7 αριθμοί, 200 πόντοι premium.

  • Δημιουργός θέματος Lambros 7
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21990

Πιστευω πως επειδη λεει σε ποστς εννοιει και μεσα στο φορουμ!!!
 

DeletedUser

Και εάν γίνεται κάποιος διαχειριστής ή κάποιος που κατάλαβε πολύ καλά να μου εξηγήσει λίγο πιο αναλυτικά πως θα γίνει αυτός ο διαγωνισμός, θα ήμουν ευγνώμων:):):):)
 

DeletedUser6091

[mad]Είπα πως στο forum η στο facebook κάθε μέρα θα δίνουμε 1 αριθμό. Όπως κάνω τώρα το post και σας απαντάω μπορεί μέσα στο post να γράψω έναν αριθμό, τον κρατάς και μαζεύεις και τους 7 αριθμούς. Μπορεί σήμερα τον αριθμό να τον δώσω μέσα στη σελίδα μας στο facebook και όχι εδώ... Για αυτό και πρέπει να προσεχεις και στο facebook και εδώ. [/mad]
 

DeletedUser

αυτο που θα γινει ειναι οτι κατηε μερα απο σημερα μεχρι και την επομενη τριτη καποιος διαχειριστης θα βαλλει 7 αριθμους απο το 1 ως το 20 σε καποιο ποστ στο φορουμ ή στο facebook εναν αριθμο καθε μερα και αλλα σε τυχαια ποστ και ο πρςτος που θα βρει τους αριθμους αυτουσ και θα τους ποσταρει πρωτος αλλα ολους μαζι τοτε θα παρει 200π pre.
τοσο απλα.....δλδ τρεχα γυρευε 7 αριθμους σε 10αδες ποστς...
ουτε για αστειο :noob: ειναι το παιχνιδι σας
 

DeletedUser

και εγω στο φεισμπουκ πωσ 8α 3ερω το ονομα των παικτων τησ ομαδασ δειαχηρησησ??
 

DeletedUser

εγω στο φβ στην σελιδα εγραψα πως λεγομαι στο φορουμ και παιχνιδι ^^ στο facebook μπορεις να πας :ban: απο την σελιδα? (δεν θα θελα να δω :p)



και εγω στο φεισμπουκ πωσ 8α 3ερω το ονομα των παικτων τησ ομαδασ δειαχηρησησ??


ενας λεγεται φυλετικες μαχες προφανως θα ειναι ο mad
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
[mad]Είπα πως στο forum η στο facebook κάθε μέρα θα δίνουμε 1 αριθμό. Όπως κάνω τώρα το post και σας απαντάω μπορεί μέσα στο post να γράψω έναν αριθμό, τον κρατάς και μαζεύεις και τους 7 αριθμούς. Μπορεί σήμερα τον αριθμό να τον δώσω μέσα στη σελίδα μας στο facebook και όχι εδώ... Για αυτό και πρέπει να προσεχεις και στο facebook και εδώ. [/mad]

Αυτός που τους βρεί πρώτος παίρνει τους πόντους; Επειδή μπορεί για παράδειγμα να τους βρεί ένας φίλος μου και να μου τους δώσει να πάρω και εγώ prem. Λέμε τώρα :D
 

DeletedUser

ο αριθμος θα υπαρχει ας πουμε μεσα στη προταση ή θα ειναι ξεχωριστα στο τελος?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή