ΠΑΡΤΥ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ΜΑΧΩΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6001
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6001

ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 15 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ Η ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΜΟΝΟ???
 

DeletedUser

Αν δεν βλέπεις περιορισμούς στην ανακοίνωση, μπορείς να έρθεις όποια και να είναι η ηλικία σου.
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 15 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ Η ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΜΟΝΟ???

αν σε αφήνουν οι δικοί σου, εμείς δεν έχουμε πρόβλημα.

το πάρτυ όπως και το παιχνίδι είναι για όλους
 

DeletedUser

Η ανακοίνωση λέει πως η ομάδα διαχείρησης θα είναι εκεί. Τώρα αν θέλεις να σου υπογράψουν και χαρτί πως θα είναι ΟΛΟΙ μάλλον δεν θα γίνει. Εγώ κάτι άλλο ήθελα να πω...τον καημένο τον πολεμιστή της αρχικής σελίδας τον ξεφτιλίσατε εντελώς με το καπελάκι...νομίζω πως βλέπω λιοντάρι με κοτσιδάκια... :D
 

DeletedUser

Η ανακοίνωση λέει πως η ομάδα διαχείρησης θα είναι εκεί. Τώρα αν θέλεις να σου υπογράψουν και χαρτί πως θα είναι ΟΛΟΙ μάλλον δεν θα γίνει. Εγώ κάτι άλλο ήθελα να πω...τον καημένο τον πολεμιστή της αρχικής σελίδας τον ξεφτιλίσατε εντελώς με το καπελάκι...νομίζω πως βλέπω λιοντάρι με κοτσιδάκια... :D

χαχαχαχαχαχαχ.....
 

DeletedUser

θα σου απαντησω εγω που εχω διαβασει για το παρτυ, δικαιουσε να φερεις οποιον θελεις εστω και αν δεν παιζει το παιχνιδι...
 

DeletedUser

To παρτύ αφορά άτομα που παίζανε η' παίζουνε ακόμα αυτό το παιχνίδι..δεν έχει όριο ηλικίας (αν κάποιος είναι μικρότερος σε ηλικία, αρκεί να χει πάρει άδεια από τους δικούς του) και αν κάποιος επίσης φέρει και φίλο του εκτός παιχνιδιού πάλι δεν υπάρχει πρόβλημα.. Να γελάσουμε και να περάσουμε καλά είναι το ζήτημα άλλωστε!
 

DeletedUser

Για τη σχολή και τους δόκιμους θα πάτε εσείς έτσι; :rolleyes:
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
χαχαχα..καλα εγραψε με αυτο που μου ειπε....
να δω ποιος θα μας συμμαζευει εκεινη τη μερα στο external....

είδες τι ωραία που τα λέω? :D

Ιris-dp τι λές?Θα πάμε???

εννοείται μωρό μου.....
να είμαστε όλοι μαζί όμως γιατί αν σκορπιστούμε, δε ξέρεις ποτέ τι μπορεί να μας συμβεί :rolleyes:
λέω να μη βάλουμε τα μπλουζάκια μας στο πάρτυ....
 

DeletedUser

είδες τι ωραία που τα λέω? :D



εννοείται μωρό μου.....
να είμαστε όλοι μαζί όμως γιατί αν σκορπιστούμε, δε ξέρεις ποτέ τι μπορεί να μας συμβεί :rolleyes:
λέω να μη βάλουμε τα μπλουζάκια μας στο πάρτυ....

χαχαχα..καλυτερα ναι..να μην δινετε και στοχο:D
 

DeletedUser

εννοείται μωρό μου.....
να είμαστε όλοι μαζί όμως γιατί αν σκορπιστούμε, δε ξέρεις ποτέ τι μπορεί να μας συμβεί :rolleyes:
λέω να μη βάλουμε τα μπλουζάκια μας στο πάρτυ....

Συμφωνώ.Αν βάλουμε μπλουζάκια την κάτσαμε.
 

DeletedUser

Εγώ δεν θα σας τιμήσω με την παρουσία μου :p.Δέν θα έρθω.Είμαι από Κύπρο.
 

DeletedUser

Ποιος είναι ο πιο αγαπητός admin? Να βάλω το δικό του μπλουζάκι ^^
 
Κορυφή