρόγραμμα μπορεί?

Μην κοιτάτε το δάχτυλο γιατί χάνετε το δασος...[/mad]
 

DeletedUser

θα μπορουσε να υπαρχει μια ειδοποιηση 2 λεπτα πριν...κατι με κοκκινα γραμματα ας πουμε στο πανω μερος
της σελιδας..λεω εγω τωρα...
 

DeletedUser6091

[mad]Είναι δύσκολο αυτό, από τη μια έχω τον φόβο πως για παράδειγμα:

εγώ που είμαι μέσα, βλέπω την ειδοποίηση και παίρνω τηλέφωνο τον φίλο μου που έχει βάλει bot στον λογαριασμό του να μπει γιατί θα γίνει έλεγχος και από την άλλη ο έλεγχος τρέχει εξωτερικά και όχι από εμενα η κάποιον από την ελλάδα. Χτες για παράδειγμα ενημερώθηκα ενώ είχε γίνει ήδη ο έλεγχος. Βλέπετε υπάρχει και εσωτερικός έλεγχος και ελέγχομαι ακόμα και εγώ από άλλους. [/mad]
 

DeletedUser

θα μπορουσε να υπαρχει μια ειδοποιηση 2 λεπτα πριν...κατι με κοκκινα γραμματα ας πουμε στο πανω μερος
της σελιδας..λεω εγω τωρα...

γιωργο αν θεσ να κανεισ σωστη και ολοκληρωμενη δουλεια πρεπει να το κανεις καπως ετσι
γιατι πολλοι θα πουν και ειναι λογικο οτι μπορει να γινει καποιο λαθος εσκεμμενα

να σου βγαζει ενα κειμενακι οπωσ στην ειδοποιηση για sleep mode οτι σε 2 λεπτα θα σου εμφανιστει το κειμενο
οποτε η ετοιμασου να το γραξεις η ξανακανε login αν δεν εχεις το χρονο να το γραψεις

ετσι διασφαλιζεις οτι δεν παιζει προγραμμα
 

DeletedUser

[mad]Είναι δύσκολο αυτό, από τη μια έχω τον φόβο πως για παράδειγμα:

εγώ που είμαι μέσα, βλέπω την ειδοποίηση και παίρνω τηλέφωνο τον φίλο μου που έχει βάλει bot στον λογαριασμό του να μπει γιατί θα γίνει έλεγχος και από την άλλη ο έλεγχος τρέχει εξωτερικά και όχι από εμενα η κάποιον από την ελλάδα. Χτες για παράδειγμα ενημερώθηκα ενώ είχε γίνει ήδη ο έλεγχος. Βλέπετε υπάρχει και εσωτερικός έλεγχος και ελέγχομαι ακόμα και εγώ από άλλους. [/mad]

να βγενει το κειμενο ξεχωριστα για τον καθε παικτη και οχι μαζικα
δλδ μερικοι να πρεπει να κανουν συνδεση η να γραξουν το κειμενο στις
2 αλως στησ 2 και 20 αλως 5 το πρωι κτλ...
 

DeletedUser6091

να βγενει το κειμενο ξεχωριστα για τον καθε παικτη και οχι μαζικα
δλδ μερικοι να πρεπει να κανουν συνδεση η να γραξουν το κειμενο στις
2 αλως στησ 2 και 20 αλως 5 το πρωι κτλ...

[mad]Μου κανεις πλακα τώρα έτσι? Η μου κανεις πλακα η δεν έχεις ιδέα για το πως λειτουργεί το σύστημα. Αν μου κανεις πλακα δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθώ, αν δεν ξέρεις πως λειτουργεί το σύστημα θα σε παρακαλέσω να το κρίνεις όταν εμφανιστεί στην οθόνη σου και να μου πεις το κακό που σου προκάλεσε άδικα στον λογαριασμό σου.

Πως έχεις άποψη χωρίς να το έχεις δει?

Λειτουργεί εδώ και χρονια σε αρκετές χώρες και μόλις είδα πως είμαστε η μοναδική χωρα που κάναμε post με ερωτήσεις για αυτό το θέμα και μάλιστα ερωτήσεις από παίκτες που δεν το έχουν δει![/mad]
 

DeletedUser

εγώ φιλε μου δεν είμαι προγραμματιστής ούτε τίποτα τέτοιο σου λέω πως με βολεύει εμενα ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗ για να κάνω το παιχνίδι μου αν σαν ιννο games είστε μια σοβαρή εταιρία και δεν σας δίνουμε τα λεφτά μας τζάμπα πρέπει να σκέφτεστε και εμάς γιατί είμαστε ΠΕΛΑΤΕΣ δεν έχουμε να κερδίσουμε τίποτα από αυτό το game εκτος από μια προσωρινή ευχαρίστηση

εγώ στον speed του net δεν ξέρω αν στέλνουν msg μαζικά η ατομικά γιατί εκεί το έχω δει μονο

αλλα ότι πρέπει να έχει ειδοποίηση πρέπει

κύριος από την στιγμή που στην ελλάδα
έχουν ακουστεί πολλά για την ομάδα διαχείρισης και
για το πως χρησιμοποιεί την εξουσία της,
αν δεν δείξετε δείγματα γραφεις για να σας εμπιστευτούμε οι έλληνες παίκτες δεν μπορείς να μας ζητάς να μην σας υποπτευόμαστε
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν θα ανεχτώ ΚΑΜΙΑ υπόνοια για την ομάδα διαχείρισης. ΚΑΜΙΑ όμως. Βλέπεις μπορώ να βάζω και εγώ κεφαλαια εκεί που πρέπει.

Δεν με νοιάζει τι ακούγεται για την ομάδα και αν έχεις να πεις κάτι κανε αίτηση, την επομενη φορα που θα πεις κάτι εναντίων της ομάδας εδώ θα αποκλειστείς. Ελπίζω να έγινα κατανοητός. Τα χρήματα σου τα δίνεις ΜΟΝΟ για το premium και ΜΟΝΟ για αυτό και για ΤΙΠΟΤΑ άλλο και ΚΑΝΕΝΑΣ δεν σου είπε να πληρώσεις. ΘΕΛΕΙΣ και το κανεις. Ότι απαιτήσεις έχεις για τα χρήματα σου αφορούν ΜΟΝΟ όσα λένε οι λειτουργίες του premium και ΤΙΠΟΤΑ άλλο.

Είναι τραγικό να παλεύεις να κανεις κάτι σωστό και να βρίσκεις τους παίκτες εμπόδιο.

Συνεχίστε, έλα πες μου και αλλα, μιλα για κάτι που δεν έχεις ιδέα καν πως μοιάζει, είναι μοναδικό προνόμιο του έλληνα αυτό. Δώσε μου προτάσεις για αυτό που δεν ξέρεις... Μιλα μου για κάτι που δεν έχεις δει... Να σου μιλήσω και εγώ για πυρηνική φυσική? Μπορεί να μην έχω ιδέα αλλα έχω κάτι προτάσεις κάτσε καλά λέμε![/mad]
 
Κορυφή