2 λογαριασμοί

  • Δημιουργός θέματος kostas4fun
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Λοιπόν,Καλησπέρα που και πως μπορώ να δηλώσω οτι παίζει και άλλο άτομο από την ίδια σύνδεση γιατί θέλει να παίξει και ο αδερφός μου και δεν μπορεί,ξέρω οτι υπάρχει και η μηρασμένη σύνδεση αλλά και πάλι δεν το έχω καταλάβει ευχαριστώ πολύ

Παρακαλώ είμαι καινούργιος στο forum και θέλω λίγη κατανόηση,

Ευχαριστώ και πάλι

Με εκτίμηση

kostas4fun
 

DeletedUser

Λοιπόν,Καλησπέρα που και πως μπορώ να δηλώσω οτι παίζει και άλλο άτομο από την ίδια σύνδεση γιατί θέλει να παίξει και ο αδερφός μου και δεν μπορεί,ξέρω οτι υπάρχει και η μηρασμένη σύνδεση αλλά και πάλι δεν το έχω καταλάβει ευχαριστώ πολύ

Παρακαλώ είμαι καινούργιος στο forum και θέλω λίγη κατανόηση,

Ευχαριστώ και πάλι

Με εκτίμηση

kostas4fun

εαν 2 ατομα από την ίδια σύνδεση παίζουν στον ίδιο κόσμο τότε μπορείς να τον δηλώσεις εσύ τον αδερφό σου και ο αδερφός σου εσένα στην μοιρασμένη σύνδεση...
 

DeletedUser

Λιγο πιο αναλυτικα θα πας στις ρυθμισεις->Μοιρασμένη σύνδεση Internet θα γραψεις το nickname του αδελφου σου και θα κανει και ο αδελφος σου το αντιστοιχο και αυτος θα βαλει το Nickname σου!
ελπιζω να βοηθησα!
 

DeletedUser4641

[yioryos]Η διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσεις είναι αυτή ακριβώς που σου ανέφεραν παραπάνω...

Μην ξεχάσεις να διαβάσεις πολύ προσεκτικά τους Κανόνες του παιχνιδιού...

Είναι συνήθη φαινόμενο να δηλώνουμε Μοιρασμένη σύνδεση και να μην έχουμε διαβάσει τους κανόνες ώστε να παίξουμε βάση αυτών...[/yioryos]
 

DeletedUser

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση που μου δώσατε,θα πρέπει να το δηλώνουμε κάθε φορά που μπαίνουμε ή μόνο την πρώτη φορά;


Ευχαριστώ και πάλι...
 

DeletedUser4641

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση που μου δώσατε,θα πρέπει να το δηλώνουμε κάθε φορά που μπαίνουμε ή μόνο την πρώτη φορά;


Ευχαριστώ και πάλι...

[yioryos]Μία μόνο φορά... (όπως προείπα, Διάβασε τους κανόνες...)[/yioryos]
 

DeletedUser

Ευχαριστώ πολύ,διάβασα τους και τους κανόνες αλλά μόνο αυτό δεν είχα καταλάβει.

Το θέμα μπορεί να κλειδωθεί
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή