Διαγωνισμός

  • Δημιουργός θέματος dimi10
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Κυριοι Διαχειριστες αυτου του παιχνιδιου,σχετικα με τον Διαγνωνισμο που βαλατε με τους 7 αριθμους.Εχω 2 ερωτησεις οι οποιες ειναι:

1.πρεπει να εχεις facebook για να βρεις αριθμους???
2.στο φορουμ σχετικα που τους βλεπεις???

διαβασα στις ανακοινωσεις αλλα δεν καταλαβα καλα.

Παρακαλω οποιος μπορει(Απο διαχειριστες)να μου απαντησει...

εγω τωρα μονο:hmmm:
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Χωρίς να είμαι διαχειριστής μπορώ να σου απαντήσω καθώς έχω βρει ήδη τους 2 αριθμούς :D! Στο forum θα είναι μέσα σε κάποιο ποστ ενός διαχειριστή. Στο fb θα δεις τον αριθμό να τον έχει ποσταρει ο user φυλετικές μαχες.

Υ.Γ: την άλλη φορά slipknot :D
 

DeletedUser

μαλλον καταλαβα...λογικα οταν γραφουν σε ενα ποστ οι διαχειριστες και μπορει να βαλουν εναν αριθμο μεσα..ετσι θα τον περνεις και θα βγαλεις...ελα λιγο σε π.μ φιλε
 

DeletedUser20073

να ρωτησω και την ημερα απο 1 νουμερο η οσα θελουνε
 

DeletedUser

youpi βρηκα και εγω 2 νουμερα :) δεν νομιζω να χρειαζεται να εχεις φβ για να βρεις τον αριθμο και χωρις να συνδεθεις πατας το ΕΔΩ που εβαλε ο MAD και ψαχνεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Αντε να ρωτήσω και εγώ. Αν σε ένα ποστ ποσταρουν διψήφιο αριθμο π.χ 23 το μετράμε για έναν η για δυο;
 

DeletedUser8349

Στην ανακοίνωση λέει ότι θα δίνεται κάθε μέρα ένας αριθμός από το 1 εως τος 20.
Άρα αν δούμε κάπου το 23 μας δουλεύουν :p
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Το είπα επίτηδες για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις :) Αν και νομίζω ότι το ξακαθαρίζει ότι μετράει για ένας ρωτάω επειδή μάλλον έχουν ξαχαστεί να ποστάρουν κιάλους αριθμούς. Λέει καθημερινά ένας.
 

DeletedUser

Εγώ έχω βρει μόνο 3...και νομίζω οι περισσότεροι...
και έχω μία ερώτηση...Τι ώρα την Τρίτη τελειώνει ο διαγωνισμός??
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Προφανώς μέχρι όποια ώρα ποστάρουν τον τελευταίο αριθμό :D
 

DeletedUser

Μόνο ο mad18 θα βάζει αριθμούς ή και οι άλλοι αντμίνς και μόντ?
 

DeletedUser

εγω βρηκα 4 αριθμους :grrr2:


Εχω την εντυπωση πως ειναι 5 ποσταρισμενοι... have a good hunting σημερα παιδες μιας και αν εχω καταλαβει καλα αυριο τελειωνει ο διαγωνισμος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αν μπορεί ας μου απαντήσει κάποιος αντμιν ή μοντ


Σορρυ που θα το πω καπως αλλα μην παρεξηγησεις.
Αν διαβαζες πιο προσεκτικα το κειμενο του μαντ θα επερνες πρεφα το εξης:

Καθημερινά μέσα από το forum και την σελίδα μας στο facebook θα σας δίνετε 1 αριθμός από το 1 έως το 20. Ο αριθμός θα βρίσκετε μέσα στα διαφορα post της ομάδας διαχείρισης και σε αναρτήσεις στην σελίδα μας στο facebook.

Οποτε εχει απαντηθει και δεν χρειαζεται να σπαταλας τον χρονο σου περιμενωντας απαντηση δοθεισα!
 

DeletedUser

Σορρυ που θα το πω καπως αλλα μην παρεξηγησεις.
Αν διαβαζες πιο προσεκτικα το κειμενο του μαντ θα επερνες πρεφα το εξης:

Καθημερινά μέσα από το forum και την σελίδα μας στο facebook θα σας δίνετε 1 αριθμός από το 1 έως το 20. Ο αριθμός θα βρίσκετε μέσα στα διαφορα post της ομάδας διαχείρισης και σε αναρτήσεις στην σελίδα μας στο facebook.

Οποτε εχει απαντηθει και δεν χρειαζεται να σπαταλας τον χρονο σου περιμενωντας απαντηση δοθεισα!

1ον.Το λέω επειδή μόνο ο mad18 έχει ποστάρει αριθμούς, μια και έψαξα όλα τα ποστ της ομάδας διαχείρισης
2ον.Νομίζω ότι ήμουν σαφής στο ποστ μου, όταν ζήτησα να απαντήσει κάποιος αντμίν...

Τέλος πάντων, ας τελειώσει εδώ το θέμα...
 

DeletedUser

1ον.Το λέω επειδή μόνο ο mad18 έχει ποστάρει αριθμούς, μια και έψαξα όλα τα ποστ της ομάδας διαχείρισης
2ον.Νομίζω ότι ήμουν σαφής στο ποστ μου, όταν ζήτησα να απαντήσει κάποιος αντμίν...

Τέλος πάντων, ας τελειώσει εδώ το θέμα...

Οποιοσδήποτε από την Ομάδα Διαχείρισης μπορεί να ποστάρει.!
 
Κορυφή